Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie chcę wsadzać kij w mrowisko, ale... co to za PDT? Jakiś sprawdzony i zaufany?
 

Znam,byłem tam niejednokrotnie,wszystkie psiaki mieszkają w domu,Iga ma szczęście że zwolniło się miejsce,bo dwie suczynki pojechały do domu..Nie ma konta na dogomanii,czemu wcale się nie dziwię .Masz jakieś inne miejsce dla niej ?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Hendra napisał:

Masz jakieś inne miejsce dla niej ?

Dlaczego od razu traktujesz to jako atak? To krzywdzące, bo kto mnie trochę zna to wie, że nie szukam sensacji ani afer.... Zapytałam się w trosce o mała, zbieractwo jest bardzo powszechne wsrod psiarzy, tyle ostatnio słyszy się o interwencjach...właśnie w związku z tym, że  nie znam tego DT,a na wątku o nim też niewiele to zapytałam. Też chce dla małej jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dlaczego od razu traktujesz to jako atak? To krzywdzące, bo kto mnie trochę zna to wie, że nie szukam sensacji ani afer.... Zapytałam się w trosce o mała, zbieractwo jest bardzo powszechne wsrod psiarzy, tyle ostatnio słyszy się o interwencjach...właśnie w związku z tym, że  nie znam tego DT,a na wątku o nim też niewiele to zapytałam. Też chce dla małej jak najlepiej.

PDT sprawdzony i pewny, i dlatego tu o nim niewiele.  Na watku chodzi o suczke Ige a nie o osibe, ktora zaproponowala opieke. 

 

Link to comment
Share on other sites

A teraz najwazniejsze - jesli ktos ma jakies watpliwosci kub los Igi jest mu bliski, to moze sie wykazac !!!

PDT Z WARSZAWY ODMOWIL. PRZYJECIA PSA !

Po tym, jak Pani dowiedziala sie, ze suczka ma watek na dogomanii, odmowila przyjecia Igi.  

Chyba nie musze rozwijac z jakiego powodu ...

Link to comment
Share on other sites

 

16 minut temu, MALWA napisał:

A teraz najwazniejsze - jesli ktos ma jakies watpliwosci kub los Igi jest mu bliski, to moze sie wykazac !!!

PDT Z WARSZAWY ODMOWIL. PRZYJECIA PSA !

Po tym, jak Pani dowiedziala sie, ze suczka ma watek na dogomanii, odmowila przyjecia Igi.  

Chyba nie mysze rozwijac z jakuego powodu ...

Przykre, że tak się zachowali, bo psiak został na lodzie;/. A Szafirka lub Anecik?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

A teraz najwazniejsze - jesli ktos ma jakies watpliwosci kub los Igi jest mu bliski, to moze sie wykazac !!!

PDT Z WARSZAWY ODMOWIL. PRZYJECIA PSA !

Po tym, jak Pani dowiedziala sie, ze suczka ma watek na dogomanii, odmowila przyjecia Igi.  

Chyba nie mysze rozwijac z jakuego powodu ...

Lepiej nie mówić o dogomani bo jak sami wiecie różnie bywa na wątkach.

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie kilka lat na dogo, aż tak się pogorszyło, że już w ogóle lepiej nie wspominać? To co się na dogo, czy wokół dogo dzieje, że ludzie wolą forum unikać i odmówić uratowania psa, niż mieć z dogo kontakt? Doszło do tak potężnej degradacji psiego środowiska? SMutne...

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia, taka malutka i śliczna. Niedobrze, że kilka głupich osób tak zepsuło opinie o Dogomanii, tylko psy na tym cierpią. Może uda się to maleństwo jednak gdzieś umieścić bo w schronie w zimie zginie. Na razie nie mogę pomóc bo już kilku psom pomogła a emerytura nie z gumy, jestem sama i ma trzy spore psy.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady.

Ktoś jest tu nadwrażliwy , jeżeli pytanie o to czy PDT jest sprawdzone, potraktował jako atak. 

Niestety zdarzały się sytuacje,że jakiś DT miał być wspaniały ,a po jakimś czasie okazywało się ,że tragedia. Nie mówiąc o tym ,że osoby , które chcą wspomóc psa finansowo moją prawo , a nawet obowiązek wiedzieć u kogo będzie pies. I nie jest votum nieufności wobec osoby zakładającej wątek psu.

I nie obarczajcie Tyski wina za to ,ze PDT odmowil przyjecia suni.-------wysiadla mi klawiatura)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

PDT sprawdzony i pewny, i dlatego tu o nim niewiele.  Na watku chodzi o suczke Ige a nie o osibe, ktora zaproponowala opieke. 

 

 

4 godziny temu, MALWA napisał:

A teraz najwazniejsze - jesli ktos ma jakies watpliwosci kub los Igi jest mu bliski, to moze sie wykazac !!!

PDT Z WARSZAWY ODMOWIL. PRZYJECIA PSA !

Po tym, jak Pani dowiedziala sie, ze suczka ma watek na dogomanii, odmowila przyjecia Igi.  

Chyba nie musze rozwijac z jakiego powodu ...

Tak nie można. Przecież Tysia tylko zapytała czy to DT jest pewne, czy sprawdzone. Pytała w trosce o sunię. Nie znam Tysi osobiście, ale znam ja na tyle, żeby wiedzieć, że nie szuka taniej sensacji. Wystarczy odpowiedzieć, że DT jest znany i sprawdzony. Sądzę, że o więcej Tysia by nie pytała.

EDIT

Widzę, że Poker ma podobne zdanie, ale faktycznie nie rozdzierajmy już szat, skupmy się na tym, co dalej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...