Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, elik napisał:

Są propozycje od TZmestudio.

Bardzo proszę

Image4A.jpg.69052e82d98bfa8ee476cad6e20ceb70.jpg

Image3.jpg.bd059dc5c3088a2bc8205c544fd652e2.jpg

Drugi i trzeci to chyba ten sam... Śliczne są. happy.gif Eliku, czytałam na Banerkowym. Wybrałaś ten pierwszy tak? To ja kupię ten drugi. Już sama nie wiem, który wybiorę, ale przecież można sobie zmieniać banerek klubowy na przykład co miesiąc. Jak na zwariowaną fankę przystało. iconwink.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Drugi i trzeci to chyba ten sam... Śliczne są. happy.gif Eliku, czytałam na Banerkowym. Wybrałaś ten pierwszy tak? To ja kupię ten drugi. Już sama nie wiem, który wybiorę, ale przecież można sobie zmieniać banerek klubowy na przykład co miesiąc. Jak na zwariowaną fankę przystało. iconwink.gif

Tak, masz rację. Dzięki za czuwanie   :)    Drugi i trzeci to dokładnie ten sam banerek :)  W związku z tym jeden usuwam.

Przelałam 10,00 zł więc oba banerki są zapłacone :)

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

To może BENIOKLUB ?

Teraz zobaczyłam, ile mamy banerków fanklubu ! Jest z czego wybierać. Ja jednak pozostanę przy swoim.

Elunia, czy pisownia ma być zachowana - BENIOKLUB   Czy np może być ta nazwa, ale pisana tak - BenioKlub  ?

Chwilowo zapisałam tak, żeby tylko zapisać, a po Twoim ustaleniu poprawie na taką,jaką zaproponujesz.

 

Proponuje jeszcze jedną nazwę  -  FanKlub Beni kochanej  i  oddaje 10 głosów na Fan Klub Beni  

Link to comment
Share on other sites

Przenoszę na nowa stronę, żebyśmy nie musiały biegać po stronach, zwłaszcza, że jest to obecnie b. utrudnione :)

 

  1. Proponuję, żebyśmy ustaliły nazwę Klubu i tu może, choć niekoniecznie malutka licytacja -  zgłoszenie nazwy Klubu - 1,00 zł, oddanie głosu na nazwę -  1,00 zł.
  2. Proponuję, żebyśmy ułożyły sobie regulamin Klubu, bo Klub musi mieć odpowiednią rangę, a bez regulaminu to klapa  :)
  3. Proponuję, żeby każdy Członek Klubu zaproponuje choćby jeden punkt regulaminu :)

Zaczynamy :)

Po pierwsze ustalamy, jak będzie nazywał się Klub. Można zaproponować kilka nazw.

I. Propozycja    -  Klub BenioFanek                -   elik

II. Propozycja   -  Fan Klub Beni                      -  Elisabeta

III. Propozycja   -  BenioKlub                           -  Havanka

IV. Propozycja   -  FanKlub Beni kochanej    -   elik

Licytacja

BenioKlub             -  10 (Elisabeta) + 10 (Havanka)  =  20 głosów

Fan Klub Beni       -  10  (elik)  + 10 (b-b)  +  10 (Elisabeta)  =  30 głosów

Po drugie dziergamy regulamin Klubu

Regulamin Klubu

  1. Członkostwo w Klubie jest całkowicie dobrowolne.
  2. Członkiem Klubu może być każdy, kto dobrze życzy Beni i Członkom Klubu.
  3. Gdy beneficjentem bazarku jest Benia, Członkowie Klubu ... mają obowiązek podrzucać bazarek.
  4. Członek Klubu jest zobowiązany do codziennych ciepłych myśli dla Beni i jej Fanów, a w dniu zalogowania się na Dogomanii, ma obowiązek wizyty na wątku Beni z przynajmniej jednym postem.
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Tak, masz rację. Dzięki za czuwanie   :)    Drugi i trzeci to dokładnie ten sam banerek :)  W związku z tym jeden usuwam.

Przelałam 10,00 zł więc oba banerki są zapłacone :)

Dobrze, Eliku... A ja coś jeszcze zamówiłam na Banerkowym. Nie bądź na mnie zła... iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Elisabeta napisał:

Dobrze, Eliku... A ja coś jeszcze zamówiłam na Banerkowym. Nie bądź na mnie zła... iconwink.gif

Elisabetko, czy można być na Ciebie złą ?????  Niemożebno!

EDIT

Byłam, widziałam, podtrzymuję  - Niemożebno!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Tak, masz rację. Dzięki za czuwanie   :)    Drugi i trzeci to dokładnie ten sam banerek :)  W związku z tym jeden usuwam.

Przelałam 10,00 zł więc oba banerki są zapłacone :)

 

Elunia, czy pisownia ma być zachowana - BENIOKLUB   Czy np może być ta nazwa, ale pisana tak - BenioKlub  ?

