Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

39 minut temu, Monika z Katowic napisał:

To koleżanka. Nazywa się Randa. Nosi ten but, aby dodawał jej odwagi...

Nieźle to sobie wykombinowała , więc to jest jakby jej talizman, wygląda z nim uroczo a bliskość Pelisia pewnie dodaje jej jeszcze więcej pewności siebie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Śpiący Pelikanek pozdrawia najserdeczniej w słoneczną sobotę.

10997473.jpg

Nie tylko Blondynek przysypia, sama zaliczyłam całkiem niezłą czasowo drzemkę. Psy również. A teraz cała trójka siedzi patrząc mi miłosiernie w oczy - smażyłam placki z jabłkami i nie można się od nich opędzić.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pelikanku, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale odkąd JĄ zobaczyłam to myślę sobie, żę MUSZĘ Ci ją pokazać... Twoja młodsza bliźniaczka - od 2,5msca w DT, zabrana ze strasznych warunków... i wiesz, że nikt o nią nie pyta? Ale powiedz, czy nie jest podobna?! Szepnij do niej słówko, że znajdzie dom ;) 

Pelikanek z pewnością się nie obrazi, jest dżentelmenem w każdym calu. A suńka śliczna,domek znajdzie się z pewnością. Oby jak najszybciej, niech zapomni o wszystkich złych rzeczach, które ją dotknęły  w tak krótkim życiu.

Wyczytałam, że w Twoich okolicach Blondynku były burze. Mam nadzieję, że Tobie one zbytnio nie przeszkadzają.

Trzymaj się zdrowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...