Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

W sobotę rano zaglądam, nadal czekając na obiecany deszcz. Jeszcze kilka minut temu było pochmurno a teraz już zaczyna być widać słońce. I gdzie ta sprawiedliwość, gdzie przewidywalność prognoz?

Życzę wszystkim  spokojnego zakończenia tygodnia.

Za to u nas w kraku deszczyk kapał od rana,. przyjechaliśmy na działkę i już nie  kapie. Leje!!! Kurna!!!

Za to wreszcie wszystkie moje ulubione sprzęty, łyżki, garnki, szklaneczki...  są tam gdzie ja  :)

Lece uzupełnić aktualizację finansów psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

U nas niedziela bez kropli deszczu, dziś od samego rana słońce w pełni. Czyli normalna sytuacja.I nadal na brak wiatru narzekać nie można.

Fryzjer pyta się o mnie od dawna ale teraz to naprawdę wyzwanie. Nie wiem kiedy uda mi się w końcu zrealizować ten zamiar.

Spokojnego dnia życzę wszystkim

Link to comment
Share on other sites

A u nas całą niedzielę padał deszcz. Zmieniała się tylko intensywność strug wody spadającej na ziemie  :( Już nie wsiąka  :(  Raba podniosła poziom wody tak, że jeszcze trochu i wyjdzie z koryta.

Za to dzisiaj niebo nieco się rozchmurzyło i słoneczko nieśmiało przebija się przez zasłonę chmur.

Ja swoje runo zostawiłam u fryzjerki tydzień temu. Było tego, oj było  :)

Link to comment
Share on other sites

No to fryzjera mam z głowy. Sprawnie poszło, na jakiś czas spokój. I okazało się,,mimo wielu artykułów mediach, cena zmianie nie uległa. 

A dziś chyba  wy[padnie czekać na deszcz. Od samego rana pochmurno , nie jest zbyt ciepło. Oby choć trochę spadło wody. 

Znikam z życzeniami zdrowia i choć małej ilości spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2020 o 07:10, Nesiowata napisał:

No to fryzjera mam z głowy. Sprawnie poszło, na jakiś czas spokój. I okazało się,,mimo wielu artykułów mediach, cena zmianie nie uległa. 

A dziś chyba  wy[padnie czekać na deszcz. Od samego rana pochmurno , nie jest zbyt ciepło. Oby choć trochę spadło wody. 

Znikam z życzeniami zdrowia i choć małej ilości spokoju.

Aaaaa widzisz, a mój fryzjer podniósł cenę. Pewnie z powodu tych wszystkich atrybutów walki z pandemią. Faktycznie - maseczki, rękawice, fartuchy,  a wszystko jednorazowe do każdego klienta, plus odkażanie po każdym kliencie.  To musi kosztować  :(

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

Przepraszam, że znowu tylko z doskoku.

Czas leci jak głupi i tradycyjnie ciągle go jest za mało :(

Zdrówka Dziewczyny życzę Wam i Waszym Rodzinkom tym dwu jak i cztero nożnym! :D

Boguniu nie przepraszaj!  Brak czasu to bolączka chyba  każdej z nas. Gdyby np moja doba miała 36 godzin, to może wtedy udało by mi się zrobić wszystko co zaplanowałam w planowanym terminie i jeszcze trochu słodko poleniuchować  :)

Zdrówka  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witam Fanklub w dalszym oczekiwaniu na deszcz. Do tej pory ani kropli., nadal opady widzę jedynie na mapach. Niestety - rzeczywistość jest inna. 

Nieustająco życzę zdrowia. Mam nadzieję, że skutecznie.

Aż trudno uwierzyć, że u Ciebie nie ma deszczu, bo u mnie deszcz pada codziennie  :(   Ogórki, które posadziliśmy w ubiegłym tygodniu niestety zmarniały i nic z nich nie będzie. Chyba właśnie z nadmiaru wody. Mam płyty z przeźroczystej pleksi, którymi przykrywam sadzonki, ale od niedzieli do środy byliśmy w Krakowie i ogórki cały czas były odkryte.   Wczoraj kupiliśmy następne. Może tym uda się urosnąć. 
Cały dzisiejszy dzień deszcz pokapuje  :(

Zdrowie dzięki, jako tako  :) Tobie także życzę zdrowia i cierpliwości do braku opadów. Kiedyś wreszcie lunie  :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie nadal opady na mapach. Gorzej niż źle. Cały dzień przeszedł mi nam leniuchowaniu. Trochę odespałam noc kiedy miałam problemy ze spaniem. Budziłam się co kilkanaście minut sama nie wiem czemu. Rano byłam niezbyt przytomna. Może dziś będzie lepiej. Spanie na raty jest do d...