Chwilowo zapisałam tak, żeby tylko zapisać, a po Twoim ustaleniu poprawie na taką,jaką zaproponujesz.

 

Proponuje jeszcze jedną nazwę  -  FanKlub Beni kochanej  i  oddaje 10 głosów na Fan Klub Beni  

Eluś, pisownię poproszę Twego autorstwa, czyli BenioKlub.

No i mam pytanie dot. 4 punktu regulaminu, mianowicie zobowiązuje on do zajrzenia na wątek Beni przynajmniej raz dziennie. A co w razie wyjazdu lub choroby fanki Beni, kiedy nie ma się możliwości wejścia na wątek? Zapewne czasem zdarzą się takie sytuacje. Trochę rygorystyczny jest ten zapis.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

 

Tysiu, a Ty się do Klubu nie piszesz ?

Pewnie, że się piszę :)

5 godzin temu, elik napisał:

Są propozycje od TZmestudio.

Bardzo proszę.

Oba banerki podlinkowałam więc już nic nie trzeba, tylko wkleić do sygnaturki. Może być w miejsce banerku wątku Beni.

Image4A.jpg.69052e82d98bfa8ee476cad6e20ceb70.jpg

 

 

Bardzo mi się podoba ta propozycja :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Eluś, pisownię poproszę Twego autorstwa, czyli BenioKlub.

No i mam pytanie dot. 4 punktu regulaminu, mianowicie zobowiązuje on do zajrzenia na wątek Beni przynajmniej raz dziennie. A co w razie wyjazdu lub choroby fanki Beni, kiedy nie ma się możliwości wejścia na wątek? Zapewne czasem zdarzą się takie sytuacje. Trochę rygorystyczny jest ten zapis.

Bardzo dziękuję :) Ale powtarzam - decyzja należy tylko i wyłącznie do zgłaszającego :)

Elunia, przeca jesteśmy już prawie dorosłe kobitki i z racji naszych obowiązków, prozy życia i takich tam różnistych, rygorowi mówimy zdecydowane NIE!  To jest zabawa więc o karaniu mowy być nie może :) No chyba żeby ktoś notorycznie uchylał się od przestrzegania regulaminu, to.... no właśnie, to co  :) ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Ale tu się dzieje! :)  ...a mi się wszystko podoba! i ten pierwszy i ten drugi ... będzie teraz ,trudny wybór ;)

... jak będzie zwolnienie...elektroniczne! to się usprawiedliwi nieobecność Havanko ;)

Masz całą noc do zastanawiania się, który wybrać :)

Popieram propozycję :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie, że się piszę :)

Bardzo mi się podoba ta propozycja :)

No to proszę, wstawiaj banerek, który Ci się najbardziej podoba i do roboty  :)  Jakiś punkt regulaminu bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Eluś, pisownię poproszę Twego autorstwa, czyli BenioKlub.

No i mam pytanie dot. 4 punktu regulaminu, mianowicie zobowiązuje on do zajrzenia na wątek Beni przynajmniej raz dziennie. A co w razie wyjazdu lub choroby fanki Beni, kiedy nie ma się możliwości wejścia na wątek? Zapewne czasem zdarzą się takie sytuacje. Trochę rygorystyczny jest ten zapis.

Fan Klub Beni   10 głosów poproszę :)

Banerki TZ mestudio śliczne!

Czy nie można trochę złagodzić ten punkt? ;)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-b napisał:

Fan Klub Beni   10 głosów poproszę :)

Banerki TZ mestudio śliczne!

Czy nie można trochę złagodzić ten punkt? ;)

Bardzo proszę i dziękuję   :)

TZmestudio to o.m.c. zawodowiec :)

Oczywiście, że można :) Właśnie wspólnie dziergamy ten regulamin :) Propozycje plisssss :)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, elik napisał:

Bardzo proszę i dziękuję   :)

TZmestudio to o.m.c. zawodowiec :)

Oczywiście, że można :) Właśnie wspólnie dziergamy ten regulamin :) Propozycje plisssss :)

No złagodziłabym ten punkt na - gdy ktoś będzie na dogo ma odwiedzić wątek naszej Beni :)

Teraz jestem codziennie bo mam bazarki. Ale czasami nie mam i sami wiecie,że czasami brak czasu żeby  wlecieć na dogo ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem, Beniu. happy.gif

Narobiłam zamieszania swoją propozycją do Regulaminu... Przepraszam, Kochane Fanki. wub.gif A intencje miałam właśnie takie, jak napisała b-b...

4 godziny temu, b-b napisał:

No złagodziłabym ten punkt na - gdy ktoś będzie na dogo ma odwiedzić wątek naszej Beni :)

Członek Klubu jest zobowiązany do codziennych ciepłych myśli dla Beni i jej Fanów, a w dniu zalogowania się na Dogomanii ma obowiązek wizyty na wątku Beni z przynajmniej jednym postem.

