Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

4 minuty temu, Radek napisał:

Skoro sobie przypomniałaś, to nie jesteś zła;)

Jaki Ty dobry, Radku jesteś :) Mam sklerozę i już, a nie powinnam zapominać o swojej podopiecznej.
Wysłałam więc deklarację do końca roku, co by się nie rozdrabniać.

12 godzin temu, iwna5702 napisał:

Cudna Malutka :)

Ojejku, mamy nowego gościa na wątku. Dziękuję, że zajrzałaś i rozgość się proszę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj cudna lisiczko w mokry piątek. Pogoda nie należy do przyjemnych, ale  chociaż  jest ciepło. Słaba, ale zawsze pociecha.

Wracaj na dawne miejsce na dogo bo smutno bez Ciebie i Jaguski. 

Podpinam się pod prośbę Nesiowata  :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Moli@ napisał:

Wesoła, pogoda młoda panienka :). Jeszcze ma ochotę na zabawę i psikusy...  jak  Gucio :) 

Coś czuję, że by się dogadali :) Mimi ciągle myśli, wciąż przed oczami mam jej główkę, nad którą aż fruwała chmurka skłębionych myśli lisiczki. Bo Mimi ma bogatą mimikę pyska, od razu widać, kiedy coś kombinuje.

Fajna zołziczka, ale cisza głucha odpowiada na ogłoszenia... a niedługo znowu będzie trzeba rezerwować gdzieś miejscówkę dla Mimi na kolonie czerwcowe... Jaguska prosiła mnie, żeby tym razem był to DT, a ja nie wiem skąd go wytrzasnąć, już w ubiegłym roku się byłam bliska załamania w czasie tych poszukiwań. :( Mimi suczek nie lubi, dokucza bardzo mocno starszej Jeżynce, a z Psotką to wiadomo... dobrze jest tylko na zdjęciach, więc DT nie dość, że doświadczony raczej (w opiece nad lękliwcami) to jeszcze bez suniek.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mimi skończyły się wyróżnienia, a z racji że ma pieniążki to znowu sobie pozwolę...

elficzkowa, proszę wyróżnij ogłoszenie zrobione przez Alaskan Malamutte na Legnicę: https://www.olx.pl/oferta/mala-mimi-czeka-na-dom-CID103-IDwF0QX.html
Oraz moje na Opole: https://www.olx.pl/oferta/mala-cialem-wielka-duchem-urocza-mimi-CID103-IDCqwtP.html

Przeniosłam jedno ogłoszenie poznańskie na Głuchołazy, a z Wałbrzycha na Ząbkowice Śląskie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Super jak psiak mówi wiele wyrazem pychola:)

Tak, uwielbiam takie psiaki :D

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

No i dotarliśmy do soboty. Witam lisiczkę i jej opiekunkę z nadzieją, że wkrótce się objawicie.

Dzień dobry, Nesiowata. Też czekam z utęsknieniem na jaguskę.

Czy mamy na Dogomanii wizytatora w Wałbrzychu...? Tak jakby co... ;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, uwielbiam takie psiaki :D

Dzień dobry, Nesiowata. Też czekam z utęsknieniem na jaguskę.

Czy mamy na Dogomanii wizytatora w Wałbrzychu...? Tak jakby co... ;)

Czyżby?

Kiedyś na dogo była kora78 , może jest na FB.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Czyżby?

Kiedyś na dogo była kora78 , może jest na FB.

Dziękuję :) Być może "coś", ale po kilku sytuacjach, w których Państwo byli zdecydowani na 100%, ale jednak nagle zamilki na razie nie mówię nic i się nie cieszę... ale kciuki można trzymać profilaktycznie. :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mimi skończyły się wyróżnienia, a z racji że ma pieniążki to znowu sobie pozwolę...

elficzkowa, proszę wyróżnij ogłoszenie zrobione przez Alaskan Malamutte na Legnicę: https://www.olx.pl/oferta/mala-mimi-czeka-na-dom-CID103-IDwF0QX.html
Oraz moje na Opole: https://www.olx.pl/oferta/mala-cialem-wielka-duchem-urocza-mimi-CID103-IDCqwtP.html

Przeniosłam jedno ogłoszenie poznańskie na Głuchołazy, a z Wałbrzycha na Ząbkowice Śląskie.

Ogłoszenia wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o cierpliwość, to ostatni tydzień zapętlenia totalnego( mam taką nadzieję). 

U Mimi wszystko po staremu. Strach był, jest i będzie. Jest najmłodsza, więc ma najwięcej energii. Jak nie śpi to kombinuje, knuje, wymyśla. Połówka już całkiem podporządkowała sobie i mimo że strach jej towarzyszy, to i tak robi swoje patrząc mu w oczy, i wszystko potrafi na nim wymusić. Większość nocy przesypia mu na głowie. Niestety na spacer nie da mu się wyprowadzać, no i oczywiście szczeka na niego jak tylko ruszy nogami ;) Niestety rywalizacja z Psotką trwa nieprzerwanie, raz gorzej raz lepiej, kiedy jest gorzej widać od razu po intensywniejszym znaczeniu.

Tysiu, ja tylko zaproponowałam, by jeśli to możliwe to szukać PDT na kolonie, może się taki znajdzie gdzie nie ma suczki. Poza strachem i panikowaniem, Mimisia jest naprawdę grzecznym, miłym i bardzo inteligentnym psiakiem. Jak się nic nie znajdzie, to trudno, przetrwała dwa razy, przetrwa i trzeci w hotelu ;)

A to widok z okna, pojawia się sroka, karmniki pustoszeją.

Zdecydowanie muszę umyć okno ;)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...