Jump to content
Dogomania

Malwa ma cudowny DOM. Już nie 9051 z Radys ale MALWINKA w hoteliku u szafirki


Sara2011

Recommended Posts

1 minutę temu, zachary napisał:

Może Malwinka w ten sposób chciała pokazać, że opiekunowie należą też do niej...a nie tylko do większych kumpli.... Jest najmniejsza w stadzie i chyba ostatnia w kolejce do miziania....

Malwinka jak to Malwinka, jeszcze z dystansem podchodzi do opiekunów chociaż z każdym dniem widać postępy. Opiekunowie przyjęli zasadę, że nic na siłę, dają jej czas i niech sama zdecyduje że już nadszedł czas na mizianie, chociaż bardzo by chcieli ją wyprzytulać już teraz ale dla Malwiny nie kojarzy to się jeszcze z przyjemnością i komfortem. Na razie jest czas na adaptację i zdobywanie zaufania. Potrzeby czas, czas, czas... Ale jestem bardzo dobrej myśli :). I niech podpatruje swoich psich towarzyszy, to najlepsza szkoła :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Sara2011 napisał:

Malwinka jak to Malwinka, jeszcze z dystansem podchodzi do opiekunów chociaż z każdym dniem widać postępy. Opiekunowie przyjęli zasadę, że nic na siłę, dają jej czas i niech sama zdecyduje że już nadszedł czas na mizianie, chociaż bardzo by chcieli ją wyprzytulać już teraz ale dla Malwiny nie kojarzy to się jeszcze z przyjemnością i komfortem. Na razie jest czas na adaptację i zdobywanie zaufania. Potrzeby czas, czas, czas... Ale jestem bardzo dobrej myśli :). I niech podpatruje swoich psich towarzyszy, to najlepsza szkoła :)

W takim razie - życzę jak najwięcej czasu i spokoju.  Będzie dobrze,

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Sara2011 napisał:

Malwinka dzisiaj zrobiła demolkę w przedpokoju, pościągała wszystkie kurtki, czapki, buty i jeszcze na nie nasikała, zrzuciła kwiatka.

Mała Malwinka z wielkim potencjałem. ;-))

Link to comment
Share on other sites

Tak powoli dojrzewa we mnie myśl aby pomóc jeszcze jakiejś sunia z Radys. Na razie nie mam dla niej miejsca, czekam az się coś zwolni i nie wiem jak dalej z deklaracjami.

Czy ktoś z deklarowiczów Malwinki mógłby przenieść swoją deklarację na kolejnego biedaka ? Byłabym bardzo wdzięczna :).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Bardzo mi przykro ale ja już obiecałam Reksiowi który wrócił z adopcji :(

Rozumiem, dziękuję za potwierdzenie :)

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Ja przeniosę :) a może znowu jakaś psinka która nie ma zdjęć?

P.S. Suczka Malwa się pojawiła może to znak ;) 

Bardzo dziękuję :). Myślałam tym razem o chłopaku bo one mają gorzej ale żadnej decyzji jeszcze nie ma.

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym ,że Malwinka już w swoim super domku a na jej koncie pozostaje wciąż 719.5 zł, to kwotę tę (w zaokrągleniu 720zł) przlewam na konto Iryska z Radys, który pieniążków bardzo potrzebuje. Tym samym konto Malwinki zeruje się.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...