Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

12 minut temu, b-b napisał:

Pozdrowienia zostawiam i....zazdraszczam ,że wigilię Elu białą miałaś. zaraz święta inaczej wyglądają.

Niestety u nas już od kilku lat biało nie jest :(

 

Tak, ale już w drugi dzień świąt, choćby śladu po śniegu nie było :(  W zasadzie u nas także od kilku lat święta są szaro-bure, a nie białe.

Link to comment
Share on other sites

Mnie ta pogoda strasznie dobija.

Więcej i mocniej boli mnie kręgosłup .To przez tą wilgoć wszystko się potęguje. Biorę więcej leków przeciwbólowych co powoduje ,że siada mi chyba trzustka. Ale czy to ona mi dokucza musi stwierdzić lekarz a tam zawitam najszybciej  w styczniu no chyba ,że uda mi się dostać 31.12 w co wątpię.

 

Dni bez bólu Wam życzę bo chyba o bieli to nie mamy na razie co marzyć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2018 o 05:34, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim szaro - buro. Za oknem znów deszcz. Niby dobrze ze względu na smog ale działa na człowieka  bardzo zniechęcająco. Wszystko trzeba robić na siłę. 

Okropnie zniechęcająca jest ta pogoda :( A jeszcze dowaliła mi wiadomość od Basi, że ten piesio z krzywymi łapinkami, którego chciałam wziąć do hotelu szafirki nie żyje    1030074542_pacz3.gif.c99baa1d1d52c3b832ff9a59f405c21e.gif  Wczoraj pojawiły się pierwsze objawy parwo, a dzisiaj już umarł :(  Nawet wet nie zdążył przyjechać. Straszne :(

Gdy pomyślę, że to samo mogło spotkać moją Tinusię, to robi mi się niedobrze z przejęcia :(

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Mnie ta pogoda strasznie dobija.

Więcej i mocniej boli mnie kręgosłup .To przez tą wilgoć wszystko się potęguje. Biorę więcej leków przeciwbólowych co powoduje ,że siada mi chyba trzustka. Ale czy to ona mi dokucza musi stwierdzić lekarz a tam zawitam najszybciej  w styczniu no chyba ,że uda mi się dostać 31.12 w co wątpię.

Dni bez bólu Wam życzę bo chyba o bieli to nie mamy na razie co marzyć.

Bogulu, dni bez bólu, to marzenie.

Przydałyby się nam tygodniowe SPA gdzieś z dala od wszystkich kłopotów i zmartwień, tak żeby się psychicznie odnowić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Nesiowata napisał:

Jakoś przemogłam się. Chociaż miałam już nic nie pisać

Właśnie zastanawiałam się, czy przypadkiem coś się nie stało, że nie ma Ciebie na żadnym z odwiedzanych przeze mnie wątków. 

Co takiego się wydarzyło, że musiałaś się przemóc, żeby pojawić się w naszym Klubie?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Właśnie zastanawiałam się, czy przypadkiem coś się nie stało, że nie ma Ciebie na żadnym z odwiedzanych przeze mnie wątków. 

Co takiego się wydarzyło, że musiałaś się przemóc, żeby pojawić się w naszym Klubie?

Wracam na nowo. Chyba za bardzo byłam zmęczona, może w Nowym Roku będzie lepiej?

Link to comment
Share on other sites

Witam cały FK już w Nowym Roku życząc nieustającego zdrowia i jak najmniej wszelakich kłopotów. Niech szczęście Was nigdy nie omija, a troski będą zmartwieniem innych. Niech ten rok będzie choć trochę lepszy od poprzedniego. A ja chyba zmykam wreszcie się wyspać bo nie wiem czy przez całą noc przespałam 4 godziny. Trochę za mało, ale dzień jest długi więc mam jeszcze szanse na odrobienie zaległości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja z radością witam kochane Faneczki i wszystkich tu zaglądających.

Z nadzieją patrzę na ten Nowy Rok i wierzę, że będzie dobry dla nas wszystkich, a przynajmniej nie gorszy od ubiegłego. Zdrowia, zdrowia, zdrowia i dużo uśmiechu oraz opieki nowonarodzonego Dzieciątka Jezus na każdy dzień tego roku i lat przyszłych. Bądźmy mili i wyrozumiali dla samych siebie i innych Ludzi!

 

1897417741_NowyRok2.gif.1e71ec8d7f74ae1e83659c1f3547c837.gif

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich w drugi już dzień 2019 roku/ Jak na razie - cisza! Tyle, że znów mokro. To nie jest pogoda dla mnie, katar przypomniał sobie o moim istnieniu.  A to już nie jest przyjemne. Może dziś wreszcie psiaki trochę odpoczną.  Bo moje koty nic nie robiły sobie z hałasu, bez problemu przekraczały próg domu. Tyle, że szybko wracały.

Trzymajcie się zdrowo

eKartki Kwiaty MiÅego dnia życzÄ ...,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cóż - przygotowałam się na śnieg od samego rana, a tu czarno jak diabli. Za to wieje całkiem nieźle - Nesce fruwały portki jak tylko wyszła za drzwi. Tyle dobrego, że już od wczoraj jest cicho. 

 Życzymy wszystkim jak najwięcej zdrowia i energii na cały dzień.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja wreszcie dotarłam do naszego zacisza :)

Zabrałam się za robienie bazarku, ale zdjęcia fatalnie mi idą :( Jednak bez światła słonecznego trudno jest zrobić wyraźna zdjęcia. I jeszcze ta obróbka każdego zdjęcia :( :( :(   Czas upływa, a efektów nie widać :(

W kraku też posypało śniegiem i wreszcie jest biało.

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich nadal bez śniegu. I z całkiem niezłym mrozem. Tyle, że jest bardzo pogodnie. Zapowiada się ładny dzień. Ale z zazdrością patrzę na migawki z zaśnieżonych okolic. Przydałoby się chociaż trochę tego białego puchu. Byle bez przesady.

Trzymajcie się ciepło i zdrowo!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich nadal bez śniegu. I z całkiem niezłym mrozem. Tyle, że jest bardzo pogodnie. Zapowiada się ładny dzień. Ale z zazdrością patrzę na migawki z zaśnieżonych okolic. Przydałoby się chociaż trochę tego białego puchu. Byle bez przesady.

Trzymajcie się ciepło i zdrowo!

W kraku tak właśnie popadało. Jest biało, ale bez przesady, jak chciałaś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...