Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Jak miło, że zaglądacie i kibicujecie...

A tymczasem na kojcach nowy nabytek. Też wystraszona sunia. Może nie taka pchełka jak Mimi, ale też mała :( Prosi o uwagę :( Średniawo sobie radzi... żebrze o kontakt z człowiekiem

5a27d6ba3cb5e_3)29_11.2017(a).jpg.30a0a28078820d8555a9d095ae71bfb4.jpg

5a27d6baac1f6_3)29_11.2017(c).jpg.4c96272a428e2da4874bbe5c946f02a8.jpg


Do tego "moja" Fanta (czarna, krótkowłosa) i brązowa średniaczka terierkowata...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jo37 napisał:

Ona zadbana jest. Czy jest szansa, że właściciel ją odnajdzie?

Chyba, że zaczęły się przedświąteczne porządki.

Błąkała się po jednej z głównych ulic dość długo.
Ktoś ją w końcu przywiózł, jak spadł pierwszy grubszy śnieg, by dłużej nie spała na ulicy. 

Link to comment
Share on other sites

Ta terierka tez wygląda na zadbaną, a też nikt się po nią nie zgłosił. Też z ulicy zgarnięta.5a27dbd6793fb_2)06_11.2017(b).jpg.566456dc82fd0795aae48afa1e175c41.jpg

No i "moja" Fanta też już od września na kojcach, a wygląda na zadbaną... 5a27dc0837758_1)06_10.2017(b).jpg.ee4dcc4337745ac0a8577e7ec999133a.jpg

Tylko, że u nas suczek się nie lubi. Nie zdziwię się, jak np. któraś z nowych jest w ciąży...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mijają 2tygodnie od adopcji.
Pani ją kocha nadżycie i walczy z jej strachami.
Na razie ciężko mówić o wielkich zmianach, jednak bez wątpienia takie zmiany dzieją się w Mimisiowym myśleniu.
Sunia bardzo lubi ciepełko i wygodę - łóżko jest jej. :) 

W związku z tym mam ogromną przyjemność napisać:
MIMISIA JUŻ NIGDZIE SIĘ NIE WYBIERA. :)

Z racji, że sunia ma na koncie pokaźną sumę (359,60 zł) to proszę, zastanówcie się, na jakiego psiaczka/psiaczki chcecie, by je przekazać. Propozycje bezdomniaków śmiało piszcie na wątku - nie chcę podejmować decyzji za Darczyńców, wbrew Was.

Jedyne, o co mam czelność prosić to o to, by rozważyć kandydaturę dwóch suni z kojców, "współtowarzyszek" niedoli Mimisi. Link do ich wątku mam w podpisie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...