Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

Przeczytałam o Filipku :(. To był taki cichutki niewidoczny psiaczek. Pani Ewie na pewno jest smutno bo i Tyczunia odeszła i teraz Filipek. Nawet jeśli człowiek wie że psiak jest stary, chory, że jego życie dobiega kresu, czy że spokojne odejście jest lepsze niż życie w cierpieniu to zawsze przeprowadzanie pieska za Tęczowy Most jest bardzo smutnym przeżyciem a jednocześnie bardzo ważnym, bo psiak odchodzi w poczuciu miłości, spokoju, bezpieczeństwa, ukojenia w bliskości z człowiekiem, którego znał kochał ufał i przez którego był kochany i opiekowany.

Tobie też na pewno jest smutno Pelikanku, też odczuwasz brak swojego towarzysza i przyjaciela.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani Darczyńcy!

Dzisiaj trochę ekonomii i księgowości, która króluje na początku każdego roku kalendarzowego.

Proszę serdecznie - sprawdźcie dokładnie czy wszystko się zgadza - w razie uwag napiszcie do mnie!

Przypominam, że to zestawienie na stałe figuruje w poście nr 1, a szczegółowe rozliczenia w poście nr 3.

 

ZESTAWIENIE miesięcznych wpłat deklaracji stałych dla Pelikanka od listopada/grudnia 2017:

50 zł  Monika z Katowic z Mężem X, XI - bezpośrednio do dt, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

30 zł  Livka i Nikus XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI,XII,I

10 zł  Jolanta08 XI, XII, I, II, III,IV,V,VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I

10 zł  agat21 XI, XII, I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

10 zł caryca26 XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII,IX,X,XI,XII,I

10 zł sharka  XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

10 zł sunia2000 XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

10 zł mari23  XI, XII, I, II, III, IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

10 zł milagros19853201 z Mamą XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

20 zł mimiś  XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III

40 zł Pani Agnieszka – znajoma elik XI, XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I

20 zł Pani Anna ze Szczekocin XII, I, II, III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II

20 zł Pani Marzenna, koleżanka z pracy XII, I, II, III,IV,V, VI, VII, VIII,IX,X,XI,XII,I

**********************************************************************************

* kolor czarny – miesiące w roku 2017

* kolor niebieski – miesiące w roku 2018

*kolor brązowy - miesiące w roku 2019

Znalezione obrazy dla zapytania biaÅe kwiaty grafikaZnalezione obrazy dla zapytania biaÅe kwiaty grafika

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

czy ja dobrze widzę, że zalegam za XII i I ???? Mam zlecenie stałe od początku i przyznaję szczerze - tylko przypadkiem spojrzałam na wpłaty, byłam przekonana, że wszystko jest na bieżąco... lecę sprawdzić, co też mój bank znów wymyślił....

ech....najpierw był Kredyt Bank, potem BZ WBK... teraz Santander.... i każda zmiana bez mojej woli, za to na gorsze :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

czy ja dobrze widzę, że zalegam za XII i I ???? Mam zlecenie stałe od początku i przyznaję szczerze - tylko przypadkiem spojrzałam na wpłaty, byłam przekonana, że wszystko jest na bieżąco... lecę sprawdzić, co też mój bank znów wymyślił....

ech....najpierw był Kredyt Bank, potem BZ WBK... teraz Santander.... i każda zmiana bez mojej woli, za to na gorsze :(

Kochana! A może bank przyjął zlecenie stałej zapłaty tylko na rok?

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Kochana! A może bank przyjął zlecenie stałej zapłaty tylko na rok?

chyba tak... ten bank sam sobie decyduje, bo ja bezterminowe zlecenie robiłam...

przelałam wczoraj 30 zł za grudzień, styczeń i luty, od marca zlecenie stałe ( bezterminowe znów ;))

Głaski zostawiam dla Pelisia, pozdrowienia serdecznie dla wszystkich :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...