Jak teraz?... 

Kiedyś byłaby ustalona nazwa, odgórny Regulamin i jeden baner... Wolność wyboru jest jednak trudna. iconwink.gif

Eliku, po namyśle oddaję 10 głosów na nazwę: Fan Klub Beni

Dobrego dnia. happy.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

No złagodziłabym ten punkt na - gdy ktoś będzie na dogo ma odwiedzić wątek naszej Beni :)

Teraz jestem codziennie bo mam bazarki. Ale czasami nie mam i sami wiecie,że czasami brak czasu żeby  wlecieć na dogo ;)

Jak najbardziej, może być :)

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif

Narobiłam zamieszania swoją propozycją do Regulaminu... Przepraszam, Kochane Fanki. wub.gif A intencje miałam właśnie takie, jak napisała b-b...

Członek Klubu jest zobowiązany do codziennych ciepłych myśli dla Beni i jej Fanów, a w dniu zalogowania się na Dogomanii ma obowiązek wizyty na wątku Beni z przynajmniej jednym postem.

Jak teraz?... 

Kiedyś byłaby ustalona nazwa, odgórny Regulamin i jeden baner... Wolność wyboru jest jednak trudna. iconwink.gif

Eliku, po namyśle oddaję 10 głosów na nazwę: Fan Klub Beni

Dobrego dnia. happy.gif

Żadne zamieszanie :)   Widać, że Regulamin rodzi się w bólach, zatem będzie superaśny i NASZ  :)

Twoja propozycja do regulaminu bardzo mi się podoba. Bardzo :)  Podmienione :)

No tak wolność wyboru, to ciężka praca  :)

Cytat

Eliku, po namyśle oddaję 10 głosów na nazwę: Fan Klub Beni

Zamiast głosów oddanych na BenioKlub, czy dodatkowo ?  Soreczki, że dopytuję,  ale muszę mieć pełną jasność co jest Twoim zamiarem :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Z powodu niemożności edytowania postu piszę ten . 

Elu proszę o dane do wpłaty za głosy :)

.. Witam serdecznie ,listę podpisuję :):):) 

...właśnie edytowałam post!  ... wygląda na to ,że chyba każda... ma jakiś inny błąd na dogo? inny problem?  bo ja edytuję posty! ale nie mogę ,przejść na inną stronę?   nie mogę wkleić emotek, pojawia się jakieś czarne tło?... chyba jak usuwali te spamy, wszystko się poprzestawiało ?! :(

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif

Narobiłam zamieszania swoją propozycją do Regulaminu... Przepraszam, Kochane Fanki. wub.gif A intencje miałam właśnie takie, jak napisała b-b...

Członek Klubu jest zobowiązany do codziennych ciepłych myśli dla Beni i jej Fanów, a w dniu zalogowania się na Dogomanii ma obowiązek wizyty na wątku Beni z przynajmniej jednym postem.

Jak teraz?... 

Kiedyś byłaby ustalona nazwa, odgórny Regulamin i jeden baner... Wolność wyboru jest jednak trudna. iconwink.gif

Eliku, po namyśle oddaję 10 głosów na nazwę: Fan Klub Beni

Dobrego dnia. happy.gif

Elisabeta to żadne zamieszanie :)

Miałyśmy go tworzyć no i się tworzy ;)

 

Miłego dnia  Dziewczyny :)

Beniu dzieje się u dla ciebie oj dzieje!

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, anica napisał:

.. Witam serdecznie ,listę podpisuję :):):) 

...właśnie edytowałam post!  ... wygląda na to ,że chyba każda... ma jakiś inny błąd na dogo? inny problem?  bo ja edytuję posty! ale nie mogę ,przejść na inną stronę?   nie mogę wkleić emotek, pojawia się jakieś czarne tło?... chyba jak usuwali te spamy, wszystko się poprzestawiało ?! :(

 

Witaj Aniu :)

To było cytowanie postu Aniu. Zacytowałaś post Boguni.   Edytować możemy tylko własne posty, gdy coś w nich  chcemy poprawić ewentualnie dopisać :)

Nikt nie może przechodzić ze strony na stronę w ramach tego samego wątku, ale Bogdusia podała wspaniały sposób. Należy kursor myszki ustawić na numerze strony, na którą chcemy przejść i kliknąć w ten numer, ale nie klawiszem myszki, tylko kółeczkiem. Żądana strona otworzy się w nowym oknie. Dotychczas przenosiliśmy się ze strony na stron -aktualna strona znikała, a pojawiała się nowa.  Teraz mamy otwarte tyle stron, ile razy przenosiliśmy się na inną stronę. Ma to swoje wady i zalety :)

Oczywiście jak zwykle zabrakło mi lajków :(

Reglamentacjom mówimy zdecydowane NIE!   :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...