Jump to content
Dogomania

Siatków "Skrzydła mewy"


GucioHook

Recommended Posts

Witam serdecznie. Mamy pół rocznego pieska rasy bokser, zauważyliśmy na samym początku po jego kupnie, że oczko mu świeci na zielono. Poszliśmy do weterynarza i dostał krople do oczu przeciwko zapaleniu spojówki, nie pomogło. Później następny weterynarz - piasek w oku, dostał maść.....Nie pomoglo.... Trzeci wet, i co? Musicie się pańswto udać do Okulisty prof. Balickiego. Podczas badania USG, wyszło na jaw, iż pieskowi odkleiła się siatkówka w kształcie "Skrzydeł mewy", Pan prof. powiedział, że Piesek już na to oko może nie widzieć. Tym czasem dostał 3 rodzaje kropel do oczu, zastrzyków i tabletek..... Za dwa tygodnie kontrola, badanie OCT..... Jesteśmy pełni nadziei, że nasz piesek będzie widział cokolwiek na to oczko. Czy ktoś wie, czy można coś z tym więcej zrobić? On ma dopiero pół rok....Proszę o konsultacje 

Link to comment
Share on other sites

Guciu...muszę Cie rozczarować.Pieska widziało 4 wetów,w tym dwóch znających sie na rzeczy (kierujący i prof,Balicki),a Ty na forum internetowym szukasz "konsultacji'???

Zaufaj profesorowi,to świetny fachowiec,zrobi,co będzie mogł.

Poza tym - jeśli pies nie będzie widział na jedno oko,to przystosuje sie do tego,w niczym mu to przeszkadzało nie będzie,a dla otoczenia ta wada moze (nie musi) być zupełnie niewidoczna.

Zdrowia dla małego,nie martw sie na zapas!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...