Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

46 minut temu, seramarias napisał:

Czyli mam rozumieć, że sunia pojedzie do anecik, to już pewne ? Wiadomo, kiedy opuści kojec gminny? Ona jest taka przerażona, zagubiona, wygląda jakby czekała już tylko na śmierć :(

Szukam jeszcze jej BDT, ale wydaje mi sie, że nie ma co czekać, trzeba szukać transportu do anecik... Przyznam szczerze, martwią mnie finanse... Gdyby udało się chociaż zebrać połowę deklaracji, to byłabym spokojniejsza :(

Sunia musi opuścić kojec jak najszybciej...  Bo zbliża się jej czas wywozu do zamojskiego schroniska... Obecnie na kojcach jest sama, taka niezauważalna...

 

17 minut temu, Istar19 napisał:

Tysia mam słabość do tych "Twoich" bid :(

ode mnie od grudnia zapisz stałej 10 zł...ale wpłata dopiero po 10 grudnia, bo w tym miesiącu już mam za dużo wydatków :(

Istar... :) <3 kocham Cię!

Dziękuję za deklarację!

17 minut temu, anica napisał:

Jestem i ja u Minióweczki, Tyś(ka)  jesteś WIELKAbuziak.gif

Dziękuję za obecność :) ja jedynie założyłam wątek. To shoto działa w terenie, to ona pokazała mi Mini.

 

Czy ktoś mógłby zrobić Mini bazarek albo banerek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

jestem na zaproszenie, niestety tylko jednorazową wspomogę ale od grudnia dopiero:(

Dziękuję! To sporo!

Kochani, zrobiłam też suni ogłoszenie. Pierwotnie wrzuciło mi na Wrocław (pobrało moją lokalizację) i... Trzymajcie kciuki... Może cos z tego będzie. W ciągu 2h miała  masę  telefonow. Ogłosiłam ja też na lubelskich grupach. Jedna fundacja szuka DT. To będzie cud jak znajdą, bo są zadłużeni i zapsieni, ale coś próbują działać... Może coś z tego wyjdzie... Jednak...

Na razie nie mamy nawet połowy deklaracji, by umieścić Mini u anecik, więc szukam pobocznie jeszcze innych wyjść... 

Właśnie poprzez np. olx: https://www.olx.pl/i2/oferta/chce-umrzec-mikruska-pilnie-potrzebuje-pomocy-CID103-IDqnM5x.html

 

Proszę więc o kciuki za całokształt.

A może ktoś mógłby dorzucić jeszcze z grosz dla Mini?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, doszło. :)

Przelew w drodze, ale ze to różne banki, pieniążki pewnie dojdą w poniedziałek.

Wpłaciłam jednorazowo z puli Wiktora 350 zł, razem z deklaracją seramarias  wystarczy na dwa miesiące hotelowania.

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie - malutka najpierw powinna trafić do DT, przejść badania, obserwację, może socjalizacje.

Na FB (gdzie zapadła mi w serce) pisano, że została pogryziona przez psy, nie wiadomo, czy była kiedykolwiek szczepiona i w jakim jest stanie fizycznym i psychicznym.  Wydaje mi się ze oddanie z marszu do adopcji tego maleństwa byłoby nierozsądne.

Rozumiem oczywiście, że z braku kasy byłoby to jakieś wyjście, ale dla jej dobra pospiech nie wydaje się wskazany?

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Memory, jesteś cuuudna! oczywiście masz rację. Jedynie w grę wchodzi doświadczony DT. Miałam dzisiaj parę telefonów, ale nie widzę tych ludzi na DT. 

Sunia ma pchły, nie jest zaszszcepiona, ma robaki. Trzeba ja przebadać i wysterylizować.

Do tego nie wychodzi z budy, więc nie wiadomo czy umie chodzić na smyczy. Nie znamy jej reakcji na nic. Nawet wielkość jest na oko.

 

Pomyślałam jednak, że może znajdziemy DT przez olx, oczywiście z wizytą, odpowiednio sporzadządzoną umową. Jakby ktoś chciał mała adoptować to tylko biorę taką opcję, że najpierw byłby DT. No ale na razie nic z tego, więc skoro sunia jest zabezpieczona na dwa miesiące to ufam, że damy radę. A może ktoś dorzuci się z deklaracja później.

 

Szukamy transportu do anecik. ;)

Link to comment
Share on other sites

Malizna jest śliczna, na pewno wielu zauroczy, ale tak jak piszesz - trzeba ją poznać, wyciszyć strachy i stresy, przygotować do zmian. U Anecik na pewno będzie miała dobre życie, troskę, baczną obserwacje i życzliwe ręce, towarzystwo niewielkich piesków od których może się sporo nauczyć.

A adopcja - tylko do domku prześwietlonego, a Anecik tego bardzo pilnuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...