Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Jagusko... jak mocno zasmuciła mnie wiadomość o stracie Jeżynki [*] Niby widziałam ją tylko raz, a jakoś stała mi się bliska. :( Bardzo, bardzo mi przykro, że już od Was odeszła. Jednocześnie, wspaniale że odeszła u Was, a nie na tym paskudnym łańcuchu, w którym żyła długie lata. Dziękuję Wam za to i wierzę, że jeszcze się z nią spotkacie i Wam mocno podziękuje za uratowanie życia...

Trzymajcie się dzielnie, ściskam mocno!

Tęczowy Most wszystko psy iść do niebo miękki farbowanie 11x14 | Etsy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2020 o 00:24, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję elficzkowa za zajęcie się tym <3 Coś spać nie mogę, więc napiszę publicznie o naszej propozycji, może Elisabeta chociaż zagląda na wątek i się wypowie.

Na koncie Mimi pozostało 548,11 zł.

Razem z elficzkowa proponujemy następujący podział:

224,11 zł na burą sunię Polę, która niedługo wyrusza do hoteliku po lepsze życie:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351792-wywózka-do-schronu-już-za-rogiem-nieduża-kaleka-sunia-zbiera-deklaracje-zanim-będzie-za-późno-brakuje-jeszcze-30zł-stałych-aby-dać-jej-bilet-na-nowe-życie/

224 zł na podopiecznych elik w największej potrzebie (elik wytypowała staruszki Sarcię i Arusia, które mają wspólne konto, swoje choroby na barkach i nie mają kompletu deklaracji):
https://www.dogomania.com/forum/topic/349498-aruś-wrócił-z-adopcji-aureliusz-głuchy-niedowidzący-staruszek-razem-z-głuchą-i-niewidomą-chorą-na-cukrzycę-sarą-mieszkją-w-hoteliku-u-kikou-potrzebują-pomocy/

- 100 zł dla niewidomego Promyczka, który jest w DT u Moli@, ma ze sto lat, chorą tarczycę i bardzo mało deklaracji:
https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-ślepy-razem-z-kolegą-bartusiem-wróciłem-do-moli-s35-potrzebuję-wsparcia-bartuś-w-ds/

 

Oczywiście to nasza propozycja, opiekunów finansowych Mimi prosimy zgłaszać wszelkie głosy sprzeciwu, uwagi itd. przez dwa tygodnie, do 27.05.2020. Po tym czasie przy braku innych propozycji rozdysponujemy pieniądze właśnie tak :)
 

 

 

Dnia 14.05.2020 o 20:59, elficzkowa napisał:

I wpłata już na koncie Mimisi:

Elisabeta - deklaracja stała za maj i czerwiec: 40 zł (14.05.2020)

Czyli dnia 14.05.2020 na koncie Mimi jest 588,11 zł

Wiersze

Skoro nie ma głosów sprzeciwu to myślę, że najwyższy czas podzielić pieniążki.

Darowiznę Elisabeta w wysokości 40zł podzieliłabym po równo pomiędzy Polcię a Sarcię i Arusia, czyli:

- Promyk dostanie 100zł,
- Arusia i Sara otrzymają 244zł,
- a Polcia 244,11zł

Z racji, że pomoc dla Polci została wstrzymana i ponownie czeka na opiekuna prawnego to moja propozycja jest taka, aby na razie darowizna dla niej nadal była na koncie elficzkowa i czekała z nadzieją na to, że uda się pomóc suni... A resztę kwot (na Promysia i podopiecznych elik) można już zrealizować.

Można by co prawda pieniążki na Polę przeznaczyć na innego psa, ale... ja nie chciałabym tak skreślać Poli, stąd moja propozycja o zamrożenie części posagu pomimisiowego właśnie na Polcię... chociaż jeszcze troszkę, np. z miesiąc, tj do 29.06.

Co Wy na to? Zgadzacie się?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2020 o 14:32, elficzkowa napisał:

Jeśli nie będzie sprzeciwu to bardzo proszę o przesłanie na pw numerów kont do wpłat dla Promysia oraz Arusia i Sary.  Niech pieniążki służą innym pieskom.

