Jump to content
Dogomania

Majka i Elfik zamojskie psiaki już w Hoteliku czekają na dom.Elfik w DS;Majka także w DS.


Anula

Recommended Posts

Zakładam wątek następnym psiakom o dłuższej sierści.Psiaki przebywają jeszcze w Schronisku w Zamościu.Mają około czterech  lat.

Tyle tylko mamy o nich wiadomości.Zapewne jest konieczna kąpiel,wyczesanie psiaków i wycięcie dredów.Patrząc na zdjęcia serce pęka na miliony kawałków,w oczach widać tylko smutek i zrezygnowanie.

Czy tym razem uda się też psiakom pomóc?

Popatrzcie Kochani na zdjęcia,które zrobiła Tola i Alaskan malamutte będąc w schronisku:

Sunia.

IMGP0218.jpg

Piesek.

IMGP0279.jpg

 

Czy zobaczymy roześmiane pycholki u psiaków? To tylko zależy od nas.

Mamy zarezerwowane miejsce w Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli.

Koszt to: 250,00zł + karma + wet jednego psiaka.Jeżeli za sponsoruje nam Fundacja ZEA - karmę.

Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe,

Pomoc w postaci bazarków,

Ogłoszenia,

Transport i inna wszelka pomoc.

Bardzo proszę pomóżmy psiakom,one nie mają nic swojego,jedynie wątek,który im założyłam.Niech opuszczą Schronisko tak jak inne psiaki dzięki naszej pomocy,a my znajdziemy im domki najlepsze na świecie.

 

ELFIK POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMKU - 01.12.17 DO BEDNAR K/POBIEDZISK,35KM OD POZNANIA.

MAJKA NIE POJECHAŁA A POSZŁA DWIE PRZECZNICE DALEJ OD HOTELIKU DO SWOJEGO DOMKU - 14.12.17 W NOWEJ SOLI.

 

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy:

Deklaracje stałe:

1.Bogusik - 20,00zł;wpł.03.12.17-20,00zł-XII

2.Anula - 20,00złwpł.03.12.17-20,00zł-XII

3.elficzkowa - 20,00zł;wpł.04.12.17-40,00zł-XI;XII

Ogólnie deklaracje stałe: 60,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: 80,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Kwota pozostała u Szafirki za pobyt Isi za XI-99,90zł - zostanie pomniejszona opłata Hoteliku.Pomniejszona za pobyt za XI.29.11.17=0,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/340206-isia-przesympatyczna-sunia-od-181117-już-w-swoim-ds/

***************************************************************************************************************************************

2.Havanka - bazarek transportowy -wpł.08.12.17-715,00zł nadpłata:143,33zł(patrz rozliczenie transportu)

http://www.dogomania.com/forum/topic/340516-wspólna-pomoc-ma-moc-do-212-godz-2000/

3.sonia71 - bazarek transportowy - wpł.28.11.17 - 100,00zł (nie wliczone w dekl.jedn.)

http://www.dogomania.com/forum/topic/340499-koniec-naklejki-świeżaków-do-soboty-2511-do-2000/#comment-17175450

4.Fundacja ZEA - karma sucha + 2x obroże,szelki,smycze

5.P.Jola od Joszki - wpł.30.11.17 - 30,00zł

6.Bazarek-Bogusik - wpł.18.12.17 - 1079,12zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/340583-hoho-ho-świąteczny-bazarek-do-o91217/

**********************************************************************************************************************************************

Rozliczenie transportu: 

Anula-zapłacony transport za 3 psiaki na odcinku Zamość-Kalisz-600,00zł

Wpłata z bazarku-sonia71- wpł.28.11.17 - 100,00zł

Ogólnie = - 500,00zł

Wpłata z bazarku Havanki - 715,00zł

715,00zł 500,00zł=215,00zł(nadpłata)

215,00zł : 3 = 71,66zł (do skarbnika Teosia zostało przelane - 71,66zł). Pozostała kwota 143,33zł ujęte w wpływach jako nadpłata z bazarku Havanki.