Udanej niedzieli życzę wszystkim.

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

U mnie nadal opady na mapach. Gorzej niż źle. Cały dzień przeszedł mi nam leniuchowaniu. Trochę odespałam noc kiedy miałam problemy ze spaniem. Budziłam się co kilkanaście minut sama nie wiem czemu. Rano byłam niezbyt przytomna. Może dziś będzie lepiej. Spanie na raty jest do d...

Udanej niedzieli życzę wszystkim.

 

Mieszkasz w jakimś zaczarowanym miejscu. Prawie wszędzie pada, miejscami podwyższony stan rzek, a u Ciebie ani kropla nie spadła. U nas tylko wczoraj nie padało. Dzisiaj od rana zanosi się na deszcz i wszystko wskazuje na to, że będzie padać. 
Przemarznięty orzech puszcza nowe pędy i chyba pojawią się nowe listki. Myślę jednak, że orzechów w tym roku nie wyda  :(  Szkoda. Mieliśmy nadzieję, że w tym roku będą wreszcie pierwsze orzeszki. Posadziliśmy go około 5 lat temu i byłby już czas zbierać plony  :)  Może w przyszłym roku, jeśli znowu coś mu nie przeszkodzi.

Zdrowia i miłej niedzieli życzę  :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Mieszkasz w jakimś zaczarowanym miejscu. Prawie wszędzie pada, miejscami podwyższony stan rzek, a u Ciebie ani kropla nie spadła. 

W nocy trochę popadało, zostało sporo śladów. Lala zdecydowanie odmówiła wychodzenia. Nie pomogło nawet wyniesienie na rękach Ledwo postawiłam ją na ziemi - już z powrotem była pod drzwiami. Do tej pory nie wychodzi jedynie leży na progu i wygrzewa się na słońcu. Bo tego nie brakuje. A podobno mają być silne burze. Czas pokaże.

Wypoczynku życzę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

W nocy trochę popadało, zostało sporo śladów. Lala zdecydowanie odmówiła wychodzenia. Nie pomogło nawet wyniesienie na rękach Ledwo postawiłam ją na ziemi - już z powrotem była pod drzwiami. Do tej pory nie wychodzi jedynie leży na progu i wygrzewa się na słońcu. Bo tego nie brakuje. A podobno mają być silne burze. Czas pokaże.

Wypoczynku życzę.

U nas teraz zapowiada się niezła burza. Już słychać grzmoty.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

U nas teraz zapowiada się niezła burza. Już słychać grzmoty.

U mnie jakiś (jak do tej pory) nic nie wskazuje na deszcz, a na burze tym bardziej.Zdążyłam już wybrać się na cmentarz. Myślałam, że może zmoknę -  nic z tych rzeczy. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

U mnie jakiś (jak do tej pory) nic nie wskazuje na deszcz, a na burze tym bardziej.Zdążyłam już wybrać się na cmentarz. Myślałam, że może zmoknę -  nic z tych rzeczy. 

Dziwne, ale i u mnie, choć brzmi dokoła, nadal nie spadła ani jedna kropla deszczu.

Link to comment
Share on other sites

U mnie też trochę grzmiało. Wprawdzie daleko ale w zupełności wystarczyło aby Lala nie mogła sobie znaleźć miejsca. Najbezpieczniej było pod krzesłem, na którym siedziałam. Jeśli tylko się ruszyłam - ona za mną jak cień. Biedaczka. Teraz otworzyłam drzwi (nic nie pada, jest cichutko i Lal od razu czmychnęła do brata a Neska odważnie podeszła, powąchana i zrobiła w tył zwrot. Żadnych kałuż nie widać ale i dla niej za dużo wilgoci w powietrzu. Niby dziś też mają być burze ale to czas wszystko pokaże.

Udanego dnia i tygodnia życzę wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...