Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Parę dni temu, bo 12. maja Mimi miała pierwsza rocznicę Adopcin. :) Zupełnie mi to wyleciało z głowy (żyję bardzo szybko), dopiero wczoraj, przy okazji mojej rocznicy ślubnej,  przypomniałam sobie o tym wspaniałym prezencie i aż mi się zrobiło ciepło na sercu... Mimi jest naprawdę szczęściarą, że Jaguska ją wypatrzyła ♡ Dziękuję!!! i dla rodziny Mimisi życzę wszystkiego, co najlepsze:) ♡♡♡ Jagusko, ściskam Cię wirtualnie i również wirtualnie drapię Rudą Zołzinkę po boczkach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bardzo dziękujemy, że jeszcze o nas pamiętacie ❤

Mam również nadzieję że Elik ogarnia te moje wpłaty 😘, bo nawet nie orientuję się które psiaczki mają dom, które wskoczyły na ich miejsce. 

A ja pomaleńku wracam do formy...psychicznej, bo do fizycznej się nie da, ogród ogarnia się sam ;), a ja ciężko pracuję w doniczkach, na tyle mi siły wystarcza :)

Stan ilościowy bandy się nie zmienił, Mimisia jaka była taka jest i pewnie już się nie zmieni, bo to przecież już dorosła kobita. Słucha się tylko mnie, na wszystkich się wydziera, zamyka paszczę tylko gdy widzi u kogoś w ręce jedzonko, ale po konsumpcji nadal obszczekuje. Niedotykalska ale wojownicza, w mojej obronie mogłaby hapsnąć. Z Psotką w relacjach nic się nie zmieniło, zimna wojna trwa.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie ❤💛💚

 

c5ea0f766180bcf5.jpg

77176bec06a9b9b1.jpg

fbcefbe7b7eb9070.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jaguska napisał:

Mam również nadzieję że Elik ogarnia te moje wpłaty 😘, bo nawet nie orientuję się które psiaczki mają dom, które wskoczyły na ich miejsce. 

Kochana jagusieńko  serduszka.png.c9ddc98ceaef19c2a9594eeb82dc2544.png  często myślę o Tobie i bardzo chcę napisać do Ciebie, bo dzwonić nie chcę, żeby niechcący nie zakłócić Twojego dziennego schematu postępowania.  Cierpię na bardzo poważny niedosyt czasowy, bo ilość pracy zamiast się zmniejszać, to jakoś sama się zwiększa. Psiaków mi i ubyło  😞  ale i przybyło, bo w miejsce tych, które odeszły [*]  przygarnęłam kolejne potrzebujące staruszki. Mam jednak nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się naskrobać do Cię PW i zapodać Ci zmiany, jakie ostatnio nastąpiły.
Póki co życzę Ci kochana jak najszybszego powrotu do zdrowia fizycznego i psychicznego. Całuję, ściskam i dziękuję za pomoc moim staruszkom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...