****************************************************************************************************************************************************

 

Ogólnie deklaracje jednorazowe: 1252,45zł

Wydatki:

1.Karma mokra -25.11.17- Animonda 800gr x 12szt.= 64,90zł (zapłacone)

2.transport-Kalisz-Nowa Sól - szafirek - 160,00zł;wpł.29.11.17 

3.opłata za hotelik od 24.11.17-30.11.17 = 7x8,33zł=58,31złx2=116,62zł - 99,90zł = 16,72zł;wpł.29.11.17

4.SPA - 140,00zł;wpł.29.11.17

5.Wet (szczep.odrob.odpchl.) - 102,00zł;wpł.29.11.17

6.opłata za hotelik-Majka - XII - 250,00zł;wpł.04.12.17 - u Hani pozostaje nadpłata 17x8,33zł=141,61zł

7.OLX-08.12.17-wyróżnione do 07.01.18;wpł.08.12.17-17,81zł

 Wydatki: 751,43zł

Ogólnie:

Deklaracje stałe: + 80,00zł + deklaracje jednorazowe: + 1252,45zł - wydatki: - 751,43zł = 18.12.17. + 581,02zł + nadpłata za hotelik za XII - 141,61zł - u Hani

07.01.18 - po Majce i Elfiku kwoty 581,02zł oraz 141,61zł zostały przekazane na potrzeby Duni,Tofika i Rafika.

http://www.dogomania.com/forum/topic/340739-duniatofikrafik-oczekują-pomocyod-060118-u-szafirki/

Stan konta = 0,00zł

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny.

24.11.17 Majka i Elfik już ulokowane w hoteliku u szafirki.

Pierwsze informacje od Hani:

W najlepszym stanie psychicznym i fizycznym wydaje się być Elfik. Jest otwarty, zainteresowany otoczeniem. Majka natomiast przemieszcza się najszybciej, jakby chciała poznać jak najwięcej wszystkiego, ale jest też chudziutka i przestraszona, np. odchyla się, jak chcę ją pogłaskać.

Zdjęcia str.3

 

Udało się, psiaki podczas jednej wycieczki odwiedziły spa i weta. Majka i Elfik były grzeczne i spokojne.

Elfik waży 7,5 kg, myślę, że powinien przytyć z 1, czy 2 kg. W książeczkę ma wpisany rok urodzenia 2014, ale nasz wet sugeruje, że może być starszy ze względu na stan zębów.

Majka waży 13 kg. Sprawa z wiekiem przedstawia się identycznie jak u Elfika. Dzisiaj Majka miała zdejmowane szwy po sterylizacji (?!). Są minimalne ranki, więc będę jej odkażać.

Czarnuszki zostały odrobaczone, zaszczepione na zakaźne i dostały krople na pchły i kleszcze, które podam za kilka dni.

08.12.17 - ogłoszenie na OLX dla Majeczki wyróżnione do 07.01.18

https://www.olx.pl/oferta/majka-pokochaj-mnie-CID103-IDqFt9F.html

kiyoshi - ogłoszenia na innych portalach str.6

Tekst:

Majka to przesympatyczna 3 letnia sunia w typie średniego sznaucerka.Przebywa w Hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie).Majeczka dała się poznać z bardzo dobrej strony.Jest to psiak szalenie miły, radosny,wesoły,bardzo przyjazny.Ceni sobie bliskość człowieka ponad wszystko.Lubi towarzystwo dzieci a także zabawę.Podaje łapkę.Potrzebuje sporo ruchu.Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy. Majka w kłębie ma 45cm,waży 13kg.Posiada pełny pakiet szczepień,czip a także jest wysterylizowana. Została obcięta ze względu na zaniedbaną sierść. Podaruj przesympatycznej Majeczce dom a zyskasz najwierniejszego przyjaciela na długie lata,który wprowadzi w Twoje życie wiele radości i uśmiechu na twarzy. Kontakt: Hania

ELFIK POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMKU - 01.12.17 DO BEDNAR K/POBIEDZISK,35KM OD POZNANIA.

MAJKA NIE POJECHAŁA A POSZŁA DWIE PRZECZNICE DALEJ OD HOTELIKU DO SWOJEGO DOMKU - 14.12.17 W NOWEJ SOLI.

Link to comment
Share on other sites

 

5 minut temu, Bogusik napisał:

Maluchy mają szansę na opuszczenie schroniska z czego bardzo się cieszę :) Będę spokojniejsza jak dogram transport bo jeszcze na tą chwilę nie mam konkretów...

Dziękuje po raz kolejny za te psie życia, nie ma nic wspanialszego jak patrzeć na metamorfozy, które się dokonują po zabraniu psów ze schronu:)

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Maluchy mają szansę na opuszczenie schroniska z czego bardzo się cieszę :) Będę spokojniejsza jak dogram transport bo jeszcze na tą chwilę nie mam konkretów...

Czyli można w schronie jutro przekazać, ze psy wyjadą pod koniec tygodnia?

 Już dzisiaj Alaskan była o to pytana...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elficzkowa napisał:

Jak zobaczyłam pieska aż serce mi podskoczyło ! I jeszcze to imię Elfik ! Przecież to jakiś brat bliźniak mojego Elfika !

