Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Nesiowata... podziwiam Cię za wytrwałość w podtrzymywaniu wątku na górze wyszukiwań :) Dziękuję, to i podtrzymowuje mnie na duchu.

Z racji, że odzew z ogłoszeń jest praktycznie zerowy (tylko jedno zapytanie w tym tygodniu) poprosiłam elficzkowa o wyróżnienie jeszcze jednego. Tego na Poznań. Może Mimiśka zamieszka obok mnie? 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elficzkowa napisał:

Wyróżniłam ogłoszenie Mimi na Poznań. Może tam właśnie czeka na nią domek ?  A i Tyś(ka) ma tam blisko w razie czego ;)

Dziękuję. Potwierdzenie (screen) wrzucę jak będę mieć internet - wiem, że to zabawne (w dzisiejszych czasach mało kto nie ma internetu), ale obecnie pracuję jedynie na internecie z telefonu i zdołał mi się skończyć... 25.10 mam mieć powiększony pakiet, więc mam nadzieję, że będzie mi wystarczał. I przyznaję, że brak internetu w dzisiejszych czasach to coś strasznego, zwłaszcza że sporo materiałów na studiach (wykłady, zadania, rejestracje na przedmioty i egzaminy) są umieszczane na stronie internetowej.


Mieszkam w bardzo fajnej, zielonej okolicy :) Jakby Mimi zamieszkała jeszcze na moim osiedlu to by było coś wspaniałego, ale chyba to już zbyt bezczelne marzenie :) Poznań jest bardzo propsi, przynajmniej z tego co już zdołałam zaobserować. Oby był szczęśliwy dla Mimi.

Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy nowy tydzień z nadzieją, że Jaguska wreszcie znajdzie trochę czasu i opowie  o lisiczce. Bo z pewnością będzie miała sporo do napisania chociażby o "pomocy" pupilki w remoncie.

A dopóki sie nie odezwie - trzeba cierpliwie czekać.

Jagusko - zdrowia życzymy.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, jaguska napisał:

Chuliganka przesyła pozdrowienia.

7586f95a2d1f2f51gen.jpg

 

Jaka tam chuliganka? To ciężko myślący pies! Ona cały czas pracuje tym ślicznym łebkiem.

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

eeh, pewna pani tak długo zawracała mi głowę adopcją Mimi, a dzisiaj wysłała sms, że jednak rezygnuje. Że jednak ma mieszkanie za małe i za dużo pracuje. 

A to już zawracanie kijem Wisły.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z Mimiśkowymi pazurami to nie taka prosta sprawa, ona ma bardzo dziwną budowę tych paluszków i stópek ;), jakieś takie jak nie psie. W przyszłym tygodniu mogę ją zabrać przy okazji Jeżynki do weta i skrócić pazurki, ale ona i tak nadal będzie miała szpony jak jaszczomp ;)

Prastara skrzynia posagowa, pamiętająca może i rejmontowskie Lipce i Cerber, ewentualnie Gorgona, do wyboru ;)

c38637016f1614f2gen.jpg

 

 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...