Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Benia na zdjęciu jakaś taka odmieniona, jakby nie ona. Nie ma w oczach strachu, wydaje się być pewna siebie. Może powoli nabierze pewności i zacznie żyć pełnią życia.

>> też tak pomyślałam jak ją zobaczyłam!.ja ją odebrałam na tym zdjęciu... jako zaciekawioną! ale już nie... strachulec! a to tylko parę dniokok.gif

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ja też, ale coś czuję, że szybko poszłabym z torbami :(

 

Dziękuję za wyrozumiałość. Już nie spamuje.

... spamuj, spamuj Tysiu, może zawsze...ktoś? coś?... ta maleńka więcej osób chwyta za serce.. jak ją zobaczyłam w tej odrapanej budzie, wyścielonej tylko słomą, wróciły wszystkie wspomnienia o mojej Jasi... napisałam prośby do różnych osób..może ktoś? coś? ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry sobotnio Wam Wszystkim.

Elik, jestem. :-) Po długiej przerwie...

Kolejne biedne Maleństwo kochanej Ewu... Zostanę z Benią ze stałą deklaracją 30 zł od grudnia.

 

Witaj Elunia :) Widziałam Cie na innych watkach i pomyślałam czy zaglądniesz także do moich biedactw :) 

Bardzo się cieszę, że znowu zawitałaś na dogo. Wiele razy wspominałam Cię i zastanawiałam się co teraz robisz i jak wytrzymujesz bez pomagania bezdomniaczkom :)

Ogromnie się cieszę, że będziesz z nami i ogromnie jestem Ci wdzięczna za wsparcie finansowe dla sunieczki   serce17.jpg.8d7ca2d1fc840af1575d7a93b3cf054c.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dziękuję z ciepłe słowo, Eliczku. :-) Chciałam wrócic i wiedziałam, że wrócę. A przecież miałam już na Dogo swoje Dobre Miejsca. 

Dobrej niedzieli dla Wszystkich.

Dobrze Elisabeto, że wróciłaś.  Na skutek różnych wydarzeń na dogo raczej ubywa wartościowych osób, tych, które w realny sposób pomagają psiakom, a nie tylko udają, że to robią. Dobrze, że wróciłaś z korzyścią dla psiaków i z przyjemnością dla ludzi :)  Zostań z nami  :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Elusia Elisabeta wrocila

 i bardzo bardzo raduje

 niechaj nas nie pokonaja

 cierpienia i los okrutny

 niechaj sila w nas

 bedzie wieksza i wieksza

 w tem swieci p[odlym

 na ktorem coraz to wiecej potwornosci

 kt tylko ,,czlowiek ,, wyczynic potrafi ....

 za co serca nasze pekaja z udreki

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Nadziejko, ... :-) Tysiu, ... :-)  Dziękuję.

To był dla mnie ciężki czas. Teraz wiem, że Dogomania daje nadzieję nie tylko Bezdomniaczkom, ale i ludziom.

A teraz wracamy do naszej małej Beni. :-)

Elisabeto nie miałyśmy chyba dotąd okazji zetknąć się na jakimś wątku, ale teraz pewnie będziemy częściej sie "widzieć". Cieszę się, ze dołączysz do nas !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich na wątku Beni. Szkoda, że niewiele tu wniosę, bo tylko dyszkę przez pół roku mogę zadeklarować. Potem zupełnie nie wiem jak będą wyglądać moje finanse, za to na pewno wiem, że będę szczęśliwą emerytką  usmiech1.gif Mam jednak nadzieję, że Benia szybciej wyfrunie do swojego domku. Postępy, patrząc na ostatnie zdjęcie są widoczne. Nawet banerek nieco się  zdezaktualizował klopot1.gif

Benia-1.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, iwstar58 napisał:

Witam wszystkich na wątku Beni. Szkoda, że niewiele tu wniosę, bo tylko dyszkę przez pół roku mogę zadeklarować. Potem zupełnie nie wiem jak będą wyglądać moje finanse, za to na pewno wiem, że będę szczęśliwą emerytką  usmiech1.gif Mam jednak nadzieję, że Benia szybciej wyfrunie do swojego domku. Postępy, patrząc na ostatnie zdjęcie są widoczne. Nawet banerek nieco się  zdezaktualizował klopot1.gif

Benia-1.png

 

Witam Cię serdecznie na wątku "mojej" Beni  5a1b5686ed884_ksiukiok3.jpg.336badceccd4daba63864c2481cf0b83.jpg  Zanim tu przyszłam, to musiałam "obsłużyć" wątki, gdzie skarbnikuję i tam tez się spotkałyśmy  :) Rzadko bywasz na dogo, ale za to bogato,  za jednym zamachem trzy deklaracje 5a1b56eb2edd7_miech4.gif.6a132f4e7da2bfc3994cea4077789882.gif

Wielkie dzięki za wsparcie także dla Beni  i za banerek  5a1b57676cd2f_kwiatki8.jpg.20e0738504fff1e6b20e152e6897c307.jpg 

Co do emerytury, to powiem Ci, że ja myślałam, że jak osiądę na niej, to będę miała duuuużo czasu. Już sobie nawet wymyśliłam co będę robiła,  na co nie miałam czasu pracując. I co ? I nic mi z tego nie wyszło, a czasu mam mniej niż wtedy, gdy pracowałam   5a1b5851e6cee_miech1.jpg.e34bcb644a2bf54586b621889c7bf57d.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo Was przepraszam Kochane Dziewczyny za nieobecność na wątku. Od jutra będę częściej :) Dzisiaj zrezygnowałam z pracy, bo niestety nie wyrabiałam :( Byłam poza domem po 8 -9 godzin. Na dzisiaj nawet nie przygotowałam obiadu :(  Chodziliśmy z mężem na zmiany, żeby psiaki nie były same w domu, ale na dłuższą metę tak się nie da.

Bardzo Wam dziękuję, że jesteście u Beni  5a1dab0cc641b_gifDzikuj))).gif.cb703e9c8773fe64b4122699fa575514.gif

 

Dnia 27.11.2017 o 13:16, teresaa118 napisał:

dam 40 miesiecznie na jej potrzeby, a sa duze, dziewczyna zyje na kredyt

Teresko wielkie dzięki za wsparcie dla suni.

  Od dłuższego czasu pomagasz psiaczkom, którymi się opiekuję (i nie tylko im)

i jestem Ci ogromnie wdzięczna za zaufanie, jakim mnie obdarzyłaś.

  5a1daacde663a_kwiatki11.GIF.2dc3b0eefa0200a997ad62c325d7cfde.GIF

 

To wspaniałe uczucie mieć takich życzliwych ludzi wokół siebie.

Bardzo Wam dziękuję.

kwiaty.jpg.5216eed06794f4389c19230132946d93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...