Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Dziś jestem rano. Po wczorajszej podróży spałam i spałam. I pewnie w ciągu dnia też  jeszcze pozwolę sobie na drzemkę.

Może Jaguska znajdzie chwilę aby wpaść na wątek? Bo z niecierpliwością czekamy na wieści o ślicznym, pomysłowym rudzielcu. Z pewnością nazbierało się sporo jej "super" pomysłów, o których nie mamy pojęcia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meldujemy się, u nas ok, niestety robota nadal wre ;), mój Bob Budowniczy miał oderwać listewkę od ściany, ale udało mu się (hurrrraaaa) oderwać kawał ściany w pionie, ze dwa metry będzie,  więc dalej się bawimy, a w międzyczasie staram się trochę ogarnąć w ogrodzie jesiennych porządków, więc wiecie, ciężko..., no i przeglądam całą chałupę i wywalam nieprzydatne przydasie, ile człowiek potrafi zachomikować niepotrzebnego badziewia, głowa mała...

Zostawiam rudzielca, pozdrawiamy wszystkich i jak nigdy, tęsknię za......zimą ;)

 

20190923_103218.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Ja,  ja, jaaaaa!  Jestem to winna Rudej :)   Proszę link do ogłoszenia. Ale może najpierw zmień miasto, bo czasem mogą być problemy.

Eluś, dziękuję serdecznie !!! Podmieniłam jedno ze zdjęć w ogłoszeniu i do tej pory mi sprawdzają. Gdy tylko pojawi sie na stronie, wrzucę tu link.

Może ktoś ma jakieś propozycje, co do zmiany miasta?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś, dziękuję serdecznie !!! Podmieniłam jedno ze zdjęć w ogłoszeniu i do tej pory mi sprawdzają. Gdy tylko pojawi sie na stronie, wrzucę tu link.

Może ktoś ma jakieś propozycje, co do zmiany miasta?

Eluniu, ponieważ jestem na walizkach, bo do przyszłego czwartku będziemy w rozjazdach, mogę nie zauważyć kiedy wkleisz link. Serdecznie proszę wyślij mi SMS-a, jak link będzie na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...