Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

Dnia 9.06.2019 o 20:23, Margo3011 napisał:

bardzo prosze po raz kolejny pomoc dla niego. Nawet niewielka kwota bardzo pomoze oplacic to leczenie.

W odpowiedzi na ten apel, wspólnie z Zagrodowy pies polski, z kasy jaka pozostała po Abi, która ma już swój DS,  postanowiłyśmy  przekazać dla Dragona 500,00 zł. Kwotę tę przeleję bezpośrednio na konto AnaGD.

Proszę o potwierdzeni na wątku Abi, gdy kwota ta wpłynie na konto.

Wątek Abi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

W odpowiedzi na ten apel, wspólnie z Zagrodowy pies polski, z kasy jaka pozostała po Abi, która ma już swój DS,  postanowiłyśmy  przekazać dla Dragona 500,00 zł. Kwotę tę przeleję bezpośrednio na konto AnaGD.

Proszę o potwierdzeni na wątku Abi, gdy kwota ta wpłynie na konto.

Wątek Abi.

Dzięki wielkie Wam dziewczyny! :))))) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

W odpowiedzi na ten apel, wspólnie z Zagrodowy pies polski, z kasy jaka pozostała po Abi, która ma już swój DS,  postanowiłyśmy  przekazać dla Dragona 500,00 zł. Kwotę tę przeleję bezpośrednio na konto AnaGD.

Proszę o potwierdzeni na wątku Abi, gdy kwota ta wpłynie na konto.

Wątek Abi.

Dzięki wielkie Wam dziewczyny! :))))) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2019 o 20:38, uxmal napisał:

Oj zaniedbałam Dragonka i Bazylka :(( Jaka to okropne bakteria?? Byle nie ropy błękitnej :((

Z mojego bazarku obrazkowego uzbieraliśmy 111 zł.

Poproszę o nr konta oraz potwierdzenie jeśli pieniądze dojdą

https://www.dogomania.com/forum/topic/349916-koniec-rozliczam-dekoracje-i-obrazy-do-domu-do-29052019-r/?page=2

 

Dotarł przelew! Bardzo dziekujemy! :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejne środki dla Dragona na leczenie! Dziękuje Bakusiowej i Margo za przelewy 400 i 188 zł! 
Dziękuje za wsparcie wszystkim osobom, ktore pomagają w zebraniu pieniędzy na leki i pobyt w szpitalu Dragona :)) bez Was nie moglibysmy dalej walczyć o jego nogę! DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2019 o 10:50, elik napisał:

W odpowiedzi na ten apel, wspólnie z Zagrodowy pies polski, z kasy jaka pozostała po Abi, która ma już swój DS,  postanowiłyśmy  przekazać dla Dragona 500,00 zł. Kwotę tę przeleję bezpośrednio na konto AnaGD.

Proszę o potwierdzeni na wątku Abi, gdy kwota ta wpłynie na konto.

Wątek Abi.

Przelew dotarł! Jeszcze raz wielkie dzięki! 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Olena84 napisał:

Zapiszę sobie, mam nadzieje że Luke nie będzie zazdrosny.

Witamy u Dragona :) Lucjan na pewno nie bedzie zazdrosny :) Dragon i Lucek to dobrzy kumple.

Dragon bardzo dziekuje Cioteczkom, ktore go wspieraja w tym trudnym czasie :)

 

Image result for kwiaty dziekuje

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AnaGD :,, Dragonowi dziś znów mało nie odpadł ogon ze szczęścia tak się cieszył z odwiedzin . Za pobyt od 10-13 zaplacilam 329zl. Niestety smok nie chce jeść suchej karmy, która przywiozłam tylko dostaje puszki mokre (16 zł szt w lecznicy), które z łaska zje od pracowników kliniki. Już wiemy, że kto kwestia smutku bo dziś jak przyjechałam do niego to sucha przy mnie zjadł ze smakiem i zagryzł zwaczem wołowym i tchawica. Niestety godzina drogi w jedna stronę wyklucza jeżdżenie dwa razy dziennie by go karmić. Opłaciłam „na zaś”jescze 800 zł dalszego pobytu, w zależności od tego jakie będą koszty na tyle wystarczy.,,

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Link to comment
Share on other sites

AnaGD :,, Zostaw specjalny do podawania leków Dragonowi... w lecznicy nie podołali z tabletkami, w zamian za co poszły dodatkowo płatne zastrzyki. A wystarczyło zapytać jak w domu radziliśmy sobie z przemycaniem medykamentów... Niezawodna pasztetowa,,

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Link to comment
Share on other sites

AnaGD :,, Wizytacja u smoka, biedak najchętniej już by wrócił do domu bo widać, że bardzo tęskni. Do piątku trzeba wytrzymać... Zlecone zostanie jeszcze zdjęcie łapy przed wypisaniem by zobaczyć, czy dzięki hospitalizacji noga została nienaruszona i jak wyglada zrost.,,

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Link to comment
Share on other sites

AnaGD :,, Zawiozłam dziś smokowi kolejna turę ampułek. Po rozmowie z lekarzem, który zastępuje Dr Janka, który jest na urlopie ustaliliśmy, że zdjęcie RTG zostanie wykonane w poniedziałek w premedykacji jak wróci chirurg, czyli smok zostaje do poniedziałku by móc skontrolować stan kości przed jego wydaniem. Dodatkowo zostały zlecone badania biochemiczne nerek i wątroby bo leki, ktore Dragon dostaje do najlżejszych nie należą... a musimy mieć pewność, ze narządy wytrzymają dalszą kurację. Z dobrych wiesci przetoka na razie się zamknęła.,,

 

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dragon-znowu-blaga-o-pomoc…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przetoka się zamknęła - znaczy - leki działają. Alt podwyższone - wątroba dostaje w kość, ale to, coś za coś, niestety. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, leki zostaną odstawione, to się zregeneruje. Wytrzymaj nasz cudny Smoku, wiem,  że nie jesteś zbyt szczęśliwy, Twoje oczy to mówią.

Link to comment
Share on other sites

Skoro weterynarze dali zielone światło na dalsze podawanie antybiotyku - to jest oki.

Chłopak pomimo tej łapki ma końskie zdrowie.

Po tylu antybiotykach i operacjach niejeden zwierzak posypałby się na zdrowiu poważnie .

:) trzymam za Was kciuki tak mocno aż mi pazury się wbijają. Niech Dragon w końcu wyzdrowieje. Sio wszystkie bakterie - te złe bakterie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...