Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

19 godzin temu, konfirm31 napisał:

Jeśli nawet, to było to bardzo dawno. Ja go zgłoszę do Skarpety, a wszystkich Skarpetowiczów kibicujących tutaj Dragonowi, poproszę o poparcie na wątku skarpetowym. No i  czekamy, jaka będzie decyzja DONnki :) 

Dzięki :)

Nie mam jeszcze odpowiedzi od DONnki, ale na dogo nie było Jej od kilku dni. Ostatnio była 29.03. więc może wkrótce się pojawi.

Link to comment
Share on other sites

Dragon już w domu, odsypia ostatnie stresy. Zjadł ze smakiem kolacje i lezakuje. Kolejny miesiąc w klatce. Kiedy ten horror się skończy nie wiem... Gdy już myślimy, ze jest ok znów się coś dzieje... W ciągu ostatniego roku Dragon miał 7 narkoz. Mimo bólu i strachu, który mu tak często towarzyszył dalej widać jak się cieszy i mamy nadzieje, ze takich chwil będzie już tylko więcej bo zasługuje na święty spokój. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W sobotę dyżurująca wet nie była mi w stanie mi powiedzieć jaki będzie koszy wizyty domowej. Napisałam do nich maila i czekam na odpowiedz w sprawie dojazdu na zmianę opatrunku za dwa tyg i rtg by przełożyć bądź znaleźć kogoś kto ma przenośny sprzet do tego. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, AnaGD napisał:

W sobotę dyżurująca wet nie była mi w stanie mi powiedzieć jaki będzie koszy wizyty domowej. Napisałam do nich maila i czekam na odpowiedz w sprawie dojazdu na zmianę opatrunku za dwa tyg i rtg by przełożyć bądź znaleźć kogoś kto ma przenośny sprzet do tego. 

AnaGD czekam na odpowiedź na PW.  PILNE

Link to comment
Share on other sites

AnaGD :,, To spojrzenie mówi wszystko, :( Dragon jakby mógł to by nie wychodził z klatki... każdego dnia toczymy batalie o 3 wyjścia by chłopaka zmotywować by podniósł zadek i wykuśtykał na trzech 3 łapach na toaletę. Zanik mięśni będzie straszny ale ograniczenie ruchu to ograniczenie ruchu... byle tylko kość wytrzymała i nie było kolejnej niespodzianki w miejscu gdzie lekarz wykazał zrzeszotnienie... 
Szukamy wet terenowego, który ma przenośne rtg by za półtora tyg mógł zrobić zdjęcie nogi bez wycieczek do przychodni.,,

Obraz może zawieraÄ: pies

Biedny ten Dragus :( 

Koszty leczenia Dragona nie sa male :( , szykuja sie wizyty weta, zakup lekow na biezaco . W zwiazku z tym, wystawione jest na sprzedaz w formie licytacji jajo czekoladowe wielkanocne ogromnych rozmiarow ( 800 g ). Jajeczko zapakowane jest w pudelko o rozmiarach 33X23 cm.

Licytacja znajduje sie na wydarzeniu Dragusia na FB, serdecznie zapraszamy.

https://www.facebook.com/events/125267524808338/?active_tab=discussion

 Ponizej zdjecie jajeczka z typowym kubkiem, widac jakie jest wielkie :)

56913355_1906833656088206_7711225656658362368_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-lhr3-1.xx&oh=2824f2b739e0ba32782ec0623be67b5b&oe=5D310B9C

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...