Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dnia 18.04.2022 o 09:19, Nesiowata napisał:

Słoneczne pozdrowienia z życzeniami spokojnego drugiego dnia Świąt Wielkanocnych. Odpoczywajcie ile tylko się da. I oby w spokoju.

Dołączam się do tych życzeń dodając jeszcze - Wesołego śmigusa dyngusa  🙂  

29 Śmigus Dyngus. ideas | życzenia świąteczne, lany, świąteczne teksty         

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 06:29, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich w słoneczny niedzielny poranek życząc spokojnej, wypoczynkowego dnia (zarówno fizycznie jak i psychicznie).

U mnie ten poranek wcale nie był słoneczny. Padał deszcz, ale na szczęście zaczyna się wypogadzać.

964818732_miegopopoudnia1.gif.8ba4adff61dbec68300a32b8292451ba.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2022 o 21:09, b-b napisał:

Pozdrowienia zostawiam i zdrówka Wam życzę :))

 

Dnia 1.05.2022 o 21:23, Nesiowata napisał:

I nawzajem - zdrowia i jak najwięcej spokoju.

Dołączam do życzeń  🙂    

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.05.2022 o 09:24, b-b napisał:

Cichutko tu..

A życie płynie jak szalone, ucieka jak woda przez palce.

Zdrówka Kochane Dziewczyny!

 

Dnia 11.05.2022 o 11:29, Nesiowata napisał:

Rozsypał się m FK Beni na dobre.

Wybaczcie Kochane Dziewczyny. Bardzo mi przykro i żal, ale mój czas stale się kurczy  😞 
Wolniej pracuję, albo mam więcej obowiązków. Pewnie jedno i drugie po trochu jest odpowiedzialne za ten ciągły brak czasu  😞
Masz rację Boguniu, czas ucieka jak woda przez palce i nic nie można na to poradzić.

Zdrowia i spokoju!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrawiamy wszystkich po kolejnym, majowym dniu. Wybrałam się dziś po 2 kury. Niby niedaleko, dwadzieścia parę km w jedną stronę. Ale zajęło mi to bardzo dużo czasu. Fakt, akurat jechałam w godzinach popołudniowego szczytu ale nie był to pierwszy raz."Udało"mi się 5km jechać ponad pół godziny! W powrotnej drodze nie było wiele lepiej. Więc do domu wróciłam wściekła jak diabli. No, ale na szczęście mam to już a sobą.

Trzymajcie się zdrowo i wesoło!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2022 o 00:16, elik napisał:

Skoro tak długo jechałaś, to trzeba było kupić 20, a nie 2 kurki  🙂  

Po co? Chciałam dwie i ma.  I tak już jest sporo tego towarzystwa. Zboże  ma już obłędna cenę, a przecież to nie koniec. No i trzeba mieć miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2022 o 05:22, Nesiowata napisał:

Po co? Chciałam dwie i ma.  I tak już jest sporo tego towarzystwa. Zboże  ma już obłędna cenę, a przecież to nie koniec. No i trzeba mieć miejsce.

Przeca żartowałam, a rosnącą cenę zboża znam, bo kupujemy po 50 kg pszenicy dla gołąbków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2022 o 23:48, elik napisał:

Przeca żartowałam, a rosnącą cenę zboża znam, bo kupujemy po 50 kg pszenicy dla gołąbków.

U mnie gołębie to chyba z całej gmin y urzędują, nie ma na nie siły. Nie boją się kur, nawet kogutom pod dziobami urzędują. Trzaskam oknami, pomaga na chwilę. Muszę więc żywić wszystko co lata.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2022 o 11:21, Nesiowata napisał:

U mnie gołębie to chyba z całej gmin y urzędują, nie ma na nie siły. Nie boją się kur, nawet kogutom pod dziobami urzędują. Trzaskam oknami, pomaga na chwilę. Muszę więc żywić wszystko co lata.

Mnie gołębie tak znają, że jak wychodzę rano z sunią na spacer, a gołębie karmię właśnie rano, to prowadzą mnie przez pół drogi do miejsca, gdzie rozsypuję im karmę  🙂   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2022 o 22:03, elik napisał:

Mnie gołębie tak znają, że jak wychodzę rano z sunią na spacer, a gołębie karmię właśnie rano, to prowadzą mnie przez pół drogi do miejsca, gdzie rozsypuję im karmę  🙂   

Moja "znajomość" z nimi jest dość kosztowna.Nawet kiedy na polach, po żniwach, jest sporo ziarna do zbierania - one siedzą u mnie. No bo po co szukać skoro można bez problemu, bez żadnego wysiłku łykać?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2022 o 22:50, Nesiowata napisał:

Moja "znajomość" z nimi jest dość kosztowna.Nawet kiedy na polach, po żniwach, jest sporo ziarna do zbierania - one siedzą u mnie. No bo po co szukać skoro można bez problemu, bez żadnego wysiłku łykać?

Czasem za przyjaźń trzeba płacić    oczko puszcza.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 07:20, Nesiowata napisał:

I to słono.

Też wiem coś na ten temat. Jeszcze w zeszłym roku płaciliśmy 45 zł za worek 50 kg pszenicy. Teraz za taki worek płacimy 90 zł.  W ciągu kilku miesięcy cena poszła w górę dwukrotnie.

Link to comment
Share on other sites

U mnie dzień się pięknie zaczął, ale już pojawiły się chmurki na niebie zwiastujące załamanie pogody. Deszcz potrzebny niech więc popada, byle spokojnie, bez ekscesów wietrzno gradowych.

Miłego  poniedziałku i całego przyszłego tygodnia.       

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...