Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

9 godzin temu, mari23 napisał:

niestety nie pomylili się, upał afrykański :(

To prawda - mój 15 letni Misiek już nawet nie kładzie się na legowisko tylko na gołej podłodze. Ale mimo wszystko chętnie wychodzi na dwór, nawet w ciągu dnia. Wprawdzie ma swoje własne tempo w chodzeniu, ale to już najmniejszy problem. A najgorsze, że zapowiadają jeszcze dużo wyższe temperatury.

Dostojny psi dżentelmenie - trzymaj się dalej zdrowo i ciesz dobrym psim życiem. Oby jak najdłużej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Monika z Katowic napisał:

Dzień dobry! Właśnie się obudziłem. Wszystkim kochanym Opiekunom i Przyjaciołom życzę miłej niedzieli!

10997420.jpg

Nie widać wieku po modelu. Oby jak najdłużej mógł wieźć godne psie życie  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj Blondynku w kolejny upalny poniedziałek - zaczynamy bardzo trudny tydzień. Trzymaj się zdrowo cienia i pokazuj się jak najczęściej.

i ciesz się słodziaku, że nie mieszkasz na Dolnym Śląsku, nam tu "obiecują" 40 stopni plus w tym tygodniu :(  martwię się o moje staruszki, bo choć w domu, w cieniu, to jednak aż takie upały są niebezpieczne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blondynku - zaczynają się sprawdzać najgorsze prognozy. Dzisiejszy poranek poraża. Już jest piekiełko.

Dobrze, że Ty masz prawie "cieplarniane" warunki, możesz sobie spokojnie wypoczywać w domu, spacerować w zacienionych miejscach. Nie każdy psiak ma tyle szczęścia. Trzymaj się nam zdrowo pięknisiu i wypoczywaj razem z kumplami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blond dżentelmenie - dziś wreszcie mamy trochę odetchnąć od upałów.  Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Będziesz miał okazję co nieco zwiedzić ogródek, a może nawet pobawić się z kumplami bez specjalnego wysiłku? 

Korzystaj z okazji bo nie wiadomo kiedy trafi się następna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście dziś mamy powtórkę dnia wczorajszego w temacie pogody. Można jeszcze trochę odpocząć. Korzystaj więc Blondynku z uroków ogrodu, można pospacerować, pobawić się z kumplami, czasem nawet trochę poszaleć (o ile pozwalają na to możliwości fizyczne). I najważniejsze - bądź  zdrowy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

o tak, kuchnia to baaardzo dobre miejsce dla psa - chłodno od dołu na kafelkach, a smacznie od góry - ze stołu ;) Mądry Peliś wie, jakie miejsce obrać, żeby przetrwać tą Afrykę w Polsce.... nawet koopa się roztapia i luźna jest czasem ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...