Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

20 godzin temu, Radek napisał:

Można prosić o linka?

Można, chociaż mi ciężko znaleźć jeden konkretny - udostępniam ją na różnych grupach, w odstępie czasowym i staram się to robić bardzo różnie... tworzę nowy opis albo podrzucam któryś z olx...  Przykładowe dwa: klik i klik - bezskutecznie.

Link to comment
Share on other sites

Napakowana paka z papu, przyszła już dawno. Mimisia dziękuję.

 19acda88ef8e039fmed.jpg

Wszysko ok, tylko ja trochę niedomagam, dzisiaj po południu wizyta u kardio, jutro z mamą do szpitala, więc wybaczcie nieobecność na wątku. Trzymajcie kciki za mła.

Chryzantemkę zimującą zostawiam, pięknie kwitną, to ich czas :)

8344ed5564fc0367gen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jagusko, moc zdrowia dla Ciebie, mam nadzieję, że badania wyszły dobrze...

Dzisiaj miałam zapytanie z Poznania: dom z ogrodem, nastolatek w domu. Niestety, w domu mieszka już sunia, zwariowana trzylatka. :( Wielka szkoda, bo Mimi nie nadaje się do domu z suczkami. Szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam z nadzieją na wieści od jaguski. 

Wczoraj miałam dość mimisiowy dzień. Najpierw zapytanie z Poznania, a później napisała do mnie Pani z Legnicy. Jednak rozmówczyni sama stwierdziła, że Mimi szuka innego domu niż jej mieszkanie w kamienicy i to z pięcioletnim dzieckiem. Lubię takie rozmowy, kiedy ktoś sam przyznaje, że jego dom nie byłby dobrym domem... a nie upiera się przy swoim i zarzuca, że utrudniam adopcję przez swoje widzimisię. Ogłoszenia na olx są widoczne, bo co chwila usuwam sastystyki jak wyświetlenia przekroczą tysiąc (średnio raz na 1,5tygodnia), a pobrania telefonu 20.  Naprawdę nie wiem dlaczego nadal Mimi nie ma domu, moi bliscy znajomi się śmieją, że Mimi już sobie kogoś wybrała. Ale nie poddajemy się, szukamy dalej ;) Pocieszam się, że jak Tigrunia się doczekała to i na Mimi przyjdzie pora.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Patmol napisał:

kiedyś pisałyście o szelkach dla Mimi -takich, żeby nie uciekła

takie znalazłam dzisiaj, szukajac czegos innego, https://warsawdog.com/produkt/szelki-antyucieczkowe-rozne-wzory/

szelki antyucieczkowe

Dziękuję, Patmol. O tych anty-ucieczkowych nie znalazłam pozytywnych opinii, to znaczy więcej złych niż dobrych i chyba jednak wybór padłby na szelki takie, jakie ma Moris. :) https://www.pitman.pl/pl/p/Szelki-FUN/472

Tak swoją drogą, ostatnio bardzo podrożały psie akcesoria sprawdzonych marek, przynajmniej z tego co obserwuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...