Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Jeżeli Iga ma zarezerwowane miejsce DT to nie rozumiem, czemu w wyniku przyczyn niezależnych, wypadkowych nagle ta rezerwacja miałaby przepaść.
Czy ktoś oprócz Malwy (ktorej życzę zdrowia) ma kontakt z DT i mógłby tam zadzwonić i dopytać o miejsce?

Jeżeli byłoby wiadome, czy nadal Iga ma gdzie jechać to można by organizować transport... 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli Iga ma zarezerwowane miejsce DT to nie rozumiem, czemu w wyniku przyczyn niezależnych, wypadkowych nagle ta rezerwacja miałaby przepaść.
Czy ktoś oprócz Malwy (ktorej życzę zdrowia) ma kontakt z DT i mógłby tam zadzwonić i dopytać o miejsce?

Jeżeli byłoby wiadome, czy nadal Iga ma gdzie jechać to można by organizować transport... 

Tysiu, miejsca w DT są tak oblegane, że nie pozostawia się wolnego miejsca, gdy czeka w kolejce kilka psiaków. Po prostu psiak wypada z kolejki. Skontaktuję się z Basią, może Ona coś wie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Tysiu, miejsca w DT są tak oblegane, że nie pozostawia się wolnego miejsca, gdy czeka w kolejce kilka psiaków. Po prostu psiak wypada z kolejki. Skontaktuję się z Basią, może Ona coś wie na ten temat.

No właśnie tak wygląda rzeczywistość. Zbyt duża ilość psiaków a zbyt mało miejsc.

 

Ponieważ Kamcia idzie do DS po świętach Iga mogłaby u mnie zostać - jednak nie wiem czy będzie Wam pasować koszt.  Jeśli znajdziecie coś innego to po świętach będziemy mogli ją odwieźć.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za pytania, po prostu nie było to dla mnie jasne. Do wczoraj myślałam, że Iga po prostu u anecik już jest, "tylko" kwestia finansów...

Jeśli potrzebna pomoc w prowadzeniu jednego wątku MALWA, to ja mogę jakoś pomóc - jak się zdam: może to być wątek Igi, Figi albo Nelki - mnie to nie robi różnicy. Jednak odpowiedzialności za adopcję nie chcę brać. Mogę nadzorować jeden wątek jednego podopiecznego MALWA, pilnować kwestii ogłoszeń itp, ale nie pomogę w wyadoptowaniu tzn rozmowach z chętnymi i weryfikowaniu domków, bo i sama doświadczenia wielkiego nie mam, i obecnie mam wątek "swoich" bezdomniaków: Kawy i Fanty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dziękuję Elsiabeto :) Czy to wszystkie ogłoszenia, czy przeoczyłam coś?

Na jakie miasto ogłosić jeszcze Igunię? Może Wrocław? 

anecik, jak Igunia do kotów? Bo przypomniało mi się, że miałam chętny DT dla Kawy pod Warszawą, ale zrezygnował, bo nie był pewny, czy Kawa nie pożre kota :) Może Igunię zgodzi się przyjąć? Ten DT chciałby tylko wsparcia w ogłoszeniach, finanse bierze na siebie. Tyle że to byłby pierwszy tymczas, więc uprzedziłam o wizycie przed, by sprawdzić warunki i poopowiadać o obowiązkach i trudach bycia DT.


 

Link to comment
Share on other sites

Cała sytuacja została spowodowana przez niedowiezienie suni. anecik została postawiona pod ścianą ale stanęła na wysokości zadania i przyjęła Igę.

Gdyby Iga miała zostać u anecik to byłoby wspaniale jednak należałby uczciwie uznać zasady finansowe obowiązujęce u anecik.

Miesiąc kosztuje 300zł a nie 200zł i ja się czuję winna bo źle napisałam na dogomanii:(

anecik wyjątkowo przyjęła szczeniaki po 150 zł ale inne pieski są po 300 zł i byłoby wręcz niesprawiedliwe wobec innych żeby robć różnice.

Tym bardziej,że anecik bierze również psiaki w potrzebie za darmo ( ostatnio połamany biedak) za co należy się Jej ogromna wdzięczność.

Gdyby miała tylko jeden tymczas to co innego ale nikogo z nas nie stać by było na branie kilku psiaków na bdt.

A więc jedne są na bdt a inne tak jak Iga na pdt.

Anecik przepraszam ,że źle poinformowałam o cenie , za dużo mam na głowie i pokręciłam wszystko.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Elisabeta napisał:

Tysiu, pytałaś o Igunię i koty... :-)

Rety kotlety... a niby noszę okulary... Gapa ze mnie straszna.

Dziękuję ;)
Mogę napisać też do tego DT pod Warszawą, ale to znowu kwestia transportu. Jeżeli więc DT w W-wie czeka to może jednak lepiej tam zawieźć Igę.

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

 



anecik, jak Igunia do kotów? Bo przypomniało mi się, że miałam chętny DT dla Kawy pod Warszawą, ale zrezygnował, bo nie był pewny, czy Kawa nie pożre kota :) Może Igunię zgodzi się przyjąć? Ten DT chciałby tylko wsparcia w ogłoszeniach, finanse bierze na siebie. Tyle że to byłby pierwszy tymczas, więc uprzedziłam o wizycie przed, by sprawdzić warunki i poopowiadać o obowiązkach i trudach bycia DT.


 

Pytaj.kasa na transport byłaby chyba,a teraz przed świętami dużo ludzi kursuje po kraju,a ponieważ Iga z kotami żyje w zgodzie,to może ?

Link to comment
Share on other sites

 

Zaglądam do Igi po blisko tygodniowej nieobecności.

W poniedziałek w nocy po zasłabnięciu trafiłam do szpitala, wyszłam w piątek. Teraz jestem tu znowu, i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Dziękuję wszystkim, którzy dzielnie pilnują wątku !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2017 o 15:48, Havanka napisał:

Obiecałam Igusi tekst i ogłoszenia.

Iga, bursztynowa, piękność, czeka na swoją panią.

Iga, mała (10 kg) suczka w bursztynowym futerku, ma około 7 lat i całe psie życie przed sobą ! Lata szczenięce to już przeszłość. Ustatkowała się, wyciszyła. Jest bardzo grzeczna, posłuszna i spokojna. W domu zachowuje się nienagannie; nic nie niszczy, nie szczeka, potrafi sygnalizować potrzebę wyjścia.  Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, lubi być przytulana i głaskana. Umie już chodzić na smyczy.

Igusia jest już po sterylizacji. Została też odrobaczona i zaszczepiona. Jest gotowa do adopcji.

Tej cudownej suczce, szukamy wyjątkowego opiekuna, który zapewni jej dobre i szczęśliwe życie do końca.

Pozostałe informacje, tylko pod podanym numerem telefonu....

Jeżeli wszystko jest ok, to poproszę o numer telefonu do kontaktu i zacznę malutką ogłaszać.

Edytowałam wiek suni.

Dziękuję za tekst do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...