Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

Eliczku, biała koteczka jest śliczna. Trzymam kciuki za nią. Musi być dobrze, skoro spotkała Ciebie. Może to też św. Franciszek... Pomógł Ci w sprawie Kikuni i Benitki, a teraz potrzebuje ludzkiej pomocy. Twojej. happy.gif

Spokojnej niedzieli dla całego Klubu.

Dzień dobry Elisabeto :)

U koteczki nic nowego. Nadal najchętniej by jadła :) Bardzo skora do zabawy więc myślę, że nic złego w jej organizmie się nie dzieje. Co to więc było wczoraj ?

Elisabetko, to bardzo prawdopodobne, że tym razem to św. Franciszek postawił koteczkę na mojej drodze, żebym jej pomogła. Na pewno zrobię wszystko, co tylko będę mogła, żeby kotka znalazła bardzo dobry dom :)

Wszystkim Klubowiczkom i cichym Fankom Beni

życzę

261923845_naniedziel4.jpg.c38584f8fffba4ffb48c84fc05f59959.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Elisabeta napisał:

Ale fajnie. Chciałabym to zobaczyć, Eliku. happy.gif Benia w swoim Domku... wub.gif 

Też nie mogę się tego doczekać, choć myślę, że początek, to będą trudne chwile dla Beni. Ale tylko początek. Potem będzie już tylko lepiej :)

Z pewnością będziemy miały relacje od Pani Agnieszki. Bardzo na to liczę :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Też nie mogę się tego doczekać, choć myślę, że początek, to będą trudne chwile dla Beni. Ale tylko początek. Potem będzie już tylko lepiej :)

Z pewnością będziemy miały relacje od Pani Agnieszki. Bardzo na to liczę :)

Myślę, ze my, wszystkie będziemy wyczekiwać tu wiadomości z nowego domku i też mam nadzieję, ze będą !

Udanej niedzieli Beni i wszystkim jej fankom !

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Myślę, ze my, wszystkie będziemy wyczekiwać tu wiadomości z nowego domku i też mam nadzieję, ze będą !

Udanej niedzieli Beni i wszystkim jej fankom !

Soreczki :) Egoistycznie zabrzmiałam :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Wpadam i pozdrowienia zostawiam :)

Benitko szykuj się maleńka :)

Dzięki za pozdrowienia :) Wysłałam PW z prośbą :)

Jutro spotkam się z Panią Agnieszką i wszystko będzie już na 100 % jasne i oczywiste :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj Benito. Pewnie nawet nie wiesz jak bardzo zmieni się Twoje życie? Nie będzie Ci brakować psiej obstawy? 

Pewnie przez jakiś czas będzie :( Ale myślę, że z jej urodą szybko znajdzie sobie bodyguarda i to pewnie nie jednego :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

I ja przyszlam sie przywitać z Benia w przeddzień jej wyjazdu. Przed sunia ostatnia noc w domu tymczasowym. Teraz juz bedzie DOM NA ZAWSZE !   Ale to pieknie brzmi...

Benia jeszcze kilka dni zabawi u Pani Ewy. Jutro spotkanie z Panią Agnieszką i dopiero po tym, Pani Ewa i Agnieszka ustalą wspólnie termin przekazania Beni. Pani Agnieszka przyjedzie po Benię i razem z Panią Ewa Benia pojedzie do DS.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Dzisiaj jestem u naszej Beni za Tobą, Havanko i bardzo to miłe w poniedziałkowy poranek. happy.gif

Na tym wątku to dziś będzie tylko czekanie i odliczanie godzin do jutra...

Spokojnego dnia w Fan Klubie Beni. I nie tylko w Klubie. happy.gif

Spokojnego i miłego poniedziałku :)

972720958_naponiedziaek1.thumb.jpg.05f381747798457c38707566954db3aa.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kociczka ma zabieg sterylizacji i nie mogłam dać jej śniadania. Takiego dopiminania się o jedzenie, moje oczy jeszcze nie widziały. Wrzask i deptanie mi po stopach. Serce mi się krajało, ale musiałam być twarda :(Poproszę o ogólny przegląd i pobranie krwi. Kocia  trzepie główką  i jest baaaardzo chuda :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Benia jeszcze kilka dni zabawi u Pani Ewy. Jutro spotkanie z Panią Agnieszką i dopiero po tym, Pani Ewa i Agnieszka ustalą wspólnie termin przekazania Beni. Pani Agnieszka przyjedzie po Benię i razem z Panią Ewa Benia pojedzie do DS.

No to nie doczytałam. W każdym razie to już "lada moment".        Biedna ta kicia,ale w tym swoim nieszczęściu miala dużo szczęścia,ze trafila na Ciebie Elu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Havanka napisał:

No to nie doczytałam. W każdym razie to już "lada moment".        Biedna ta kicia,ale w tym swoim nieszczęściu miala dużo szczęścia,ze trafila na Ciebie Elu.

Ja często proszę o pomoc św. Franciszka i w większości przypadków psiaki o które proszę otrzymują to, co im się należy :)

Elisabetka słusznie zauważyła, że teraz pewnie św. Franciszek poprosił mnie o pomoc dla kici, stawiając ją na mojej drodze :)

Kończę, bo muszę kicię przygotować do drogi do weta. Całe szczęście, że jest taka łagodna i nie będzie stawiała oporu przy wkładaniu jej do kontenerka. Wczoraj sama się w nim ulokowała do spania :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ja często proszę o pomoc św. Franciszka i w większości przypadków psiaki o które proszę otrzymują to, co im się należy :)

 

To proś o pomoc dla wszystkich żywych stworzeń.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Dzięki za pozdrowienia :) Wysłałam PW z prośbą :)

Jutro spotkam się z Panią Agnieszką i wszystko będzie już na 100 % jasne i oczywiste :)

Trzymamy za oczywistość 100% kciuki! :)

4 godziny temu, elik napisał:

Dzisiaj kociczka ma zabieg sterylizacji i nie mogłam dać jej śniadania. Takiego dopiminania się o jedzenie, moje oczy jeszcze nie widziały. Wrzask i deptanie mi po stopach. Serce mi się krajało, ale musiałam być twarda :(Poproszę o ogólny przegląd i pobranie krwi. Kocia  trzepie główką  i jest baaaardzo chuda :(

I kotce kciuki potrzebne! Wiec zaciskam:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...