Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

Dragus jest caly czas oglaszany ale domku ani widu ani slychu :( Uslyszalam od kilku osob,ze Dragon ,, taki piekny na pewno znajdzie dom,, Tak sobie mysle ,ze ta uroda Dragona zmniejsza jego szanse na adopcje. Ktos tu napisal,ze czasami, gdy pies jest w zlym stanie to ktos sie ulituje. W jakim stanie jest Dragon? Jest piekny i kochany. Jak wygladalo zycie Dragona? Marnie :( Nie wiem kto byl jego opiekunem gdy byl mlodziutki, ale na pewno nikt dobry. Ulegl powaznemu wypadkowi, mial zmiazdzona lape, bardzo cierpial, nastepnie powazna operacja i schronisko :( W koncu Dragon znalazl ,,wymarzony,, domek , ktory niestety okazal sie wielkim niewypalem Gdy sie domek nacieszyl Dragonem zamknal go w kojcu na dlugie miesiace. Dragon musial w nim siedziec w brudzie we wlasnych odchodach, cierpial z powodu nie leczonego zapalenia uszu nikt z nim nie spacerowal nie bawil sie,nie dbal o niego. Teraz Dragus juz niestety senior jest w hoteliku i czeka na swojego Czlowieka. Czy sie doczeka? Dragus pomimo swojej urody tez  jest biedaczkiem. Dlatego prosze nie myslcie ,ze Dragon jest taki piekny i na pewno znajdzie dom bo to tak nie dziala. Dlatego prosze udostepniajcie, mowcie o nim. Dragon jest jednym z wielu psow bardzo skrzywdzonych przez czlowieka,Ten Pies MUSI w koncu  znalezc prawdziwy dom taki na zawsze.

Dragus bardzo dziekuje kochanej Cioci Syli za pamiec i pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13/12/2017 o 18:34, mdk8 napisał:

 

Sama mam oneczkę Julcię  w hoteliku , której nikt nie chce bo ma 10 lat :( 

 

A jednak :) czytalam ,widzialam, najpiekniejszy widok jak piesek jedzie do domu:) Ciesze sie bardzo :)

Dalej prosimy o kciukasy dla Dragona ,oby jego tez takie szczescie spotkalo.

Link to comment
Share on other sites

Dragon lat 9 szuka najlepszego domu w tym kraju , bez schodów i bez kotów , do ludzi cudowny pies , zgodzi się ze spokojnymi psami i z każdą suką . Kto pokocha ? BŁAGAM chociaż o DT w ciepłym domu !! z człowiekiem , ten pies tam bardzo potrzebuje mieć swojego ludzia .

Tomaszów Maz 605 05 08 43

27786839_2052059361501070_742570939_o.jpg

27786370_2052059624834377_992569267_o.jpg

27786066_2052059491501057_1357581047_o.jpg

27783881_2052061098167563_515535077_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pychol cudny, to prawda, ale historia Dragona bardzo smutna. Oby tak znalazł się ludź jakiś dobry, co by sprawił, by Draguś grzał się przy nim w ciepłym domku i czuł się bezpiecznie. I już na zawsze. 

Wydaje mi się, że zwróci na niego uwagę człowiek, którego wzruszy właśnie ta jego smutna historia.

Link to comment
Share on other sites

Caly czas cisza nikt Dragona nie chce. Ogloszenia, wyroznienia, udostepnianie i nic :( Dragus nie jest juz mala puchata kulka za ktora ustawialaby sie kolejka, jest duzy i stary a takim jest najtrudniej. Ale nie tracimy nadziei, szukamy domu.

Dragon otrzymal wsparcie od wielu dobrych ludzi,  poruszonych jego losem, gdy zostal w zeszlym roku odebrany od pseudoopiekunki. Pozwolilo to na utrzymanie go w hoteliku i pokrycie kosztow weta. Bardzo serdecznie wszystkim dziekujemy. 

Pieniazki na koncie Dragona sie koncza a domku nie widac :( Po pokryciu nastepnej faktury za hotel i weta nie bedzie juz prawie nic. Kazde nawet drobne wsparcie czy deklaracja sa na wage zlota. Bardzo prosze pomozmy Dragowi przetrwac do czasu znalezienia domu. Dragon jest jednym z dogomaniackich weteranow. To juz jego trzeci watek i ciagle nie ma szczescia do ludzi. 

Obiecalam Dragonowi, ze pomoge w miare mozliwosci. Teraz deklaruje 50 zl co miesiac. 

Marzkagdy jest osoba odpowiedzialna za spora gromadke uratowanych, skrzywdzonych psow. Dragon jest jednym z nich. Marzkagdy caly swoj wolny czas poswieca na pomoc bezdomniakom. Wszystkie uratowane przez nia psy trafiaja do bardzo dobrych domow  Bardzo prosze pomozmy jej pomoc Dragonowi

Zapraszam na FB na watek Marzkagdy ,poswiecony bezdomniakom.Tu mozna dowiedziec sie wiecej https://www.facebook.com/groups/191716494499301/

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, seramarias napisał:

Zagląda, zagląda, tylko nie wie co napisać, nie rozumie :( Pies naprawdę piękny, dostojny, bardzo w typie rasy , może nie najmłodszy, ale za to dojrzały, statyczny, mądry, naprawdę nie wiem czemu nikt nie jest gotowy pokochać. Byłam pewna, że będzie wielu chętnych....

Tez nie rozumiem. Cos biedak nie ma szczescia do ludzi. Najlepsze lata mu zmarnowano, gdyby dobrze trafil to by sobie dupke w ciepelku wygrzewal ,przy swojej panci. Szkoda ,ze tak dlugo juz musi czekac a czas ucieka

 

Link to comment
Share on other sites

Tak myślę o Dragonku i coś tu nie tak. Piesek ma ogłoszenia jest piękny, a tel . milczy. Nie znam się na robieniu ogłoszeń możecie mnie opierdzielić jak głupoty piszę, ale tak myślę, że ludzie w pierwszej chwili kierują się oczami. Najwidoczniej Dragon nie może przebić się przez ogłoszenia innych piesków. No trzeba chłopakowi pomóc. Oglądam jego zdjęcia, widzę jego piękno, wiem że w domu dopieszczony byłby jeszcze wspanialszy . Tylko, że na zdjęciach Dragon często wychodzi taki smutny, odległy.... Wiem, że wiele w swoim życiu przeszedł i to piętno widać :( Myślę, że trzeba mu zrobić super sesję, wyszorować go, odpicować niczym do wystawy (może odżywkę trzeba na futro nałożyć coby błyszczące było, puchate i mięciutkie?) No trzeba zadbać o jego wizerunek zrobić nowe zdjęcia, na których będzie promieniał, pokazać go nie jako smutnego psa po przejściach, ale dojrzałego psiaka w którym jeszcze dużo werwy jest, radości...  jakieś zdjęcia w ruchu? Może jest na forum jakaś zdolna osóbka , która mogłaby pomóc ze zdjęciami? To są takie moje spostrzeżenia i propozycje, czy trafne oceńcie same .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...