Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

Miłe dzień dobry w sobotę! Ja w ważnej sprawie...

Serdecznie proszę, moi kochani Opiekunowie, o zgodę na zakup dla mnie obroży.

Bo niedługo pojawią się różne brzydkie robaczki, które będą mnie chciały zaatakować i kujnąć w różne miejsca.

Pieniązki na to mam zaoszczędzone. Proszę - napiszcie czy się zgadzacie.

352061f88fddb2c2gen.jpg

1eea6ac81882ea89gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj dostojny Blondynku, wieje dziś jak diabli. Dawno już ta nie było. Lalka wcale rano nie chciała wyjść za drzwi, chyba bała się, że może pofrunąć. Nasikała w sieni nim się obejrzałam. No, ale teraz już wymaszerowała na smyczy bez problemu. Wiatr jest trochę słabszy, ale nadal jest nieprzyjemnie.

Pelikanku - lepiej nie rwij się na spacer, pobyt w domu jest znacznie przyjemniejszy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I kolejny dzień przed nami . Ptaki wprawdzie śpiewają ale zbyt ciepło to nie jest. Oby tylko nie chciało się zrobić mokro. Chyba nadal Blondynku trzeba będzie pilnować ciepełka w domu. I tego właśnie Ci życzymy - ciepła i zdrówka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za oknem czarno, lekki przymrozek i śpiewy ptaków.  Pewnie smacznie śpisz Blondynku. później będzie ciekawsze życie, nie bierz przypadkiem przykładu ze mnie i nie wstawaj zbyt wcześnie. Zresztą - za chwilę i ja mam zamiar położyć się na nowo, tylko muszę sobie wygospodarować odpowiednie miejsce bo moje panny zaanektowały wersalkę na własne potrzeby.Na szczęście nie protestują zbytnio kiedy je co nieco przestawiam. 

Dobrego dnia psi dżentelmenie!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2019 o 09:11, Jolanta08 napisał:

Chłopaki, a może by tak łopaty i grabie w łapki ?

A po co? Majaą przecież łapki, które są wszechstronnym narzędziem. Tylko trzeba się porządnie napracować, a w pewnym wieku to już czasem bywa ciężko. Chociaż mój staruszek potrafi sobie pokopać całkiem nieźle jeśli akurat najdzie go na to ochota. W

Widać wszystko zależy od chęci.

Trzymaj się zdrowo Blondynku, dzisiejszy poranek jest wyraźnie chłodniejszy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oj, zimny mamy poranek - prognozy zaczynają się sprawdzać. Wczoraj wieczorem Lalka musiała założyć sweterek i była tak zdegustowana tym faktem, że z "radości" wytarzała się nas zaoranym polu. Jak se pani chciałaś sweterek na moim grzbiecie to teraz masz!

Pelikanku, mimo realiów pogodowych, trzymaj się ciepło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2019 o 09:19, Monika z Katowic napisał:

Miłe dzień dobry w sobotę! Ja w ważnej sprawie...

Serdecznie proszę, moi kochani Opiekunowie, o zgodę na zakup dla mnie obroży.

Bo niedługo pojawią się różne brzydkie robaczki, które będą mnie chciały zaatakować i kujnąć w różne miejsca.

Pieniązki na to mam zaoszczędzone. Proszę - napiszcie czy się zgadzacie.

352061f88fddb2c2gen.jpg

 

Jaki przystojniak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...