Elfiśku daję Ci 20 zł stałej deklaracji 

Stokrotne dzięki.Może te podarowane pieniążki naszym bidulkom rozmnożą się.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u maluchów  :)

29 minut temu, Bogusik napisał:

Maluchy mają szansę na opuszczenie schroniska z czego bardzo się cieszę :) Będę spokojniejsza jak dogram transport bo jeszcze na tą chwilę nie mam konkretów...

Bogusiu mam nadzieję, że i "mojemu" chłopakowi uda się zabrać z Waszymi maluchami :)

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tola napisał:

Czyli można w schronie jutro przekazać, ze psy wyjadą pod koniec tygodnia?

 Już dzisiaj Alaskan była o to pytana...

Martuniu jeszcze nie.Muszę mieć potwierdzenie od jubu,że transport będzie na 100% i w który dzień.Mam nadzieję,że jutro lub po jutrze będzie wiadomo.Grzesiu ma świeżo co po naprawie auto i mi powiedział,że gdyby chodziło o odbiór psiaków na "już" to by odmówił.Musi zrobić ok. 100km aby je przetestować i transport będzie realny pod koniec tygodnia.Odpowiedzialne podejście bo mi powiedział: co by było gdyby pojechał,odebrał psiaki i po np. 50km okazało się,że nie może dalej jechać? Co z psiakami? z powrotem do schroniska :(

Dlatego czekam na potwierdzenie tego transportu.Jeżeli p.kierownik nie zechce tych psiaków jeszcze przez te kilka dni utrzymać w rezerwacji,to też głową muru nie przebijemy...:(

4 minuty temu, b-b napisał:

Jestem i ja u maluchów  :)

Bogusiu mam nadzieję, że i "mojemu" chłopakowi uda się zabrać z Waszymi maluchami :)

 

Bogduniu,tak jak napisałam wyżej,że wszystko jest w trakcie dogrywania.Myślę,że miejsce na trzeciego psiaka Grzesiu znajdzie w swoim aucie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Melduję się u cudnych psiaczków!! Anula, Bogusik dzięki Wam kolejne zamojskie biedy nie będą spały na betonie...Dziękuję..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

 

57 minut temu, Tola napisał:

 

Dziękuje po raz kolejny za te psie życia, nie ma nic wspanialszego jak patrzeć na metamorfozy, które się dokonują po zabraniu psów ze schronu:)

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

Jeszce raz tu powtórzę i jak będzie trzeba to będę to robić zawsze :)

To Wy kochane odwalacie za nas kawał roboty jeżdżąc do schronu,oglądać te biedne psiaki za kratami! Patrząc w ich proszące,a wręcz błagające oczy o pomoc! Słuchając skomlący krzyk rozpaczy! Przechodzicie boks za boxem i nic im nie możecie w danej chwili obiecać...:( Ale pokazując je tu na tym forum,na które zagląda wiele wspaniałych osób te obietnice choć jednostkowe,ale możemy wspólnie spełnić!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Fajne piesie.

Ukradłyście imię mojej 2.tygodniowej wnusi:)

To znaczy,że imię się podoba.A tak na poważnie to Majka mi bardzo przypomina z wyglądu Majeczkę ze schronu z Wałbrzycha,która była u mnie kiedyś na BDT.Z tym,że Majka była o wiele w gorszym stanie pod każdym względem.Jej sierść była przerzedzona,prosta.Po odchuchaniu okazało się,że jest to pudelek.

W przypadku tej Majeczki raczej z niej pudelek nie będzie ale coś z pudla ma.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

 

Jeszce raz tu powtórzę i jak będzie trzeba to będę to robić zawsze :)

To Wy kochane odwalacie za nas kawał roboty jeżdżąc do schronu,oglądać te biedne psiaki za kratami! Patrząc w ich proszące,a wręcz błagające oczy o pomoc! Słuchając skomlący krzyk rozpaczy! Przechodzicie boks za boxem i nic im nie możecie w danej chwili obiecać...:( Ale pokazując je tu na tym forum,na które zagląda wiele wspaniałych osób te obietnice choć jednostkowe,ale możemy wspólnie spełnić!

Święte słowa Bogusiu! :)

9 godzin temu, Poker napisał:

Fajne piesie.

Ukradłyście imię mojej 2.tygodniowej wnusi:)

Gratulacje Babciu :)

Ja nadal jestem żoną dziadka ;) - mamy 2 wnuków

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, szafirka napisał:

spa zarezerwowane na poniedziałek :)

Dziękuję Haniu.Oby transport się nie posypał bo ze SPA będą nici.Trzymamy kciuki aby P.Grzesiu mógł jechać.Bogusik też siedzi jak na szpilkach i czeka na wiadomość.

Najpewniejszy jest zawsze nasz Piotrek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...