Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

23 minuty temu, mari23 napisał:

I ja mocno zaciskam, Św.Franciszka proszę...

Dzięki  :)
Ja też zwracam się do św. Franciszka w trudnych przypadkach. Teraz modliłam się, żeby pomógł mi wybrać najlepszą dla Masi decyzję. Na szczęście wygląda na to, że nie będę musiała nic wybierać. Masia wraca do zdrowia  :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Dzięki  :)
Ja też zwracam się do św. Franciszka w trudnych przypadkach. Teraz modliłam się, żeby pomógł mi wybrać najlepszą dla Masi decyzję. Na szczęście wygląda na to, że nie będę musiała nic wybierać. Masia wraca do zdrowia  :)

Ciociu modlimy z calej duszy za psinunie 

Niechaj szczescie radosc spokojnosci zawita do elikowa caluniego

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Dzięki  :)
Ja też zwracam się do św. Franciszka w trudnych przypadkach. Teraz modliłam się, żeby pomógł mi wybrać najlepszą dla Masi decyzję. Na szczęście wygląda na to, że nie będę musiała nic wybierać. Masia wraca do zdrowia  :)

Trudne to są wybory...

Całe szczęście ,że jest lepiej!:))

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem tego  :( Przecież było już prawie dobrze, a teraz Masieńka leży i nawet główki nie może podnieść  :( :( :(
Ta lecznica KrakVetu to porażka, albo ja mam takie zezowate szczęście. To wszystko o co musiałam się prosić i jeszcze dzisiaj być dwa razy w lecznicy, bo wetka wypisała złą receptę, powinnam była dostać w poniedziałek, gdy odbieraliśmy Masię z lecznicy.  Historię choroby i wyniki badania krwi dostałam dopiero dzisiaj na moją prośbę. Gdy odbieraliśmy Masię dostałam jakiś lek do wstrzyknięcia do wenflonu, gdyby pojawił się atak. To był ten sam lek, który Masia dostała podczas naszej pierwszej wizyty. Lek, który jej nie pomógł, ataki trwały nadal i musieliśmy ponownie jechać z nią do lecznicy. Więc wet wiedząc o tym, że ten lek nie pomógł Masi, daje go nam ponownie?!!! Chyba po to, żebyśmy znowu musieli zawieźć Masię do nich. A mówił też, że dostanę czopki, ale nie dostałam. Byłam tak przejęta tym co się z sunią dzieje, że zapomniałam  o tych czopkach. Ponieważ wenflony usunęłam z łapek Masi, dzwoniłam, żeby przygotowano te czopki, a mąż odebrałby je wracając z pracy. Niestety jak poprzednio nie dodzwoniłam się więc pojechałam, bo widziałam, że z Masia coś źle się dzieje i może czopki będą potrzebne. Byłam przyjęta poza kolejnością, ale i tak czekałam ponad pół godziny. W gabinecie wetka rozgadała się i zanim wypisała receptę (bo okazało się, że to czopki do robienia) upłynęło ze 20 minut. A wystarczyłoby 3, żeby wypisała receptę, ale pewnie musiała napytlować, żeby usprawiedliwić kolejny zastrzyk pieniędzy dla lecznicy. Z wywieszonym ozorem pędziłam do apteki, a w głowie kłębiła mi się myśl, co zastanę, jak wrócę do domu.  W aptece pani powiedziała, że to nieprawidłowa recepta, bo jeśli to ma być ten lek, to komponent powinien być inny, a jeśli to ten komponent ma być, to lekarz musi inny lek wypisać. Dobrze, że do lecznicy trzeba jechać kilka przystanków autobusem, bo gdybym była blisko lecznicy, to chyba zrobiłabym karczemną awanturę. Wróciłam do domu, żeby zobaczyć jak się Masia czuje. Bez zmian. Dobrze, że wtedy jeszcze nie czuła się tak źle, jak teraz, bo pewnie nie pojechałabym ponownie do lecznicy. Pojechałam, powiedziałam co myślę o tym jak pracują. Wyobraźcie sobie, że wetka nawet nie przeprosiła za wystawienie złej recepty. Wlewki mają być gotowe jutro koło godz. 11-tej. Ale niech nie będą potrzebne!
Co z Masią, czemu, z jakiego powodu poczuła się gorzej?  Przecież teraz a każdym dniem powinno być lepiej, a przynajmniej nie cofać się!

