Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

Dnia 11.11.2017 o 03:14, Arabelka napisał:

Piękny pies, podobny do jednego z moich - jestem z Wami!

Witam w imieniu Pelikana! Zgadzam się w pełni, z Twoją opinią - On jest taki piękny, dostojny.

Pani Ewa z dt sygnalizowała, że teraz, jesienią bolą Pelikana te Jego stare łapinki.

Wczoraj wysłałam prezencik - tabletki z glukozaminą i chondroityną "ARTHROFOS Dolfos".

9c607c5f64c83417gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, sunia2000 napisał:

Dziekuje za zaproszenie :)

Jedyne co mogę pomóc to zadeklarować skromną dyszke stałej - poproszę o dane na pw co bym mogła od razu stałe zlecenie zrobić, bo skleroza zaraz mnie dopadnie :)

Lece zerknąć jeszcze na bazar :)

Ślicznie i serdecznie dziękuję za pomoc dla Pelikanka!

Znalezione obrazy dla zapytania serce

Link to comment
Share on other sites

trudna decyzja, bo mam parę stałych deklaracji na dogo i kilkanaście psich staruszków w domu.... ale jak nie pomóc takiemu biedakowi?

10 zł miesięcznie deklaruję dla Pelikana i proszę o nr konta :) podobnie, jak Sunia2000 zrobię od razu stałe zlecenie, bo na mojej pamięci polegać coraz trudniej...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Melduję się na wątku. Deklaracji stałej nie mogę dać ale ujmę psiaka w bazarku.

Dziękuję najserdeczniej - kazda forma pomocy - bezcenna!

Znalezione obrazy dla zapytania serce
 
 
4 godziny temu, mari23 napisał:

trudna decyzja, bo mam parę stałych deklaracji na dogo i kilkanaście psich staruszków w domu.... ale jak nie pomóc takiemu biedakowi?

10 zł miesięcznie deklaruję dla Pelikana i proszę o nr konta :) podobnie, jak Sunia2000 zrobię od razu stałe zlecenie, bo na mojej pamięci polegać coraz trudniej...

Kłaniam się nisko za dar serca i ślicznie dziękuję w imieniu Pelikanka!

Znalezione obrazy dla zapytania serce
 
 
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, milagros19853201 napisał:

piekne psisko ,biedny wlasnie czytam historie ,potym jak mama dala znaka aby wejsc na dogo i poczytac bo oprocz ksiazek jest jeszcze cos....

zapisz odemnie i mojej mamy od grudnia stala w wysokosci 10 zł i poprosze od razu dane na jakie bedzie miala wplywac deklaracja stala 

Najpiękniej, najserdeczniej dziękuję w imieniu Pelikana!

Znalezione obrazy dla zapytania serce - grafiki

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mimiś napisał:

Witaj Moniko, wpłacałam kiedys deklaracje na psa który był pod Twoją opieką i pamietam Cię jako bardzo rzetelna osobę ,rozliczenia były perfekcyjne i na czas, miło znowu Cię ...widzieć? słyszeć? -cokolwiek :)  - 20zł stała

Witam najserdeczniej! Cieszę się, że mnie pamiętasz i wspomniałaś kochanego Topika.

Dziękuję, że jesteś z nami! To cudownie, że wesprzesz staruszka Pelikanka! 

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...