Ponawiam prośbę elficzkowa. Chcemy zamknąć rozliczenie Mimi :)
 

Link to comment
Share on other sites

Jestem ogromnie wdzięczna za chęć pomocy moim staruszkom. Oni faktycznie tej pomocy potrzebują, ale...  i tu nie wiem jak to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić. Rozumiem motywację takiej decyzji i niewątpliwie była ona słuszna, bo moi seniorzy są przewlekle chorzy (cukrzyca, trzustka). Częste wizyty u weta, leki i specjalistyczna karma faktycznie pochłaniają duże kwoty, ale na razie jakoś sobie radzę. Właśnie zamierzam uruchomić dla nich bazarek. Natomiast całkiem bez środków jest sunia Pola, która ma szanse opuścić przytulisko i jej bardzo potrzebne będą środki finansowe. Początki bywają zawsze najtrudniejsze. Dlatego bardzo dziękuję za chęć pomocy i jednocześnie bardzo proszę o przekazanie Poli kwoty przeznaczonej dla moich seniorów. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tą decyzją  :) Chciałabym być właściwie zrozumiana - nie odtrącam pomocy i jestem za to bardzo wdzięczna, ale los tej suni bardzo leży mi na sercu, a że nie mogę jej dać takiej pomocy od siebie, będę wdzięczna za przekazanie tej kwoty Poli.

1259549059_dziekujserdecznie.png.296527defdbb47a4a46ee46fc2b84e99.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Jestem ogromnie wdzięczna za chęć pomocy moim staruszkom. Oni faktycznie tej pomocy potrzebują, ale...  i tu nie wiem jak to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić. Rozumiem motywację takiej decyzji i niewątpliwie była ona słuszna, bo moi seniorzy są przewlekle chorzy (cukrzyca, trzustka). Częste wizyty u weta, leki i specjalistyczna karma faktycznie pochłaniają duże kwoty, ale na razie jakoś sobie radzę. Właśnie zamierzam uruchomić dla nich bazarek. Natomiast całkiem bez środków jest sunia Pola, która ma szanse opuścić przytulisko i jej bardzo potrzebne będą środki finansowe. Początki bywają zawsze najtrudniejsze. Dlatego bardzo dziękuję za chęć pomocy i jednocześnie bardzo proszę o przekazanie Poli kwoty przeznaczonej dla moich seniorów. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tą decyzją  :) Chciałabym być właściwie zrozumiana - nie odtrącam pomocy i jestem za to bardzo wdzięczna, ale los tej suni bardzo leży mi na sercu, a że nie mogę jej dać takiej pomocy od siebie, będę wdzięczna za przekazanie tej kwoty Poli.

 

elik, nie wiem kogo mogłabyś urazić tą propozycją. Świadczy ona o Twoim dobrym sercu i hojności serducha_1.gif Dziękuję!

Nie jestem jednak decyzyjną w tej sprawie, dajmy więc szansę wypowiedzieć się opiekunom finansowym, załóżmy że przez tydzień (do 08.06). Jeśli nie będzie sprzeciwów to wraz z pieniędzmi na Polcię (która jednak wyjeżdża do hoteliku!) część (s)arusiowa poleci na konto Polci. :) Sama wpłacałam na Mimi niewielki grosz, ale moja zgoda na taki prezent dla Polci jest jak najbardziej - jeśli takie jest Twoje życzenie ;) Bisous28.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

elik, nie wiem kogo mogłabyś urazić tą propozycją. Świadczy ona o Twoim dobrym sercu i hojności serducha_1.gif Dziękuję!

Nie jestem jednak decyzyjną w tej sprawie, dajmy więc szansę wypowiedzieć się opiekunom finansowym, załóżmy że przez tydzień (do 08.06). Jeśli nie będzie sprzeciwów to wraz z pieniędzmi na Polcię (która jednak wyjeżdża do hoteliku!) część (s)arusiowa poleci na konto Polci. :) Sama wpłacałam na Mimi niewielki grosz, ale moja zgoda na taki prezent dla Polci jest jak najbardziej - jeśli takie jest Twoje życzenie ;) Bisous28.gif

Bardzo dziękuję Tysiu  :)  Będę bardzo zadowolona, jeśli moja propozycja zostanie przyjęta  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...