Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

36 minut temu, AnaGD napisał:

Dopiero po 2 latach istnienia fundacji niestety... takie chore prawo, ze wcześniej nie można :/ 

Po dwóch latach działalności fundacja może się starać o status organizacji non profit. Jeśli organizacja otrzyma taki status, wtedy wpłaty na konto takiej organizacji można odliczyć. Dlatego pytałam czy Fundacja ma taki status.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, AnaGD napisał:

Bazyli może wyglada dobrze ale mocno osłabł, nie bryka już jak latem, nie rwie się na spacery jak wcześniej.  Z trudem się porusza i pije trochę więcej więc 2go stycznia umówieni jesteśmy na pełen pakiet badań rozszerzonych  krew plus mocz. Byliśmy przed swietami u wet tez bo na jądrze ma zwłóknienie, które podkrwawia. Do tego jego zęby proszą się o zdjęcie kamienia,  którego nikt nie chciał wcześniej się podjąć ze względu na wiek... Ale jeżeli badania krwi będą dobre to Bazyl będzie poddany zabiegowi i przy okazji zajmą się tez moszną. 

No to trzymam kciuki żeby  zdrowie mu dopisywało. Ale i tak pięknie się trzyma.  Głównie dzięki Tobie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Po dwóch latach działalności fundacja może się starać o status organizacji non profit. Jeśli organizacja otrzyma taki status, wtedy wpłaty na konto takiej organizacji można odliczyć. Dlatego pytałam czy Fundacja ma taki status.

No to nie zrozumiałam ;) także za dwa lata będę pisać jak już to ogarnę formalnie 

Link to comment
Share on other sites

AnaGD :,, Długo był spokój... za długo... Smoku dzień przed wigilia złamał kła... Nie było wyjścia, trzeba było szybko ulżyć mu w bólu. Udało się umowic wizytę w Pirania Przychodnia Weterynaryjna i już następnego dnia Dragon leżał na stole operacyjnym. Kieł gigant został usunięty, zostało też wyczyszczone ucho, które tez niedawno leczyliśmy, przeprowadzono także manicure i zrobiono badania kontrolne.
Została do opłacenia faktura dla Fundacja Nasze Bezdomniaki, która od początku bierze na garba wszystkie potyczki weterynaryjne Dragona, a było ich już wiele... Tym razem również zwracam się z prośbą o wsparcie pokrycia kosztów. Dziewczyny ratują wiele psów więc każdy grosz potrzebny by środków nigdy nie zabrakło!

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
paypal [email protected]
Tytułem - Psy Marzeny Dragon

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.  Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Teraz niestety smutna informacja, przyszly wyniki Bazyla.

AnaGD :,,  Jest źle...Trzustka w fatalnym stanie, wątroba słabo, niedoczynność tarczycy ogromna...

Potrzebujemy cudu... i środków na ratowanie Bazyla... Zmiana karmy i wdrożenie leków na tarczyce od zaraz! Worek karmy to koszt ok 260 zł, plus leki na tarczyce, Fv zbiorcza po weekendzie. Walczymy o niedźwiedzia! Rokowania są złe.. Ale trzeba spróbować! ,,

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Obraz może zawierać: tekst

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2020 o 11:28, Tianku napisał:

jakie leki na tarczycę są potrzebne? czy dla psiaków takie jak dla ludzi? przeszukam szafkę powinnam mieć Letrox 50 całe opakowanie    

Euthyrox ma przepisany, muszę się rozeznać czy to samo. Zamówiłam mu jeszcze suple wspomagające tarczyce i trzustkę -  Kelp i Amyladol 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AnaGD napisał:

Euthyrox ma przepisany, muszę się rozeznać czy to samo. Zamówiłam mu jeszcze suple wspomagające tarczyce i trzustkę -  Kelp i Amyladol 

Letrox jest zamiennikiem Euthyroxu.

Poproszę o adres - mogę podesłać 100 szt Euthyroxu 50

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...