Link to comment
Share on other sites

Zaczyna u nas padać drobny  śnieżek. Tyle, że na ziemi od razu niknie. Ciekawe co będzie dalej. trzeba wcześniej pozałatwiać konieczne sprawy bo później może być różne. Już od jakiego czasu "straszą" zimą w styczniu. Trzymajcie się wszyscy zdrowo. Elik -spokoju.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, b-b napisał:

Elu jest poprawa?

Ściskam Ciebie i nadal zaciskam kciuki!

Niestety nadal nie może ustać na łapinkach :(  Przez chwilkę stoi, a potem tylne łapki się rozjeżdżają  :(  Myślę, że brak odpowiednich sygnałów z mózgu jest za to odpowiedzialny.
Muszę pokazać Masię mojej wetce, ale to dopiero jak mąż znowu będzie pracował co drugi dzień.

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich w pochmurne sobotnie popołudnie. Chyba zaczyna padać drobny śnieg choć na ziemi tego nie widać. Dobra pogoda do spania (z czego niedawno skorzystałam, łącznie z całym  psim towarzystwem). Teraz trzeba trochę popracować choć specjalnej ochoty do  tego nie mam.

Zdrowia życzymy i na dobre wiadomości  czekamy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Zdrowia życzymy i na dobre wiadomości  czekamy.

Z dobrych wieści to może to, że Masia ma wizytę u naszej wetki we  środę.Wcześniej nie dało rady się umówić  :( ale posłałam wyniki z lecznicy więc gdyby trzeba było coś zrobić, coś zmienić to wetka dałaby znać.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Niestety. Nadal nie może utrzymać się na łapinkach :(

Na pewno jest bardzo osłabiona po tych atakach, jeden taki atak "wykańcza", a tyle... do tego Luminal jest "ciężkim" lekiem - tak powiedział mi wet odradzając stosowanie go u mojego Kilerka, który ataki miał raz na około miesiąc. Może Masia potrzebuje czasu, żeby odzyskać siły... a może powoli zbliża się ten jej "ostatni czas" :( :( myślę, że stan Masi najlepiej oceni w środę pani wet, której ufasz i która Masię zna. Ciesz się każdą najdrobniejszą poprawą, choćby chwilową i każdym dniem z Masieńką <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, mari23 napisał:

Na pewno jest bardzo osłabiona po tych atakach, jeden taki atak "wykańcza", a tyle... do tego Luminal jest "ciężkim" lekiem - tak powiedział mi wet odradzając stosowanie go u mojego Kilerka, który ataki miał raz na około miesiąc. Może Masia potrzebuje czasu, żeby odzyskać siły... a może powoli zbliża się ten jej "ostatni czas" :( :( myślę, że stan Masi najlepiej oceni w środę pani wet, której ufasz i która Masię zna. Ciesz się każdą najdrobniejszą poprawą, choćby chwilową i każdym dniem z Masieńką <3

Tego się właśnie bardzo, okropnie boję. Masia miała bardzo zły początek życia inie chciałabym, aby też tak się zakończył  :(
Zapytam moją wetkę czy można byłoby zmienić ten Luminal na jakiś lżejszy lek.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Tego się właśnie bardzo, okropnie boję. Masia miała bardzo zły początek życia inie chciałabym, aby też tak się zakończył  :(
Zapytam moją wetkę czy można byłoby zmienić ten Luminal na jakiś lżejszy lek.

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, b-b napisał:

Wleciałam z nadzieją na dobre informacje....

Niestety Boguniu bez zmian. W poniedziałek zadzwonię do mojej wetki i zapytam czy nie byłoby dobrze podawać Masi coś na poprawę krążenia mózgowego. We środę mamy umówioną wizytę z Masia i Alfikiem.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Niestety Boguniu bez zmian. W poniedziałek zadzwonię do mojej wetki i zapytam czy nie byłoby dobrze podawać Masi coś na poprawę krążenia mózgowego. We środę mamy umówioną wizytę z Masia i Alfikiem.

Może wetka się zlituje i przyjmie Was szybciej? 

Oby!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Może wetka się zlituje i przyjmie Was szybciej? 

Oby!

Moja wetka, właścicielka, jak na złość,  jest na urlopie cały przyszły tydzień i nie było jej w sobotę jak się zamawiałam na wizytę, bo nigdy nie pracuje w soboty nie mam więc możliwości przyspieszenia wizyty. Może w poniedziałek dowiem się telefonicznie coś konkretnego. Wysłałam e-mailem wypis ze szpitala i zalecenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...