Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Napiszę prośbę  na pw do wszystkich stałych deklarowiczów, o przeniesienie od marca swoich deklaracji na rzecz Gwiazdki, gdyż jej brakuje co miesiąc 100 zł na utrzymanie.

Niestety to też starsza sunieczka. W hoteliku jest od niedawna, ale nie wiadomo jak się sprawy potoczą i ile tam czasu zagrzeje....

Link to comment
Share on other sites

Już pisałam u Gwiazduniu, że swoje, chyba raczej 'Iguni" deklaracje , przeznaczyłam dla Dosi, jednak wiem ,ze nie możemy zostawić naszej Gwiazduni bez pieniążków, cały dzień rozmyślam ,jak tu się 'pozbierać' z tymi deklaracjami?  jeszcze nawet nie udało mi się policzyć wszystkich?  ale spróbuję porozsyłać zaproszenia do Gwiazduni, może nam się uda jeszcze zaprosić jakieś dobre serca do suni!  na pewno nie pozwolimy ,zeby została bez pieniążków :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2018 o 20:56, anica napisał:

Już pisałam u Gwiazduniu, że swoje, chyba raczej 'Iguni" deklaracje , przeznaczyłam dla Dosi, jednak wiem ,ze nie możemy zostawić naszej Gwiazduni bez pieniążków, cały dzień rozmyślam ,jak tu się 'pozbierać' z tymi deklaracjami?  jeszcze nawet nie udało mi się policzyć wszystkich?  ale spróbuję porozsyłać zaproszenia do Gwiazduni, może nam się uda jeszcze zaprosić jakieś dobre serca do suni!  na pewno nie pozwolimy ,zeby została bez pieniążków :)

Aniu dziękuję za porozsylanie zaproszeń  na dogo :)

Co do deklaracji, to rozumiem. Skoro już ją przeznaczylas na innego psiaka, to jest dla mnie jasne, ze kasy nie wyczarujesz, bo już jej nie masz. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

Aniu dziękuję za porozsylanie zaproszeń  na dogo :)

Co do deklaracji, to rozumiem. Skoro już ją przeznaczylas na innego psiaka, to jest dla mnie jasne, ze kasy nie wyczarujesz, bo już jej nie masz. 

.. sprawa wyglada tak , że nie zostawimy Gwiazduni, będziemy się ratować gdzie się da! i jak się da!  skoro stanęła na naszej drodze, to.. 'wiadać tak miało być'mruga.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Dostałam zdjęcia Igi z jej DS.

Poproszę jutro elik, by wstawiła tu na wątek.

W takim razie czekam na zdjęcia :)

9 minut temu, MALWA napisał:

Z uwagi na to, ze Gwiazdka póki co jest zabezpieczona finansowo, to proszę, by pozostałe po niej pieniążki przekazać na rzecz KAJI, która dzisiaj wraca z adopcji. 

Oczywiście :) Jak sobie życzysz :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, MALWA napisał:

Z uwagi na to, ze Gwiazdka póki co jest zabezpieczona finansowo, to proszę, by pozostałe po niej pieniążki przekazać na rzecz KAJI, która dzisiaj wraca z adopcji. 

Malwa super, że czuwasz nad dziewczynkami,  tak będzie łatwiej!  jeśli jedna osoba ,będzie dysponowała ,gdzie najbardziej trzeba skoncentrować się na pomocy! Buziak dla Ciebie, dobrze że już lepiej się czujesz buziak.gif

... i lecę do Kajci!...a na foty czekamyok2.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Malwa super, że czuwasz nad dziewczynkami,  tak będzie łatwiej!  jeśli jedna osoba ,będzie dysponowała ,gdzie najbardziej trzeba skoncentrować się na pomocy! Buziak dla Ciebie, dobrze że już lepiej się czujesz buziak.gif

... i lecę do Kajci!...a na foty czekamyok2.gif

 

Mam szczęście do osób, które pomagają mi na watkach.

Ewu ogarnia psy w schronie, organizuje transport ze schronu do hoteliku. A jest to o tyle ważny odcinek do ogarnięcia, bo decyduje o tym czy dany pies gdzieś się przemieści,

a pamiętajmy,  że  przecież ewu nie jeździ autem jako kierowca.

Elik od dłuższego czasu pełni bardzo ważną rolę Skarbnika. Przy szczeniakach Fidze i Foksiku pomagała nam Aldrumka. Ich praca jest nieoceniona !

Ja tylko zakładam wątek i szukam chętnych do pomocy finansowej/rzeczowej.

Tak to po krotce wygląda......

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

 

Mam szczęście do osób, które pomagają mi na watkach.

Ewu ogarnia psy w schronie, organizuje transport ze schronu do hoteliku. A jest to o tyle ważny odcinek do ogarnięcia, bo decyduje o tym czy dany pies gdzieś się przemieści,

a pamiętajmy,  że  przecież ewu nie jeździ autem jako kierowca.

Elik od dłuższego czasu pełni bardzo ważną rolę Skarbnika. Przy szczeniakach Fidze i Foksiku pomagała nam Aldrumka. Ich praca jest nieoceniona !

Ja tylko zakładam wątek i szukam chętnych do pomocy finansowej/rzeczowej.

Tak to po krotce wygląda......

 

... to jest jakiś podział! i jeśli można wzajemnie na sobie polegać... Działa!okok.gif  gdybyśmy chciały .. nazwijmy to ustawić mnie w szeregu to nazwała bym swoją pomoc.. pomagam, pomagać! chyba najwłaściwsze określenie, zwłaszcza dopóki jestem aktywna zawodowo i społecznie... tak tylko... układam nasze układyoczko.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, MALWA napisał:

Elik, proszę przelej pieniążki po Iguni na rzecz ewu, ktora założyła wątek: "Maleństw" i  wyciąga psiaki ze schroniska, te małe, chore i skrzywdzone. Ta pomoc generuje ogromne koszty. Chciałabym jej choć tak pomoc. 

Sie robi szefowo :) Jeszcze dzisiaj przeleję to ewu dostanie je jutro.

Bardzo się Jej przydadzą, bo właśnie dostałam od Niej MMS-a ze zdjęciami 4 wychudzonych, zapchlonych szczeniaczków znalezionych w rowie z wodą    5aa989a62e6bb_pacz5.gif.59303a4e254faecca3251aaba0f6b7a9.gif

Ludzie to potwory. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Sie robi szefowo :) Jeszcze dzisiaj przeleję to ewu dostanie je jutro.

Bardzo się Jej przydadzą, bo właśnie dostałam od Niej MMS-a ze zdjęciami 4 wychudzonych,zapchlonych szczeniaczków znalezionych w rowie z wodą    5aa989a62e6bb_pacz5.gif.59303a4e254faecca3251aaba0f6b7a9.gif

Ludzie to potwory. 

Potwory, a tfu !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2018 o 21:08, MALWA napisał:

Elik, proszę przelej pieniążki po Iguni na rzecz ewu, ktora założyła wątek: "Maleństw" i  wyciąga psiaki ze schroniska, te małe, chore i skrzywdzone. Ta pomoc generuje ogromne koszty. Chciałabym jej choć tak pomoc. 

Bardzo Wam dziękuję:)  Pieniądze są już na moim koncie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...