Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Ciotulkom Elikowej i Nesiowatej, i tym ukrywającym się pod plusikami, Mimisia pięknie wyszczekuje >dzień dobry< i życzy miłego dnia.

dzien-dobry-ruchomy-obrazek-0002.gif

Jak to dobrze, że janiopłkowi pupci nie widać, bo pewnie zobaczyłybyśmy ogonek diablowy  :)

Ale i tak śliczny janiołek :)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Radek napisał:

Pewnie i jak nie potrzeba;) 

O, to najczęściej, dzisiaj jak nic dostałaby tym młotkiem którego nie mamy, przed szóstą zaczęła walczyć z nami wszystkimi na wyrku.

Teraz zamilkniemy na czas niewiadomy z powodu zajumania nam interneta przez wiatr czy cóś podobnego, awaria zgłoszona, kolejka długa. A na naszym końcu świata, telefony komórkowe nie działają, więc nawet z macanego nie da się połączyć ze światem.

Tak więc do zobaczenia..mniam...mniam...mniam...do-widzenia-ruchomy-obrazek-0037.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu, pytanie mam.  Zmienić miasto w ogloszeniu Mimi?? W tej chwili jest na Łódź. Jeśli tak, to na jakie miasto...

Trzy razy zerowałam wejścia...

 

Od: dzisiaj 
Do: 9 sie

736797535_1_94x72_pokochaj-malutka-mimi-

Pokochaj malutką Mimi.

Za darmo

  1
 Promowane do 10 sie
Statystyki
 Wyświetleń: 231
 Tel: 13
 Obserwuje: 23
 
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, jaguska napisał:

Ekspresowo naprawili, okazało się że słup rymsnął do rzeki, tylko nie wiadomo czy wiatr czy samochód mu w tym pomógł. A to mnie TP zaskoczyła, pozytywnie.

Tak więc możemy powiedzieć dobranoc tym co jeszcze nie śpią

dobranocka-ruchomy-obrazek-0016.gif

No to fajnie, że nie znikasz na dłużej :)

 

23 minuty temu, elik napisał:

No to faktycznie TP tom razo0m postawiła się :)

368412201_nadobranoc.gif.369b7a5f8e7437b13a2499aa5e26e971.gif

:D

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam i się uśmiałam, Mimi jest cudna.

Jestem zszokowana tą panią z Opola, skoro tak pięknie brzmiała w pierwszej rozmowie to co się okazało w praktyce bo tego nie napisałyście. Ludzie są okropni, zgadzam się z opinia, że staliśmy się najgorszym zwierzęciem na ziemi.

Gdyby nie to, ze jestem stara, sama i ma trzy psy - staruszkę rekordzistkę rottkę - żyje już 14-ty rok oraz parę pinczerow średnich - suczka 8 i adoptowany pies 10 lat to pewnie wzięłabym Mimi - mam psy ponad 50 lat i to ras obronnych czyli ONki i rottki a teraz pinczery średnie a to nie są łatwe rasy dla niektórych a u mnie cudowne, łagodne, kochające cały świat. Życzę suni, żeby wreszcie znaleźli się normalni, empatyczni ludzie bo jest tego warta.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

I co znów zmalowałas śliczna?

O, ona maluje jak sam Picasso, dzisiaj umalowała cały dom strzępkami papierków które posiekała w zębach jak malakserka, tu i ówdzie można znaleźć zielone akcenty ogórka, musiała skubnąć z przygotowanych na dzisiaj do kiszenia, a i moja gumka do włosów, wymamlana na sztywno ożywia papierowo-ogórkowe dzieło, i recepturkę też widzę, skąd ona to wszystko wynajduje. 

Ja wiem że to wszystko z braku czasu dla niej, wiecie że mam wielkie stado własnych futerałów, a Mimi potrzebuje bliskości z człowiekiem, uwagi, jest tego głodna. Nadal psy mogą dla niej nie istnieć, zabawki i spokojny, wyrozumiały człowiek tylko jej, tego jest głodna Mimisia i tego jej życzę z całego serca.

Najprawdopodobniej Mimisia w poprzednim wcieleniu byłą fryzjerką, bo jej ulubionymi zabawkami są właśnie gumki do włosów i........szczotka, którą chciałam ją uczyć czesania, nauka poszła w las, ale miłość do szczotki pozostała, szczotka dzielnie się trzyma, na razie.

Patrzę tak na te ornamenty podłogowe, ale na razie nie mam melodii do zamiatania, więc zrobiłam sobie kawę na dobudzenie i częstuję się z Wami.

kawa-ruchomy-obrazek-0016.gif

Ile radości, strachu i miłości do jednego człowieka jest w tym stworzonku, nie da się opisać.

Szorstka przyjażń, pod moim okiem, przeobraziła się w cichą rywalizację a w tle widać zazdrość. Dlatego powtarzam raz jeszcze, Mimi powinna być jedynaczką, ewentualnie towarzysz bardzo spokojny i cierpliwy.

 

 

DSC_0133.JPG

DSC_0147.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jaguśka, jeśli znajdzie się ktoś sensowny dla Mimi, koniecznie powinien, przez poznaniem zwierzątka osobiście, przysłać do Ciebie jakieś przedmioty nasycone własnym zapachem - ręcznik zabawkę, szczotkę właśnie,  przedmioty, z którymi przedtem prześpi kilka nocy we własnym łóżku.  Mimi pozna zapach tego człowieka w taki sposób w Twoim domu - i potem człowiek już poznany zapachowo jest przy pierwszym spotkaniu na żywo mniej straszny.  Przydałyby się też, aby niektóre zabawki, kocyki Mimiśki powędrowały do nowego domu, zanim ona tam się znajdzie. "Oswoją" nowy dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...