Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Uciążliwy to sposób ale.. jeśli chcecie przejść do jakiejś strony  np nr 10-ty można zrobić to tak.

1. Na pasku adresu przy "tekście page=jest cyfra. Ta cyfra oznacza na której stronie jesteśmy.

.strona.png.afca24b727accb8480182bf79d077916.png

2. tę cyfrę można zmienić tam na np 10. Jeśli chcemy przejść na tę właśnie stronę.

 

image.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

A powiedz mi kochana, gdzie moąna zobaczyć ile ludzi obecnie jest na dogo ?

https://www.dogomania.com/forum/online/

1 godzinę temu, elik napisał:

Dotychczas klikałam lewym przyciskiem myszki. Spróbuję kliknąć kółeczkiem :)

EDIT

Yes, yes, yesssss rewelacja nowqy sposób poruszania się po watkach :)

Jak Ty to wyczaiłaś Boguniu ?

Otwieram tak często strony, które chcę przejrzeć :)

 

41 minut temu, Sowa napisał:

A ja nie umiem wyszkolić myszki nawet kółeczkiem - raz mi się udało, więcej nie. Przynajmniej wiem, że to problem z Dogo, a  nie z moim komputerem.

A spróbuj przytrzymać na klawiaturze Ctrl i wtedy kliknąć kółkiem :)

13 minut temu, uxmal napisał:

Uciążliwy to sposób ale.. jeśli chcecie przejść do jakiejś strony  np nr 10-ty można zrobić to tak.

1. Na pasku adresu przy "tekście page=jest cyfra. Ta cyfra oznacza na której stronie jesteśmy.

.strona.png.afca24b727accb8480182bf79d077916.png

2. tę cyfrę można zmienić tam na np 10. Jeśli chcemy przejść na tę właśnie stronę.

 

image.png

To też dobry sposób :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Zamiast wziąć się za spamerów spowoduje znowu,że ....oby nie bo jest tu nas i tak za mało :/

noo jest nas za mało:( przecież zwyczajowo używa się przycisków myszki, tab'a.

Nie mam kółeczka :( Muszę przyciskać dwoma klawiszami tab'a. Dziwne to to.

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję listę w biegu i spieszę przygotować ,niedzielny obiadek, Miłej niedzieli  :)

... dziękuję za naukę, jak się poruszać po dogo :) ja już wcześniej pisałam do modów!...NIGDY! nie otrzymałam odpowiedzi! to raz!  NIGDY! też nie zauważyłam reakcji na problem, to dwa!  ... czy emoty też u Was nie działają?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Szybciej wyszkolę psa niż mysz!!! Bez klikania!!I do tego dublują mi się odpowiedzi.

Tego jestem pewna.

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Zgłosiłam ten problem wczoraj ale .. jak widać.

Czy ktoś  jeszcze zgłaszał ?

Dla mnie zgłaszanie to strata czasu. Nic sobie z tym nie robią.

Tak myślałam,że skoro dogo jest na FB to by warto tam coś napisać?

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

No ja kapituluję, bo jestem na laptopie i nie mam kółeczka. A rozliczenie powinnam uzupełnić :/ Straszne. 
Odechciewa się tutaj wchodzić.

No właśnie tego się obawiam ,że znowu takie awarie spowodują ,że część ludzi  odejdzie :(

34 minuty temu, anica napisał:

Podpisuję listę w biegu i spieszę przygotować ,niedzielny obiadek, Miłej niedzieli  :)

... dziękuję za naukę, jak się poruszać po dogo :) ja już wcześniej pisałam do modów!...NIGDY! nie otrzymałam odpowiedzi! to raz!  NIGDY! też nie zauważyłam reakcji na problem, to dwa!  ... czy emoty też u Was nie działają?

Aniu te z dogo to już daaaawno nie . A te z neta 

Waving Hi Animated Emoji są 

Link to comment
Share on other sites

Ja już skorzystałam z propozycji Boguni, bo bardzo mi się ona podoba. Jeśli TZmestudio coś nam zaproponuje, to będziemy miały wybór :)

https://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2018_03/rcaaem-48905811.jpg.6062922a84d7295a94aed0997920fc04.jpg

Boguniu, czy możliwe jest zrobienie napisu Fan Klub Beni w kolorze ? Napis byłby czytelniejszy :)  Nie koniecznie w tym, jaki ja wybrałam, ale w kolorze :)

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, elik napisał:

