Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ciepły ten dzisiejszy poranek, choć wiatr mało łba nie urwie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak cały czas.Trzymajcie się zdrowo.

A u mnie i wieje i zimno okrutne  😞  O 7-mej rano było tylko 13 stopni, a teraz tylko o jeden stopień więcej.  Czy to już tak będzie  😞  

Link to comment
Share on other sites

To ja zawitam z samego rana . Koty nakarmione, chłopaki obydwaj wciągnęli śniadanie. Pozostały mi tylko kury i czas ruszać na targ. Znów trochę czasu mi to zajmie ale tak jest co tydzień.  Na szczęście nie pada, jest ( jak dla mnie) ciepło. Oby tak zostało.

Miłego dnia dla wszystkich.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U nas też nieco cieplej więc zabraliśmy się za ogacenie małego tarasiku u sąsiadki, która wspólnie z nami opiekuje się kotkami na działkach. Sąsiadka już wyjechała do Krakowa i jak co roku jej tarasik zamieniamy na zimowisko dla kotków. U nas zimuje część i u sąsiadki część.
Spokojnego weekendu życzę  🙂   

6-.png.4b128ae83c40de1afd0a411ca85a20f8.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2021 o 06:57, Nesiowata napisał:

Witamy w niedzielny poranek. Niby nie jest zbyt słonecznie ale mam nadzieję, że dziś będzie jednak słoneczny dzień. Chwilowo zrobiła się złota polska jesień. Już trzeba grabić liście z orzecha co nie napawa optymizmem.

U nas na działce była piękna pogoda. Wykorzystaliśmy ją do oporządzenia tuj przy ogrodzeniu. Muszę się przyznać, że zaniedbaliśmy je i teraz trzeba dużo pracy włożyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...