Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

12 minut temu, IlonaS napisał:

Leży sobie do góry kołami, słoneczko go grzeje, trawka mięciutka, pachnąca - jednym słowem szczęśliwy pies. I tak powinno być.

Dokladnie :)

A jaki ma nochal zmarszczony i zebiska wystawione do Lucjana na ostatnim zdjeciu  :):) Takiej fotki Dragon jeszcze nie mial.:) 

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/Fundacja-Cztery-Łapy-Seniora-113605400052944/

Dla futer, które mam pod opieka i tych które w przyszłości do mnie trafią założyłam fundacje :) Link powyżej, a dla tych którzy chcieli by czasem wesprzeć chłopaków i wpłacić grosik na rehabilitacje, badania czy karmę podaję dane do oficjalnego konta dla psiaków :) 

 

Fundacja Cztery Łapy Seniora

Twierdza 235, 38-130 Frysztak 

56 1050 1562 1000 0090 3202 6115

KRS 0000806924

Wpłaty tytułem - darowizna dla psiaków

Dla tych, którzy do tej pory nam pomagali BAARDZO DZIĘKUJE :)) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

AnaGD:,, Smoku listopadową porą :) Małe wielkie szczęście na 3 łapach ,,

Obraz może zawierać: trawa, na zewnątrz i przyroda Obraz może zawierać: pies, trawa, na zewnątrz i przyroda

Zapraszamy na aukcje zorganizowana dla Dragona i reszty stada pod opieka AnaGD czyli Fundacji Cztery Lapy Seniora. Srodki z aukcji beda przeznaczone na leki, suple, rehabilitacje i zarelko.

https://www.facebook.com/events/2336293606597602/?active_tab=discussion

Bardzo duzo super fantow, swiatecznych i nie tylko. Gadzety dla psiarzy i kociarzy :) i duzo slodyczy.

ZAPRASZAMY

To zdjecia tylko niektorych fantow, w sumie jest ich ponad 130 :)

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Obraz może zawierać: pies Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Obraz może zawierać: jedzenie Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
15 godzin temu, uxmal napisał:

No i jak to Dragon cały czas uśmiechniety :)))

A co u Bazylka?  Jak się czuje? 

Bazyli może wyglada dobrze ale mocno osłabł, nie bryka już jak latem, nie rwie się na spacery jak wcześniej.  Z trudem się porusza i pije trochę więcej więc 2go stycznia umówieni jesteśmy na pełen pakiet badań rozszerzonych  krew plus mocz. Byliśmy przed swietami u wet tez bo na jądrze ma zwłóknienie, które podkrwawia. Do tego jego zęby proszą się o zdjęcie kamienia,  którego nikt nie chciał wcześniej się podjąć ze względu na wiek... Ale jeżeli badania krwi będą dobre to Bazyl będzie poddany zabiegowi i przy okazji zajmą się tez moszną. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paniczostwo na wietrzeniu futra:)

Obraz może zawierać: na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: pies, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Ania ma w swoim stadku czworo staruszkow, o ktore dba jak o wlasne dzieci. Kazdy z pieskow ma za soba nieciekawa przeszlosc a teraz zyja u Ani jak paczki w masle. Opieka nad nimi niestety generuje koszty. Niedlugo Ania bedzie organizowala bazarek, zeby pozyskac srodki na rehabilitacje i leczenie. Gdyby ktos mogl wesprzec grosikiem to bylaby ogromna pomoc.

To jest Fundacja Ani:                                            72806931_116621233084694_416223700536891

Fundacja Cztery Łapy Seniora  

Twierdza 235, 38-130 Frysztak
56 1050 1562 1000 0090 3202 6115
Wpłaty tytułem -  darowizna dla Dragona  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...