Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Teraz będę pisała, bo chce się czegoś więcej dowiedzieć, może Wy czytelnicy,właściciele psów się spotkaliście z czymś takim, jak moja sunia? Byłam z nią na kroplówce, dostała lek na wstrzymanie wymiotów, o dziwo nie ma, ale niepokoi mnie jej stan. Leży, na nic nie reaguje, bez życia totalnie. Pyt się wet, ale on nie wie co to może być, to tak przyszło z dnia na dzień. Jutro też krpl. :( 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, scarletka05 napisał:

Teraz będę pisała, bo chce się czegoś więcej dowiedzieć, może Wy czytelnicy,właściciele psów się spotkaliście z czymś takim, jak moja sunia? Byłam z nią na kroplówce, dostała lek na wstrzymanie wymiotów, o dziwo nie ma, ale niepokoi mnie jej stan. Leży, na nic nie reaguje, bez życia totalnie. Pyt się wet, ale on nie wie co to może być, to tak przyszło z dnia na dzień. Jutro też krpl. :( 

Zapewne, znacie to jak pies jest chory, że się martwicie strasznie :( Ja płaczę nad nią, boję się strasznie. W ogóle nie wiem, jak mam je pomów, od razu zareagowałam, pomimo, że jest niedziela. 

Link to comment
Share on other sites

Czy nie zjadla może czegoś na spacerze? Mój pies zatruł się rok temu, gdy polizal trochę wody z kałuży na polach, najprawdopodobniej byly w niej opryski, na szczęście nie napił się jej zbyt dużo bo na pewno by nie przeżył, miał objawy takie jak twój pies apatia, wymioty, biegunka, przyspieszony oddech, nie miał siły wstać z łóżka. Drugi raz zatruł się gdy malowałam mieszkanie też miał takie objawy.

Link to comment
Share on other sites

Ale od czego się zaczęła choroba suni?Nagle zaczęła wymiotować?Do wczoraj wszystko było w porządku,a dziś wymioty,kroplowka u weta I osłabienie,czy tak?

Czy wet wykluczył babeszjozę?Jutro domagaj sie od weta badania krwi - morfologia,enzymy trzustkowe,kreatynina,mocznik,jonogram.Nawadnianie psa 'w ciemno' niespecjalnie go uzdrowi.Dobrze byłoby zrobic tez USG jamy brzusznej,moze cos jej zalega w ktoryms odc.przewodu pokarmowego.

Doczytałam.

6.X pisałaś,że zdiagnozowano zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki.

28 smego pisalas,ze ma problem z tylnymi lapkami,potem -15 godzin temu pisalas,ze jest za slaba,zeby pojechac do weta,

3 godziny temu napisalas,że bylas u weta I dostala kroplowke.

Reasumując - nic nie stało sie nagle I z dnia na dzień,bo pies choruje juz kilka tygodni z krotkimi okresami poprawy,a diagnoza została postawiona (chora trzustka).

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, PakoPAKO napisał:

Czy nie zjadla może czegoś na spacerze? Mój pies zatruł się rok temu, gdy polizal trochę wody z kałuży na polach, najprawdopodobniej byly w niej opryski, na szczęście nie napił się jej zbyt dużo bo na pewno by nie przeżył, miał objawy takie jak twój pies apatia, wymioty, biegunka, przyspieszony oddech, nie miał siły wstać z łóżka. Drugi raz zatruł się gdy malowałam mieszkanie też miał takie objawy.

Dziękuję za informację

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...