Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, elik napisał:

Dostałam jednak wczoraj telefon potwierdzający termin operacji w poniedziałek. Mam się zgłosić o godz. 7:30 głodniutka :( Jeśli nie będzie komplikacji to możliwe, że wyjdę ze szpitala już we wtorek. Oby!

274075834_nasobot1.gif.20e9d102012d66d8fed8111ec88b07a4.gif

Powodzenia - będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Dostałam jednak wczoraj telefon potwierdzający termin operacji w poniedziałek. Mam się zgłosić o godz. 7:30 głodniutka :( Jeśli nie będzie komplikacji to możliwe, że wyjdę ze szpitala już we wtorek. Oby!

 

274075834_nasobot1.gif.20e9d102012d66d8fed8111ec88b07a4.gif

Elu - trzymaj się  ciepło, będę jutro myślami

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaciskam kciuki za operację.

Dzięki :)

Noooo tyle kciuków i dobrych myśli musi zaowocować pozytywnym wynikiem operacji :)

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już we wtorek po południu będę z powrotem w domku tylko przez kilka tygodni nie będę mogła posługiwać się lewą ręką. Ciężko będzie :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Dzięki :)

Noooo tyle kciuków i dobrych myśli musi zaowocować pozytywnym wynikiem operacji :)

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już we wtorek po południu będę z powrotem w domku tylko przez kilka tygodni nie będę mogła posługiwać się lewą ręką. Ciężko będzie :(

Eliczku, mocno trzymam kciuki za operację i ciepłe myśli do Ciebie wysyłam. 0heart.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

   Życzymy wszystkim spokojnej, pogodnej niedzieli. A Elik - pogody ducha i wiary - dobrze będzie.

 

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Eliczku, mocno trzymam kciuki za operację i ciepłe myśli do Ciebie wysyłam. 0heart.gif

Dzięki wielkie kochane Dziewczynki    1945630223_buziaczki4.gif.b8bf570cfc9b93b2655cf133d1012772.gif

Pewnie, że będzie dobrze :)  My ślę, że takich operacji maja za sobą baaaaardzo wiele. To pewnie typowe połamanie :)  We wtorek znowu się zobaczymy. Na początku będę miała trudności w wykonywaniu wszystkiego, bo człek niezwyczajny do posiadania tylko jednej ręki, ale da się :)  Korzystanie z klawiatury będzie utrapieniem, bo piszę obiema rękami, wszystkimi , no prawie wszystkimi, palcami. Pisanie jedną ręką to droga przez mękę, ale też się naumiem :)  Pewnie będzie sporo byków i brak polskich liter, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie, zwłaszcza, .że będzie to tylko chwilowe :)

Miłej niedzieli dla Was i dla wszystkich zaglądających

7-3.jpg.3a416a395f7ec3c7d63ed97ff9e7ce26.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za kciuki i dobre fluidy    kwietki.jpg.af9fc58e0dc6812a28be277b8a1d8670.jpg

Nastawiłam  dzisiaj siebie i Was na operację, a tu nic z tego :(    Nie zostałam przyjęta z powodu opryszczki. Taki pryszcz, a tak potrafi namieszać. Kolejny termin operacji za tydzień.  Mam wyleczyć opryszczkę i czekać na telefon.  Ale mam pecha :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Elik pechowym szczęściarzem! Ciekawe określenie, ale czas ucieka a z bólem trzeba walczyć na bieżąco. A to już nie jest przyjemne.

 

2 godziny temu, MALWA napisał:

I kolejny tydzień czekania w bólu.......a to sie narobiło....

Na szczęście teraz, gdy trzymam rękę przyciśniętą do tułowia i  obojczyk jest prawie nieruchomy,  już tak nie boli. Najgorzej gdy się zapomnę i chcę sięgnąć ręką w górę, czy w jakimkolwiek kierunku, przeszywający ból. Nie zażywam środków przeciwbólowych, bo to zło konieczne. Staram się nie doprowadzać do bólu :)

Ale wirus rozwinął skrzydła na dobre. W gardle mam papier ścierny, karat i ból głowy.  Usiadłam do kompa tylko na chwilę. Muszę wyleżeć chorobę, żeby za tydzień nie było śladu po wirusie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...