Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jesteście dziewczyny kochane 😘😘😘

Tak z miesiąc temu, to już byłam w takim stanie, że było mi wszystko jedno, teraz mam trochę więcej siły i determinacji do walki, może to sprawiła wiosna na horyzoncie (choć jeszcze odległym).

Doczytałam też o Basi 🖤 i tak potwornie smutno, nie potrafię tego przyjąć do świadomości, po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Zostawiam piękne białe anioły (czaple białe)z mojej rzeczki:

IMGP7536.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesienne zloty przed odlotem w ciepłe kraje.   

Też kocham ptaki, dokarmiam je gdzie się da. Miałam przez to kilka problemów, ale co tam, dokarmiam dalej, bo biedactwa w zimie w mieście nie maja co jeść  😞  

Nakręciłam kilka ujęć z okna w kuchni na  jadalnię sikorek. Mąż powiesił karmidełko i często obserwuję naloty po kilka 6, 9 sikorek, jak na zmianę, lotem nurkowym, pikują z gałązek do karmniczka. Bywa, że czasem dwa równocześnie chcą złapać słonecznik, ale na szczęście nie doszło do zderzenia. Mam ten filmik w telefonie. Wgram go na YouTube i wrzucę tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 30.01.2022 o 22:18, Radek napisał:

Nic nie piszę, ale zaglądam od czasu do czasu. 

Wlazłam tu za Tobą i przypomniałam sobie, że obiecałam tu filmik z ptasiami. Obiecała i nie dała. Kurtka tyle ostatnio do zrobienia mam na dogo, że zapomniało mi sie  😞    Ale co sie odwlecze, to nie uciecze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A ja wlazłam za Wami :).

Elu to nie są jesienne zloty, u mnie dzikie gęsi i kaczki latają tak codziennie, pomiędzy jeziorami wzdłuż rzeki.

W piątek doszczepiłam się trzecią dawką, sobotę przeleżałam, dzisiaj już ok. Czekam na wiosnę i słońce 🙏

Mam nadzieję że ostatnia wichura nie narobiła u Was zbyt dużych szkód, u mnie poleciało tylko kilka lameli z płotu i jedna pergola poległa. Nawet psiaki nie bardzo chciały wychodzić z domu na spacer.

Trzymajcie się zdrowo, pozdrawiam.

Mimi też czeka na wiosnę.

IMGP7326.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 31.01.2022 o 19:12, jaguska napisał:

A ja wlazłam za Wami :).

Elu to nie są jesienne zloty, u mnie dzikie gęsi i kaczki latają tak codziennie, pomiędzy jeziorami wzdłuż rzeki.

W piątek doszczepiłam się trzecią dawką, sobotę przeleżałam, dzisiaj już ok. Czekam na wiosnę i słońce 🙏

Mam nadzieję że ostatnia wichura nie narobiła u Was zbyt dużych szkód, u mnie poleciało tylko kilka lameli z płotu i jedna pergola poległa. Nawet psiaki nie bardzo chciały wychodzić z domu na spacer.

Trzymajcie się zdrowo, pozdrawiam.

Mimi też czeka na wiosnę.

IMGP7326.jpg

Ale ja mam spóźniony zapłon. Odpowiadam po blisko trzech tygodniach. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że moje liczne psiaki wymagały licznych interwencji, a czasu nie udało mi się przedłużyć  😞  

Cytat

Elu to nie są jesienne zloty, u mnie dzikie gęsi i kaczki latają tak codziennie, pomiędzy jeziorami wzdłuż rzeki.

Do znudzenia będę powtarzać - Ale masz fajnie  🙂  Też godzinami mogę patrzeć na ptaki siedzące, fruwające, jedzące...
A Mimisia?  Śliczna jak  obrazek i pewnie jak obrazek niezmienna w swoich lękach.

Cytat

W piątek doszczepiłam się trzecią dawką, sobotę przeleżałam, dzisiaj już ok. Czekam na wiosnę i słońce 🙏

 Ja też mam już za sobą 3 dawki szczepionki i póki co, nic mnie nie bierze, poza złością czasami, na okrucieństwo i bezdenną głupotę ludzi. Ale to nie temat na nasze rozmówki  🙂  
Mam nadzieję Iwonko, że powoli zaczynasz opuszczać swój kokonik i z większą ciekawością z niego wyzierasz.  Wiosna się zbliża więc jest nadzieja na poprawę samopoczucia, czego bardzo, bardzo ogromnie Ci życzę. A na razie pokażę widoczek z okna mojej kuchni z ubiegłorocznej wiosny  🙂

1605111567_sjka3.jpg.61339d5b2714b08258f2f57d9e4b619d.jpg

Tu wyjada karmę, którą na zimę mąż założył dla sikorek.

228948208_sjka4.jpg.42250fbe25172fb6af8c8344e93e3b41.jpg

1455108485_sjka2.jpg.358649aaa5eb6e38b88d956485ba93b0.jpg

Ta albo jakaś inna sójka, bo są u nas dość częstymi gośćmi, poluje na sikorki, którym mąż zwiesił karmik na tej właśnie czereśni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem kochane dziewczyny ❤❤❤

Żyjemy, czekamy na wiosnę i ciepło.

Ostatnie miesiące dość trudne dla mnie, bo moje zwierzaki to już geriatria, najstarsze kotełki odeszły za TM, ciężko było.

Psiaczki też nie najmłodsze, bo Yoshi 14 a Psotka 13, najmłodsza Mimi, chyba szósty rok jej idzie, szalona dalej, kombinatorka i strachulec. Mam nadzieję że niedługo się zazieleni, słońce zacznie przygrzewać i będziemy całymi dniami na ogrodzie.

Pozdrawiam Was serdecznie i kwiatuszki zostawiam, postaram się na dniach pstryknąć Mimi jakieś fotki.

white spotted.jpg

ws.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...