Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

 Podobno w nocy miało padać. Jakoś nie udało mi się zauważyć jakichkolwiek śladów po tym fakcie. A może niedowidzę?

Witamy w słoneczny poranek.  Coraz później robi się widno.

Lisiczko - przyznaj się. Jesteś tak grzeczna, że Jaguskę aż zamurowało?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Żyjemy, ale kosmetyka starej chałupy się przeciąga, bo robimy sami, więc siły na internety nie starcza, jeszcze kilka ładnych dni zejdzie na najgorsze odgruzowanie, a jeszcze w międzyczasie staram się grzebnąć coś na ogrodzie, więc nie wiem czy jeszcze żyję ;)

Gnojki w takim rozgardiaszu czują się cudownie, broją na potęgę, to coś rozbiją, to coś potargają i jakoś leci, mają teraz zielone światło na rozrabianie, ale tylko chwilowe ;)

Rudzielce nieustannie pozdrawiają z ukochanego leżaka, już tyle razy przymierzałam się wynieść go do garażu, ale co spojrzę na zwierzaki cudnie wylegujące się na nim, to rezygnuję i obchodzimy ten zawadzający gracioł ;)

   

20190828_123349.jpg

20190829_194948.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tym razem powitam obydwa niepokorne rudzielce. Na leżaku - istne aniołki Mają teraz super warunki do rozrabiania, będą coraz pewniejsze, że wiele rzeczy uchodzi im na sucho. Jagusko - rozpuścisz jej jak przysłowiowy dziadowski bicz. Po remoncie  będą zdziwione, że  nagle niektóre rzeczy są nieakceptowalne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...