Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Witamy wszystkich czarnym rankiem. Za oknem zn,ów mokro, nawet nie próbowałam zachęcać księżniczki do wyjścia z domu.  Chłopaki wymaszerowali ale błota przynieśli sporo. A wytarcie łap Fuksowi to nie lada wyczyn. A drze się w niebogłosy.

Spokojnego dnia życzymy wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 06:04, Nesiowata napisał:

No i już jest ten oczekiwany następny rok. Jaki będzie? Kto to może  wiedzieć. Oby tylko nie był gorszy niż ten, który niedawno odszedł. Trzymajcie się!

Tak zazwyczaj sobie życzyliśmy, ale obecne realia skłaniają do tego, żeby życzyć sobie lepszego niż ten, który właśnie minął.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 06:47, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich czarnym rankiem. Za oknem zn,ów mokro, nawet nie próbowałam zachęcać księżniczki do wyjścia z domu.  Chłopaki wymaszerowali ale błota przynieśli sporo. A wytarcie łap Fuksowi to nie lada wyczyn. A drze się w niebogłosy.

Spokojnego dnia życzymy wszystkim.

U nas też mokro i wietrzno.  Od kilku dni naszym psom myjemy łapy po każdym spacerze. Na szczęście odbywa się to bezgłośnie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 11:16, Nesiowata napisał:

Witamy w sobotę. Trochę mrozu, trochę śniegu i łagodna zima za oknem. Nawet trochę słońca widać! Życzę Wam tego samego.

A my witamy w czwartek dopiero  😞  Nie mogę nadążyć za obowiązkami i mam poczucie winy, że tak rzadko tu zaglądam  😞  Jedynie Danutka regularnie zagląda, za co dzięki Jej  🙂  

Bogunia pytała mnie na PW co dostaje mój Alfik.  Jest tego sporo i żeby czegoś nie zapomnieć podać, zwłaszcza, że i Sonia też ma swoje leki, zrobiłam sobie tabelkę więc Boguniu możesz zapytać kuzyna czy Jego Sonuś też dostaje takie leki. Nie wszystkie są przeznaczone na zespół cuschinga, ale większość jest spowodowana tą chorobą.

1987082594_Dawkowanielekwpsiaczki.png.a8ed2b809e58474fe2dc7dd52ab87704.png

Wczoraj byliśmy na kolejnej wizycie u weta i przedłużył stosowanie Metronizolu oraz Flory. Bez tej tabelki zupełnie pogubiłabym się.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę abyście były zdrowe,jak również Wasze zwierzaczki.

choinka2.jpg.930868857313233e072830c6ebebd43a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 14:24, elik napisał:

A my witamy w czwartek dopiero  😞  Nie mogę nadążyć za obowiązkami i mam poczucie winy, że tak rzadko tu zaglądam  😞  Jedynie Danutka regularnie zagląda, za co dzięki Jej  🙂  

Bogunia pytała mnie na PW co dostaje mój Alfik.  Jest tego sporo i żeby czegoś nie zapomnieć podać, zwłaszcza, że i Sonia też ma swoje leki, zrobiłam sobie tabelkę więc Boguniu możesz zapytać kuzyna czy Jego Sonuś też dostaje takie leki. Nie wszystkie są przeznaczone na zespół cuschinga, ale większość jest spowodowana tą chorobą.

1987082594_Dawkowanielekwpsiaczki.png.a8ed2b809e58474fe2dc7dd52ab87704.png

Wczoraj byliśmy na kolejnej wizycie u weta i przedłużył stosowanie Metronizolu oraz Flory. Bez tej tabelki zupełnie pogubiłabym się.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę abyście były zdrowe,jak również Wasze zwierzaczki.

choinka2.jpg.930868857313233e072830c6ebebd43a.jpg

Bardzo Ci Elu za tabelkę dziękuję! 😘

Dnia 15.01.2022 o 06:24, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich w sobotni, smutny dzień. Wszyscy musimy jakoś przejść przez ten dzień...

Pewnie coś się stało a ja nic nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich w poniedziałkowy bardzo, bardzo wietrzny ranek. Strach wychylać się z domu. Ale e Ares i Fuks ne mieli takich obaw - wyszli sobie załatwić potrzeby.Wprawdzie trwało to krótko, ale chłopaki nie cofali się w drzwiach. Lala nawet nie ruszyła się z łóżka, to nie jest pogoda dla niej.  Może później będzie lepiej? Trzymajcie się ziemi -  mimo takiej wichury.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2022 o 22:44, dwbem napisał:

Smutny dzień rzeczywiście.

 

Dnia 17.01.2022 o 22:16, elik napisał:

Dzisiejsza pogoda dobrze oddaje moje nastroje - wicher, śnieżyca i pioruny. Grzmoty i śnieżyca. Nieprawdopodobne. Takiej pogody nie pamiętam, jak żyję te siedemdziesiąt i trochę lat.

 

Dnia 17.01.2022 o 08:29, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich w poniedziałkowy bardzo, bardzo wietrzny ranek. Strach wychylać się z domu. Ale e Ares i Fuks ne mieli takich obaw - wyszli sobie załatwić potrzeby.Wprawdzie trwało to krótko, ale chłopaki nie cofali się w drzwiach. Lala nawet nie ruszyła się z łóżka, to nie jest pogoda dla niej.  Może później będzie lepiej? Trzymajcie się ziemi -  mimo takiej wichury.

                    764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2022 o 22:01, elik napisał:

Nie wiedziałaś, że Basi nie ma już z nami  😞  
Razem z Limonką uczestniczyłyśmy w tej bardzo smutnej chwili  😞 

Nie wiedziałam.

W ostatnim czasie dużo znanych mi osób zmarło. 

Smutny to czas.

 

 

Zdrówka Dziewczyny! Dla CAŁYCH RODZINEK!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 10:30, b-b napisał:

Nie wiedziałam.

W ostatnim czasie dużo znanych mi osób zmarło. 

Smutny to czas.

Zdrówka Dziewczyny! Dla CAŁYCH RODZINEK!

To przykro mi, że tak bezceremonialnie się dowiedziałaś. Przepraszam  😞 

Tobie i Twojej Radzince także zdrowia życzę.     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 10:45, elik napisał:

To przykro mi, że tak bezceremonialnie się dowiedziałaś. Przepraszam  😞 

Tobie i Twojej Radzince także zdrowia życzę.     

Nie przepraszaj Elu bo nie masz za co.

Dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...