Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

 

Tak nie można. Przecież Tysia tylko zapytała czy to DT jest pewne, czy sprawdzone. Pytała w trosce o sunię. Nie znam Tysi osobiście, ale znam ja na tyle, żeby wiedzieć, że nie szuka taniej sensacji. Wystarczy odpowiedzieć, że DT jest znany i sprawdzony. Sądzę, że o więcej Tysia by nie pytała.

EDIT

Widzę, że Poker ma podobne zdanie, ale faktycznie nie rozdzierajmy już szat, skupmy się na tym, co dalej.

a co złego było w pytaniu Hendry " Masz jakieś inne miejsce dla niej ? ". Chyba jednak Tyśka zareagowała troszkę zbyt emocjonalnie na to pytanie .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dajcie spokój tu o sunię chodzi, a nie o to co jedna Pani powiedziała drugiej. Igusia straciła właśnie DT, tylko dlatego, że jest pieskiem z dogomani. Jestem Nowa i nie wiem kto, z kim i dlaczego, w sumie nie bardzo mnie interesują tutejsze układy międzyludzkie. Osobiście uważam, że DT zachował się bardzo nieładnie wycofujac się z pomocy po tym jak wszystko zostało uzgodnione tylko dlatego, że sunia jest z dogomani.  Chyba nie był, aż tak doskonały.... Ja mogę pomóc suni materialnie. Mogłabym pogadać z TŻ o transporcie na jakimś krótszym odcinku, ale jestem z Wawy więc raczej nie będę tu pomocna . W bardzo awaryjnej, podbramkowej sytuacji jestem w stanie przetrzymać sunię kilka dni. Niestety moja suczka nie przepada za psami i nie bardzo mamy warunki na bycie DT na dłużej.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczor!

Nie bede juz cytowac, bo pisze z komorki i co chwile mi tejst zzera.

Sytuacja obecnie jest taka:

Iga w piatek wieczorem trafi do anecik, ktora zwiezie ja do Warszawy do PDT. 

Pani z Warszawy po mojej namowie zmienila zdanie. Zrobila to tylko dla psa, bo jej samej tez jest zal malej suczki.

 

Oplata tak jak ustalono wczesniej 200 zl, i to jest juz z jedzonkiem. Koszty weta trzeba zaplacic osobno. 

Bede na biezaco kontaktowac sie z PDT i wstawiac tu na watek relacje i zdjecia. 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że sunia pojedzie do DT i domek jednak postanowił wywiązać się z ustaleń i nie zostawi Iguni na lodzie. Zimno jest człowiek  martwi się o te psiny co marzną, nie ważne mały czy duży, każdy bezdomniak potrzebuje domu. Tak jak pisałam wcześniej zawsze na tyle na ile będę mogła pomogę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, seramarias napisał:

Cieszę się, że sunia pojedzie do DT i domek jednak postanowił wywiązać się z ustaleń i nie zostawi Iguni na lodzie. Zimno jest człowiek  martwi się o te psiny co marzną, nie ważne mały czy duży, każdy bezdomniak potrzebuje domu. Tak jak pisałam wcześniej zawsze na tyle na ile będę mogła pomogę.

Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

MALWA, ucałuj DOMEK ode mnie. Kocham takie DOMKI :)   5a1eff35c12ff_serce4.gif.f9c113eec4d124fbf433b8478b4ec377.gif    5a1eff356e870_kwiatki4.jpg.4f00f7c817df9246163a40d9ebe02150.jpg

... i ja też!zabawa.gif

16 minut temu, b-b napisał:

Brawo dla Pani!!!

 

 

Bardzo proszę przypomnieć mi się 10.12 to wpłacę 20zł dla małej.

... już wrzuciłam w przypominajkęInvision-Board-France-545.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Jaką przypominajkę, co za przypominajkę ??

5a1f0fb05c597_idziezpsem.gif.219caac9a9468ef0c334871f83ad6aec.gif5a1f0fb05c597_idziezpsem.gif.219caac9a9468ef0c334871f83ad6aec.gif5a1f0fb05c597_idziezpsem.gif.219caac9a9468ef0c334871f83ad6aec.gif

No co, no co, no co. Ja mam 3 psy :)

... w telefonie! działa, dopóki się telefon nie rozładujeok2.gif

... tylko...3?jezyk1.gif

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Bałam się tu zajrzec... Ufffffff..... Jak dobrze. :-)

Igunia, szykuj się w drogę. :-)

... Elisabeta, tutaj... same klawe ciotkiokok.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uff, dobrze że jednak sunia ma DT, bo czułabym się w jakiś sposób winna (choć nie miałam złych intencji), a chciałam jedynie dopytać czy to nie jest DT "z łapanki" i czy mogę coś jednarozowego wpłacić dla Iguni, gdy już trochę mi się finansowo polepszy.Mała bardzo mi weszła do głowy, no ale stałej dać nie mogę. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe, że zapytałam.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Uff, dobrze że jednak sunia ma DT, bo czułabym się w jakiś sposób winna (choć nie miałam złych intencji), a chciałam jedynie dopytać czy to nie jest DT "z łapanki" i czy mogę coś jednarozowego wpłacić dla Iguni, gdy już trochę mi się finansowo polepszy.Mała bardzo mi weszła do głowy, no ale stałej dać nie mogę. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe, że zapytałam.

Dla mnie to wyglądało jak normalne zapytanie bez żadnych tam podtekstów.

Jesteśmy chyba wszyscy przewrażliwieni....zaraz nam się wydaje, ze to jakiś atak. Niestety dogo strasznie się zmieniło.

Dobrze, że na tych co było można liczyć - można liczyć dalej :):*

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...