Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, dorcia2 napisał:

zaglądam do maleńkiej z zaproszenia , jednorazowo  wspomogę bo stałymi zawalona jestem 

 

życzę sunieczce kochającego domku na Nowy Rok zwierze-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0014

podłość ludzka nie zna granic , mam nadzieję, że zła karma wróci do tych co się psinki pozbyli 

 

Dziękuję Dorciu za pomoc !

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, MALWA napisał:

Elik - przeglądałam wpłaty z  rozliczenia, i zauważyłam, ze bakusiowa deklarowała coś jednorazowo.

Ale z rozliczenia wynika, ze jednak nie wpłaciła ?

Zgadza się.. Święta, były spore wydatki :)  Może w styczniu wpłaci, a może zapomniała. Zdarza się.

Link to comment
Share on other sites

Igunia sylwestra przeżyła :) Była troszkę niespokojna i szczekała na co się dało. U nas na wsi szału z petardami nie było ale mamy widokową górkę na którą okoliczni mieszkańcy gnali samochodami żeby sobie postrzelać...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, anecik napisał:

Igunia sylwestra przeżyła :) Była troszkę niespokojna i szczekała na co się dało. U nas na wsi szału z petardami nie było ale mamy widokową górkę na którą okoliczni mieszkańcy gnali samochodami żeby sobie postrzelać...

 

8 minut temu, Elisabeta napisał:

Iguniu, ufff.................... smile.gif  Aneciku, to petardy macie już za sobą. smile.gif

A tego gnania, żeby sobie postrzelać, to nigdy nie zrozumiem.

Też nie rozumiem, ale jak widać oszołomów nigdzie nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Igusi noworocznie :)

 

Czy moja wpłata doszła?

Tysiu kochana jak tylko pojawi się na koncie, zaraz zamelduję na wątku :) Może już jest, ale dzisiaj jeszcze nie zaglądałam do banku.

Od dzisiaj przez 10 kolejnych dni roboczych mam zajęte całe przedpołudnie.  Jeżdżę na rehabilitację łokcia - laser, pole elektromagnetyczne, coś tam z prądem :) Wyjeżdżam po śniadaniu i wracam po godz. 12-tej :(   Pół dnia mam w plecy :(

Przez te 10 dni będę zaglądać do banku tylko raz dziennie, po ostatniej sesji, żeby odnotować wszystkie wpłaty z tego dnia. Ostatnia sesja przychodząca w mBanku jest o godz. 18:15. Sprawdzę i uzupełnię dzisiejsze wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na styczen z zyczeniami wlasnego domku

Pięknie dziękuję   5a4ba237abc56_serce9bijce.gif.ccda9918ac5ece43bedde472b3bdbdee.gif  Zamelduję na wątku, jak tylko pojawi się na koncie :)

Za życzenia pięknie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń w szczególności.

 

Link to comment
Share on other sites

Z wielką przyjemnością informuję, że dzisiaj tj. 2.01.2018 r. na koncie Iguni zameldowały się poniższe wpłaty

       . . .30,00  od Tyś(ka) 

. .    . . .40,00  od  teresaa118   dekl. za I.2018

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a4bf453ea7e6_kwiatki11.GIF.37e321048f7b2716184fcba6049ba147.GIF

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...