Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

5 godzin temu, Radek napisał:

I to przez cały tydzień.

Ja tam mam już dość po wczorajszym. Dobrze, że rano i wieczorem jest trochę ulgi. Ale noc i tak ciepła. Moje psiaki przez niemal cały dzień śpią, wychodzą na chwilę wysikać sie i bez żadnych wołań  szybciutko wracają do domu. Ożywają około 19. Wtedy już zaglądają mi w oczy z każdej strony szczekając przy tym. To już czas na spacer i warto o sobie przypomnieć.

Lisiczko - trzymaj się zdrowo, odpoczywaj w oczekiwaniu na lepsze czasy pogodowe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2019 o 11:09, Tyś(ka) napisał:

Prawie siostra Mimi, Sisi trzyma kciuki za adopcję rudej. Sisi to wypisz-wymaluj nasza Mimiśka z zachowania i problemów (z wyglądu jak widzicie na zdjęciu również), z tą różnicą że bardziej nienawidząca samców niż suczki, ale ma Fantastyczną Rodzinę. Jej Rodzina bardzo kibicuje Mimi. Szkoda, że nie mogę ich sklonować.

received_378018236237702.thumb.jpeg.161ca7ffcda0834258488cbfdde1cf2f.jpeg

 

Nooo i się odrobinę zdezorientowałam :))), pierwsza reakcja, co to za fota, to nie moje mieszkanie. Bliźniaczki :).

 

U Mimisi wszystko ok.

Co do Jeżynki, jeszcze nie podjęłam decyzji. Boję się że będzie jak z babcią Ziutą, ruszę i poleci, Ziuteczka nawet roku nie przeżyła po operacji, taki złośliwiec się jej przytrafił.. Wetka nie naciska, zresztą ja się naciskać nie dam, biję się z myślami. Jeżynka ma apetyt, na swoje lata jest dość żwawa i zadowolona z życia. Nie wiem, nie wiem jaką podjąć decyzję...

Mimisia dostała dzisiaj ode mnie mały prezencik, żeby miała zajęcie jak wszystkie leniwce śpią w ciągu dnia, może z miesiąc wytrzyma ta zabawka, oby, zanim tylko drzazgi niej nie zostaną ;)

Pozdrawiamy.

 

 

 

  

 

 

 

 

20190831_140601.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No to rudzielec musi zabrać się za pracę! Oby jak najmniej skutecznie.

Witam w niedzielny poranek, jeszcze jest czym oddychać, ale pewnie szybko to minie. Później będzie tylko gorzej. Wczorajszy dzień był naprawdę ciężki, atu znów powtórka. Za wyjątkiem porannej mszy - nic mnie nie wygoni z domu (mam nadzieję)! Może część dnia prześpimy, czas szybciej minie. Choć przed wieczorem  będę musiała włożyć do słoików trochę wczoraj przygotowanej sałatki (również zrobionej "na siłę"). Może niedługo będzie lepiej?

Jagusko - zdrówka życzymy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej, hej Nesiu. U nas też masakryczna pogoda, ja w takich temperaturach ani ręką ani nogą. Rankiem, w przyzwoitych warunkach pogodowych pospacerowaliśmy, teraz w domu cisza, wszyscy jeszcze śpią, razem z Połówkiem, a ja sączę kawusię, czytam internety żeby być na bieżąco, choć od wiadomości politycznych, za przeproszeniem, flaki mi się przewracają. Po niedzieli ma się ochłodzić, czekam na to z niecierpliwością, bo najpilniejsze prace w ogrodzie muszę ogarnąć. Miłej niedzieli kochane zwierzolubne duszyczki. Zapraszam na filiżaneczkę :) 

025c0cd1fd4e9ec1med.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, jaguska napisał:

wszyscy jeszcze śpią, razem z Połówkiem, a ja sączę kawusię, czytam internety żeby być na bieżąco, choć od wiadomości politycznych, za przeproszeniem, flaki mi się przewracają. 

025c0cd1fd4e9ec1med.jpg

A ja zdążyłam wrócić i mam zamiar wrócić w bety, przynajmniej  na parę godzin. Wypuściłam psy na siusiu, mogą dalej spokojnie spać. 

A na określenie wiadomości politycznych to ja mam bardziej dosadne słowa, ale lepiej ich nie pisać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Nesiu.

Mimi jest zawsze chętna wyjść, niestety tylko ze mną. Nie straszny jej deszcz, wiatr i chłód, chociaż za mrozem nie przepada, taka też jest Jeżynka, tylko burzy się boi, widać że ani jednej ani drugiej życie nie oszczędzało, z tym że Jeżynka przeszła 8 lat podłego życia, a Mimi chyba tylko rok.

Dobrego dnia :)

20190824_154216.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jaguska napisał:

20190824_154216.jpg

Cóż - świat jest zawsze lepszy kiedy patrzymy na niego z góry.  Z pewnością ten kot ma takie zdanie.

Witamy Jaguskę i Mimiśke  w  ciemną środę. U mnie jednak ciemna nocą to jakoś psy nie mają specjalnej ochoty na wyjście. Dziś Misiek, mimo zachęt  z mojej strony, nie zdecydował się.  Dziewczyny bez zachęty wyskoczyły zrobić siusiu, a dziadek popatrzył na nie i wrócił z powrotem.

Życzymy Wam spokojnego dnia i jak najwięcej odpoczynku. 

A ja chyba pójdę jeszcze troch pospać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...