Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

No i dalej chłodno, mokro. Jeszcze trochę trzeba poczekać na cieplejsze dni, ale będzie dobrze. Ale do tej pory trzymaj się ciepłego domu i własnego posłania - to teraz jak najbardziej odpowiednie miejsce dla psa.

Trzymaj się!  

Link to comment
Share on other sites

Dziś to jeszcze warto pilnować ciepłego legowiska, ale podobno ma być przynajmniej cieplej z dnia na dzień. Poczekamy, zobaczymy. Będzie lepiej, przyjdzie czas na ciepło i spokojnego spacery, zabawy z całym towarzystwem.

Bądź zdrów Blondynku i wygrzewaj się w domu dopóki słoneczko nie zawita na dobre.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dziś to jeszcze warto pilnować ciepłego legowiska, ale podobno ma być przynajmniej cieplej z dnia na dzień. Poczekamy, zobaczymy. Będzie lepiej, przyjdzie czas na ciepło i spokojnego spacery, zabawy z całym towarzystwem.

Bądź zdrów Blondynku i wygrzewaj się w domu dopóki słoneczko nie zawita na dobre.

dzisiaj "zimna Zośka" rządzi jeszcze.... oby jutro już tylko ciepły maj :)

w taka pogodę brakuje słoneczka, więc odwiedzam moje jasne słoneczko czterołapne <3

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś jednak udało mi się zajrzeć z samego rana. Wprawdzie na oczy to nie widzę zbyt dobrze, ale może za kilka godzin to przejdzie.  A może jednak znajdę chwilę na "dospanie"? Za oknem ciepło ale i coś kapie z nieba.

Życzymy Ci całkowitego pozbycia się bólu i pełnego korzystania z uroków psiego życia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2019 o 21:09, Nesiowata napisał:

Trzymaj fason Blondynku, nie strasz nas chorobami. Wprawdzie jestem dopiero wieczorem, ale cały czas pamiętam o Tobie.

 

i ja pamiętam, odwiedzam i mnóstwo ciepłych, dobrych myśli posyłam <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Dziekuję Nadziejko za bazarek dla Pelikankaroza5.gifroza5.gif

Łapinki Pelisia lepiej! Te leki pomagają.

Nadziejka jest niesamowitą czarodziejką, która pamięta o wszystkich.

To dobrze, że cudny Blondynek  czuje się lepiej, nie ogranicza go zbytnio ból. Oby jak najdłużej tak było. I oby pogoda wreszcie wróciła do normalności, bo wszechobecny deszcz  z pewnością sprzyja jego dolegliwościom. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...