Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam zapytanie o Mimi:

Witam jestem zainteresowana tym cudnym psiakiem. Mimi jest w naszym typie. Jak mogę się o nią starać

 

Oczywiście odpisałam, żeby pani Paulina zadzwoniła pod podany numer telefonu...

Na razie nikt nie dzwonił, zobaczymy jutro ;)

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Cieszę się, że skorzystała z mojego tekstu :-)))

Bardzo, bardzo się jej spodobał :) I wcale mnie to nie dziwi.
Jej ogłoszenie, Twój opis - i Mimi ma szansę na dom. Liczę, że Pani się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, a o Mimi nikt nie dzwoni? Jest tyle wejść i sporo pobrań telefonu. Ja znowu wyzerowałam licznik....

Dzwonią, dzwonią, ale tacy co chcą pinczerka za darmo... na nic tłumaczenia, że Mimi to żaden pinczer. I do dzieci się nie nadaje. Już trochę mnie zwyzywano przez telefon, że nawiedzona jestem i takie tam :-)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dzwonią, dzwonią, ale tacy co chcą pinczerka za darmo... na nic tłumaczenia, że Mimi to żaden pinczer. I do dzieci się nie nadaje. Już trochę mnie zwyzywano przez telefon, że nawiedzona jestem i takie tam :-)

Oj....to niefajnie..:-((( Wierzę, że w końcu zadzwoni TEN telefon i za to kciuki trzymam... a tymi co dzwonią i tak się zachowują, to się nie przejmuj...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Oj....to niefajnie..:-((( Wierzę, że w końcu zadzwoni TEN telefon i za to kciuki trzymam... a tymi co dzwonią i tak się zachowują, to się nie przejmuj...

Nie przejmuję, ale jedynie to się nabawię traumy rozmawiania przez telefon. :D
A no i pijaczki dzwonią, ale to już norma u mnie jak są jakieś malutkie psy.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że trzeba na początku ogłoszeń napisać że ma siedem kilogramów i jest wysoka jak na swoją wagę, ludziska myślą że to jakiś miniaturowy ratlerek, a Mimisia jest najwyższa z moich psów, mimo że wagowo zaraz po Psotce.

POżarła mi japonki, kapcie się nie dają ;)

Tysiu, współczuję durnych telefonów.

Link to comment
Share on other sites

jaguska, problem w tym, że już na wstępie w opisie jest, ile waży Mimi :) nie ma też ani słowa o pinczerze czy ratlerku. Pewnie najlepiej by było, aby zmierzyć Mimi w kłębie, ale pewnie to nierealne? ;) Chociaż to też pewnie za wiele nie da, ludzie nie czytają opisów.

W sumie pada... pogoda mało letnia, japonki niepotrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Durnych telefonów z ogłoszeń i mi los nie szczędzi  - pocieszam Cię Justyś ;)  

Trafi maleńka na swojego...tylko pewnie tak jak u Miki ONI jeszcze tego nie wiedzą, że je chcą  ;)

 

Dnia ‎16‎.‎07‎.‎2018 o 07:33, jaguska napisał:

Dzień dobry dzien-dobry-ruchomy-obrazek-0031.gif

Wczoraj Mimi zasłużyła na nagrodę. Pierwszy raz odkąd jest u mnie (5 miesięcy), to nie piłka goniła Mimisię, tylko Mimi piłkę :)

Taki mały kroczek a jak cieszy :)

Mimisiu oby takich zmian było jak najwięcej!

Link to comment
Share on other sites

I dlatego ja się nie nadaję do rozmów przez telefon, nie potrafię być uprzejma dla ludzi nie umiejących czytać ze zrozumieniem, lub w ogóle nie umiejących czytać ;)

Mimisia jest jak rozbrykany kucyk, ciągle chodzi i kombinuje. My, to znaczy ja, Psotka i Yoshi lubimy drzemki ;), a ona się "przewala" po łóżku, turla, kokosi, skubie po rękach, łapach  i uszach.lup.gif

Ma pamięć absolutną do przedmiotów, wystarczy cokolwiek przestawić i Mimi już zestrachana, dzisiaj się boi mojej lewej ręki, bo........założyłam zegarek ;)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, elik napisał:

Jaka słodzizna, sam miód :) Czego ta jaguska od niej chce ? :) :) :)

 

 

No właśnie? Czepia się i czepia ;)

Na zdjęciach samo miodzio a duszyczka z różkami i podszyta strachem:D

Link to comment
Share on other sites

Jaguska Mimisi się wcale nie czepia jak się nie czepia, czepia się tylko wtedy kiedy się czepia ;)

Jesiennie witamy się z rana, nawet szalony rudzielec nie miał zbyt wielkiej ochoty na spacerowanie, tylko przebieżka głównym ogrodowym szlakiem, zahaczonych kilka krzaczków i do chałupki, sama prowadziła.

Muszę kupić mały gumowy młotek, Mimiśka wstaje najwcześniej i spać innym nie daje, skacze po łóżku, podgryza psiaki i nas, a tak, to Mimiśkę gumowym młoteczkiem puk w głowę i można by jeszcze pospać.

mlotek-ruchomy-obrazek-0019.gif

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Jaguska Mimisi się wcale nie czepia jak się nie czepia, czepia się tylko wtedy kiedy się czepia ;)

Nawet Sokrates nie powstydziłby się tak filozoficznej wypowiedzi :) Super :)

A pomysł z młoteczkiem godny realizacji hi, hi, hi   2127080523_ksiukiok3.jpg.7c4746c38719fe6347f724573da9470b.jpg  Uśmiałam się setnie, jak to sobie wyobraziłam  1973843593_miech7.gif.d1a5099b9a237e73d325262c828ba30f.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Witaj śliczna lisiczko. I uważaj, bo szykuje się na Ciebie zamach. Lepiej siedź cicho, zwłaszcza w nocy.

Mimiśka chyba czyta dogo bo dzisiaj był spokój, dopiero przy słaniu łóżka szaleńczo mi "pomagała".

Ciotulkom Elikowej i Nesiowatej, i tym ukrywającym się pod plusikami, Mimisia pięknie wyszczekuje >dzień dobry< i życzy miłego dnia.

dzien-dobry-ruchomy-obrazek-0002.gif

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...