Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

 

Dnia 12.05.2020 o 22:03, uxmal napisał:

Tysiu,  nie mam okazji,  to skorzystam tutaj na wątku Mimi. 

Trzymaj się i  wszystkiego najlepszego  z okazji Ślubu i nie tylko.  

Wylewa w słowach nie potrafię być :)

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :) 

Dnia 13.05.2020 o 07:34, Jo37 napisał:

Tysiu - szczęśliwej nowej drogi w życiu.

Dziękuję mocno <3 Z kolei ja nie jestem umiejętna w dziękowaniu za życzenia, ale naprawdę szczerze dziękuję :)

Przez pandemię większość życzeń będzie właśnie taka na odległość, nasi bliscy znajomi i rodziny będą łączyć się z nami na transmisji Mszy Świętej online. Takie to nastały czasy... a ja jako dziecko lubowałam się w filmach wojennych i miałam słabość do ślubów zawieranych w konspiracji i tylko po cichutku marzyłam o ślubie skromnym i surowym, no kto by pomyślał... :) Ale... koniec prywaty, jeszcze raz dziękuję za Waszą serdeczność. <3  

jagusko, nadal się uśmiecham jak pomyślę o szczęściu Mimi. :) Chyba była Wam pisana, sama odnalazła drogę do Was. Dziękuję!

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, AlfaLS napisał:

Mam adres mejlowy do Elisabetha. Co prawda sprzed lat ale może będzie aktualny. Napisze do niej, może wejdzie na wątek Mimisi.

 

Edit. Napisalam.

Świetnie, bardzo Ci dziękuję <3
 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Kochane. Część pieniążków dla Poli wstrzymajcie jeśli to możliwe. Tzn pPole zabieram :) to się nie zmienia ALE jeśli Agat21 będzie zabierać Rufika to chyba jej się bardziej przydadzą te pieniążki bo Rufik nie ma nic

kiyoshi <3 Na razie jeszcze czekamy na zdanie wszystkich, a ja cichutko mam nadzieję, że zdarzy się jeszcze jeden cud... i Rufik-Combo znajdzie dom w ciągu tych dwóch tygodni :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, AlfaLS napisał:

Mam adres mejlowy do Elisabetha. Co prawda sprzed lat ale może będzie aktualny. Napisze do niej, może wejdzie na wątek Mimisi.

 

Edit. Napisalam.

Dziękuję, Lidziu, za wiadomość. :-)

Rzeczywiście już długo nie zaglądałam na Dogo...

Piękne wieści. :-) Życzę Mimisi, Tobie, Jagusko i całemu Twojemu Domkowi wszystkiego dobrego. Lisia to szczęściara. :-)

A ja właśnie dziś rano wpłaciłam Mimisiowe deklaracje na maj i czerwiec... Tysiu, jestem za Twoim planem podziału majątku Mimisi. 

Pozdrawiam Was. :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Dziękuję, Lidziu, za wiadomość. :-)

Rzeczywiście już długo nie zaglądałam na Dogo...

Piękne wieści. :-) Życzę Mimisi, Tobie, Jagusko i całemu Twojemu Domkowi wszystkiego dobrego. Lisia to szczęściara. :-)

A ja właśnie dziś rano wpłaciłam Mimisiowe deklaracje na maj i czerwiec... Tysiu, jestem za Twoim planem podziału majątku Mimisi. 

Pozdrawiam Was. :-)

I wpłata już na koncie Mimisi:

Elisabeta - deklaracja stała za maj i czerwiec: 40 zł (14.05.2020)

Czyli dnia 14.05.2020 na koncie Mimi jest 588,11 zł

Wiersze

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2020 o 09:48, elficzkowa napisał:

To ja dopiszę, że mam wiadomość od jaguski, b-b i elik, że zgadzają się na taki podział.

Mam również wiadomość od Patrycja96, że zgadza się na taki podział Mimisiowego majątku :)

Dodam również, że syn Patrycji96 przez cały czas wspierał finansowo Mimi :)

Dziękujemy

Skarbnica Rozmaitości 4: Gify różowe róże

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może ja wyjaśnię że nie tyle się zgadzam na taki podział, bo co ja mam do gadania w tym remacie  :)  Ja tylko bardzo podziękuję za uwzględnienie moich podopiecznych w podziale Mimisiowego majątku.
Dnia 14.05.2020 o 09:48, elficzkowa napisał:

To ja dopiszę, że mam wiadomość od jaguski, b-b i elik, że zgadzają się na taki podział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...