Jump to content
Dogomania

PUNIU, ŚPIJ SPOKOJNIE. NIEDŁUGO SIĘ ZOBACZYMY. - Jestem stary, ślepy, duży. Najpierw łańcuch, potem bezdomność w zapomnianym gminnym kojcu... ALE... CZY TO SEN? W KONCU MAM DOM!


Tyśka)

Recommended Posts

Baca już u siebie. Piszę ten post że łzami w oczach, bo nadal nie wierzę w to, co widzę. To taki dowód na to, że nie należy skreślać dużych, starych psów.

 

Baca z łańcucha trafił na salony. Śmierdział przeokrutnie, więc pierwsza kąpiel za nim. Czeka go w najbliższym czasie przynajmniej jeszcze jedna, bo ta tylko zmyła trochę brudu. Ale co się dziwić... Przez 10lat ten pies nie był kąpany... Tkwił na łańcuchu. Baca bardzo grzeczny i potulny. To niesamowite, że taki psiak był grzeczny podczas kąpieli. Sygnalizuje chęć wyjścia za potrzebą na dwór !!! Nikt go tego nie uczył przecież... Przez psiego rezydenta przyjęty znakomicie. Interesuje się wszystkim. W domu zachowuje się tak, jakby zawsze mieszkał na salonach. Wszyscy zmęczeni, ale psiak nie wygląda na mocno zestresowanego. Rodzinka już myśli, co zrobić, by jego życie było jeszcze bardziej komfortowe. Dzisiaj pierwsza noc Bacy w SWOIM domu. Tym prawdziwym! 

received_1411252048972608.thumb.jpeg.6cd511bbd4536dffa68d9fa03c3d393b.jpegreceived_1411252065639273.thumb.jpeg.8447fd641325d1fba187043b44b44362.jpegreceived_1411252342305912.thumb.jpeg.24f96de73ed1eeb8ded9ee459c1117fd.jpegreceived_1411252358972577.thumb.jpeg.19639befc74f8c0dfaab380b2d67fe0a.jpeg

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

10 godzin temu, elficzkowa napisał:

Patrzę i płaczę ze szczęścia !

Ja też.To bardzo wzruszające jest,że Baca po koszmarnym życiu dostał to co najcenniejsze, bardzo dobre traktowanie przez człowieka jak to powinno być w przypadku wszystkich zwierząt.

Baca mi bardzo leżał na sercu i jednak udało się mu pomóc.Jestem szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

 

Ja też.To bardzo wzruszające jest,że Baca po koszmarnym życiu dostał to co najcenniejsze, bardzo dobre traktowanie przez człowieka jak to powinno być w przypadku wszystkich zwierząt.

Baca mi bardzo leżał na sercu i jednak udało się mu pomóc.Jestem szczęśliwa.

Już nie Baca 02icon_mryellow.gif. Teraz to jest, o ile dobrze zapamiętałam, Puniek 02icon_mryellow.gif.

Psiak trafił tak, że lepiej nie mógł. Zarówno Pani Monika jak i Pan Jarek to wspaniali, ciepli i pozytywnie zafiksowani na punkcie psiaków ludzie. Dwa psiaki w domu, cudowne, zadbane, pozytywnie nastawione na nowego kolegę. Puniek chudy, że strach. Na pewno z pasażerami na gapę w futrze i nie tylko. Kąpiel już mu pomogła a wizyta u weta na pewno pomoże jeszcze lepiej. Wet w poniedziałek. Państwo nawet uradzili, że pójdą do takiego co ma gabinet trochę dalej od ich domu ale za to nie ma tam schodów, żeby się Puńkowi lepiej tam weszło  01icon_lol2.gif

Psiak już w miarę swobodnie czuje się w domu, wiadomo, zagadką na razie dla niego są panele i kafelki na podłodze. Najlepiej jest na dywanikach 01icon_lol2.gif. Najcieplej w łapki i pazurki nie stukają o podłoże... Za to w ogrodzie jest super całkiem. Nawet dziś, choć u nas lało jak z cebra chętnie wychodził do ogrodu 02icon_mryellow.gif

A tak w ogóle to Puniek jest najszczęśliwszy czując człowieka przy sobie. Ten człowiek może głaskać, może tylko być. Ważne żeby on czuł jego obecność, żeby mógł się po prostu przytulać...

Reasumując psiakowi trafił się super dom, na pewno miłości i opieki mu tu nie zabraknie.

Jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem... Aaaa, zasugerowałam p. Monice zarejestrowanie się na dogo i pisanie z pierwszej ręki o Puńku. Może to zrobi?

Zrobiłam tylko 4 niezbyt udane fotki / zapomniałam aparatu i są z komórki/...

 

Na fotkach tak bardzo nie widać jaki on chudziutki ale naprawdę skóra i kości z niego plus dużo sfilcowanej sierści...

IMG_20171125_142710.jpg

Niestety się poruszył...

IMG_20171125_142841.jpg

IMG_20171125_142915.jpg

Jestem u siebie 01icon_lol2.gif

IMG_20171125_142941.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

AlfaLS, dziękuję ślicznie za wizytę poadopcyjna! :) Wieści po jednej dobie bardzo pozytywne!

Chłopak miał ogromne szczęście i wiem, że ptasiego mleczka mu zabraknie. :) 

Dziękuję, że mu kibicowaliście! Kibicujcie dalej... A ja zapraszam na wątek Mini, niedawnej koleżanki Bacy vel Pinia... Próbujemy ją wyciągnąć :)

Link to comment
Share on other sites

AlfaLS, dziękuję za wizytę ! Tym bardziej, że takie cudowne wieści nam przyniosłaś ! Cudownie by było gdyby p.Monika zarejestrowała się na dogo, mielibyśmy wieści na bieżąco od Punia ! 

AlfaLS napisz proszę ile jesteśmy Ci dłużni za podróż. Wiem, że to wcale nie blisko od Ciebie a pomimo to zgodziłaś się pojechać. Znalezione obrazy dla zapytania pies kwiaty gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...