Ja już skorzystałam z propozycji Boguni, bo bardzo mi się ona podoba. Jeśli TZmestudio coś nam zaproponuje, to będziemy miały wybór :)

https://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2018_03/rcaaem-48905811.jpg.6062922a84d7295a94aed0997920fc04.jpg

Boguniu, czy możliwe jest zrobienie napisu Fan Klub Beni w kolorze ? Napis byłby czytelniejszy :)  Nie koniecznie w tym, jaki ja wybrałam, ale w kolorze :)

Jasne,ze można :)

Zaraz pokombinuje :)

49 minut temu, elik napisał:

Dogo jest na FB   ?

https://www.dogomania.com/forum/

https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/about/

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Benię a tu widzę, że wątek ma też treści edukacyjne ! Super ! Przynajmniej można sobie jakoś radzić przeglądając wątki. Dzięki dziewczyny za cenne rady. Boguniu, banerek fan klubu bardzo mi się podoba. Co trzeba zrobić, zeby przystąpić do niego i móc go mieć w podpisie?

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Havanka napisał:

Odwiedzam Benię a tu widzę, że wątek ma też treści edukacyjne ! Super ! Przynajmniej można sobie jakoś radzić przeglądając wątki. Dzięki dziewczyny za cenne rady. Boguniu, banerek fan klubu bardzo mi się podoba. Co trzeba zrobić, zeby przystąpić do niego i móc go mieć w podpisie?

Myślę,że mogą go mieć wszyscy, którzy wpadają do Beni i życzą jej pokonania demonów i znalezienia wspaniałego domku :D

Szefowa pewnie nas w tym temacie oświeci ;)

 

A tu nowa wersja .

Piszcie, który lepszy co zmienić....albo wklejać przecież można co się komu podoba :)

    11.jpg.f7ed53af36b002a7a93b818e2be991d0.jpg

  22.jpg.3299735b75a80b1c7b4a8bbe7bcf88b1.jpg

https://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2018_03/rcaaem-48905811.jpg.6062922a84d7295a94aed0997920fc04.jpg

awesw.jpg.deb9d281ad8172f900f0ddcac6032693.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Myślę,że mogą go mieć wszyscy, którzy wpadają do Beni i życzą jej pokonania demonów i znalezienia wspaniałego domku :D

Szefowa pewnie nas w tym temacie oświeci ;)

A tu nowa wersja .

Piszcie, który lepszy co zmienić....albo wklejać przecież można co się komu podoba :)

    11.jpg.f7ed53af36b002a7a93b818e2be991d0.jpg        22.jpg.3299735b75a80b1c7b4a8bbe7bcf88b1.jpg

https://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2018_03/rcaaem-48905811.jpg.6062922a84d7295a94aed0997920fc04.jpg      awesw.jpg.deb9d281ad8172f900f0ddcac6032693.jpg

 

Boguniu jestem zachwycona i pełna podziwu i uznania dla Twojego talentu  5aaecbf965bb1_ok3.jpg.108ea17f8e46c283752d4c8f74368dc1.jpg

Wielkie dzięki  5aaecc7a16eba_kwiatki9.JPG.76e6d7dc6172a55bb14242260a62a185.JPG

 

Banerki są podlinkowane, można więc stosować je zamiennie z dotychczasowym  banerkiem Benuli :)

Oczywiście mogą go mieć, jak mówi b-b, wszyscy, którzy wpadają do Beni i życzą jej pokonania demonów i znalezienia wspaniałego domku :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Boguniu jestem zachwycona i pełna podziwu i uznania dla Twojego talentu  5aaecbf965bb1_ok3.jpg.108ea17f8e46c283752d4c8f74368dc1.jpg

Wielkie dzięki  5aaecc7a16eba_kwiatki9.JPG.76e6d7dc6172a55bb14242260a62a185.JPG

 

Banerki są podlinkowane, można więc stosować je zamiennie z dotychczasowym  banerkiem Benuli :)

Oczywiście mogą go mieć, jak mówi b-b, wszyscy, którzy wpadają do Beni i życzą jej pokonania demonów i znalezienia wspaniałego domku :D

Dziękuję Elu :)

Polecam się na przyszłość :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Dziękuję Elu :)

Polecam się na przyszłość :)

To ja bardzo dziękuję :)

A jeśli pozwolisz, w przyszłości pewnie poproszę Cię o jakiś banerek dla mojej kolejnej podopiecznej bidy schroniskowej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...