Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

przy nastepnych przelewach pomysle o Beni, poprosze o konto

Bardzo serdecznie dziękuję Teresko  5a18489477baa_buziaczki4.gif.b1cc5fe73936cdf1d561408204e7ce8d.gif   Mam nadzieję, że sunia szybko znajdzie domek, jak tylko co nieco się oswoi, ale wiadomo kasiorka potrzebna, bo i DT płatny 250 zł/m-c i wet też kosztuje. Bardzo gorąco dziękuję. Zaraz podam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Benia jest cudnaz wierzę że pokona strachy i szybko znajdzie swoją Rodzinę.

Też mojemu musimy czesto czyścić gruczoly i choć wetka mnie uczyła, tak ja się tego nie podejmuje. Mogę już dawać mu kroplówki, ale gruczołów się sama nie czepoam.

Oj, elik, obie mamy szczęście do strachulcow. Teraz też kombinuje, by jakoś pomóc mikrusce w gminnym kojcu, która nie wychodzi z budy w obecności człowieka. Shoto mowi, ze sunia wazy może z 3kg. Znaleziona w rowie jako pogryziona... :( Za parę dni czeka ją zamojski schron... I też jestem zalamana....received_1407602842670862.thumb.jpeg.f9838580e6a0a75469ab75c04c82f261.jpeg

Schron... Wyciągamy jedne, a już następne czekają w kolejce do schronu. Można się załamać   5a184badc5b8d_pacz4.gif.c1d36e18929f10f59d9db4488c1593c0.gif  Biedactwo :( Ja jestem zapsiona totalnie, jak na moje możliwości. Trzy psy w hotelach i jeden tymczas w domu. Co prawda Buba za tydzień pojedzie do DS, ale na jej miejsce już przyjęłam Benię. Benia bez deklaracji, a Buba praktycznie na moim garnuszku. Tylko helli złożyła dla niej deklarację.

Ach żeby tak człowiek miał drugie tyle kasy do dyspozycji, a jeszcze lepiej wielki ogród. . .

Juz czuję, że sunia będzie siedziała mi w głowie :(

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Witaj milagrosiu :) i bywaj u nas często :)

dzieki za zaproszenie ,pomyslalam nawet ze doloze Benie jako 2 beneficjentke na moj grudniuowy bazarek

co zabAWNE W SZKOLE SREDNIEJ MIALAM KSYWE BENIA 

:-)

co sie wogole dziele z tym narodem ,biedny psiak a co najgorsze te .....ch...e swieta ,znowu bandy dewili wpadajace na pomsl ze psiak swietny prezent a w wakcje ....juz nie taki swietny eh ;-(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, milagros19853201 napisał:

dzieki za zaproszenie ,pomyslalam nawet ze doloze Benie jako 2 beneficjentke na moj grudniuowy bazarek

co zabAWNE W SZKOLE SREDNIEJ MIALAM KSYWE BENIA 

:-)

co sie wogole dziele z tym narodem ,biedny psiak a co najgorsze te .....ch...e swieta ,znowu bandy dewili wpadajace na pomsl ze psiak swietny prezent a w wakcje ....juz nie taki swietny eh ;-(

Faktycznie zabawne :) Bardzo dziękuję za uwzględnienie Beni w bazarku  buziak.gif.a5750f857acd99f16fe1b90c8ed6ef44.gif

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, milagros19853201 napisał:

no problem 

zaraz po moim powrocie bazarek krabciowo beniowy ryusza wielka para :-)

Wielkie dzięki :) Daj znać, będę podrzucać :)

 

6 minut temu, milagros19853201 napisał:

z deklaracja slabiutko bo z mama i tak limit juz przekroczylysmy,ale zal serce sciska jak sie czyta kolejna historie pokazujaca jak gatunek zwany homosapiens potrafi byc okrutny

Można pomagać na różne sposoby,nie tylko deklaracje:)  Obecność na wątku to też wielka sprawa :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Schron... Wyciągamy jedne, a już następne czekają w kolejce do schronu. Można się załamać   5a184badc5b8d_pacz4.gif.c1d36e18929f10f59d9db4488c1593c0.gif  Biedactwo :( Ja jestem zapsiona totalnie, jak na moje możliwości. Trzy psy w hotelach i jeden tymczas w domu. Co prawda Buba za tydzień pojedzie do DS, ale na jej miejsce już przyjęłam Benię. Benia bez deklaracji, a Buba praktycznie na moim garnuszku. Tylko helli złożyła dla niej deklarację.

Ach żeby tak człowiek miał drugie tyle kasy do dyspozycji, a jeszcze lepiej wielki ogród. . .

Juz czuję, że sunia będzie siedziała mi w głowie :(

bidulka ,co musialo sie stac ,ze taki strasz zapanowal nad ta mala kruszynka :-(

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, milagros19853201 napisał:

bidulka ,co musialo sie stac ,ze taki strasz zapanowal nad ta mala kruszynka :-(

Niewiele trzeba, żeby takie maleństwo się przeraziło. Wystarczy, że ktoś ją porzucił, została samiutka :(  psy pogryzły i już wielka trauma gotowa :( Biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Benia jest cudnaz wierzę że pokona strachy i szybko znajdzie swoją Rodzinę.

Też mojemu musimy czesto czyścić gruczoly i choć wetka mnie uczyła, tak ja się tego nie podejmuje. Mogę już dawać mu kroplówki, ale gruczołów się sama nie czepoam.

Oj, elik, obie mamy szczęście do strachulcow. Teraz też kombinuje, by jakoś pomóc mikrusce w gminnym kojcu, która nie wychodzi z budy w obecności człowieka. Shoto mowi, ze sunia wazy może z 3kg. Znaleziona w rowie jako pogryziona... :( Za parę dni czeka ją zamojski schron... I też jestem zalamana....received_1407602842670862.thumb.jpeg.f9838580e6a0a75469ab75c04c82f261.jpeg

O Matuniu!boisie.gif

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam elik, że tak spamie... ale sunia wyżej ma już wątek...Ja nie wiem co robić... Sama obecnie żyje na kreskę :(

A Benia to cudowna niunia... Dobrze, że już poza schronem... Oj, gdyby człowiek wygrał w totka...

Taki zawsze możesz spamować Tysiu, choć z drugiej strony wolałabym, żebyś nie miała powodu do takiego spamowania. Link do tej suni zobaczyłam na wątku Iguni i zaraz pobiegłam do maleństwa.

No właśnie. Ja założyłabym azyl dla bezdomnych zwierząt, który byłby dla ich faktycznym azylem, a nie schronem, kaźnią :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...