Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

Wczoraj odbyła się wizyta u weterynarza i różne badania. Opis od weterynarza będzie na dniach - jak tylko go dostanę zaraz Was poinformuję i umieszczę na Pelisiowym wątku. I wyniki badania tarczycy będą za dwa dni.

17064f88342169d9gen.jpg

e662e2462eb6c72bgen.jpg

Pelikanek ma dobre wyniki (krew, nerki, wątroba). 

290049423d1f727cgen.jpg

8ddc00defb9db30cgen.jpg

Tylko te łapki Pelikana takie słabe i bolą. Ciężko było Pelisiowi dojść do weta. Pani Ewa musiała  nieść go przez większą część drogi. Dlatego miał też prześwietlenie jednej łapki (którą ciągle liże). Dostał lek na pięć dni, który nazywa się RHEMOCAM.  Tu jest link do paragonu za wizytę u weterynarza, lek i część badań na kwotę  200 zł :https://www.fotosik.pl/zdjecie/5c76237f1f16fc00.  Za drugą część badań zapłaciliśmy z Mężem prywatnie, żeby nazbyt nie naruszać uzbieranego kapitaliku Pelisia.

035aacb8c0cf001bgen.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Ojej, co może być przyczyną bólu łapek? :( Czyżby to wiek tak dawał się Pelisiowi we znaki? :(

Wiek zapewne, ale przede wszystkim stare urazy. Pelikan był nie tylko postrzelony w pyszczek z bliskiej odległości.

Był pobity, zmaltretowany i miał połamane te biedne łapki...

Nie chcę wklejać na ten wątek jego dawnych, makabrycznych zdjęć.

Bo teraz, dzięki Wam, kochany Peliś ma nowe, dobre i godne życie w dt u pani Ewy.

I niech tak zostanie do końca...

34edacc284d17c16gen.jpg

68236085817ee833gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrego dnia Blondynku - nie wybieraj się dziś zbytnio na spacery bo wieje jak diabli! Słyszałam wczoraj, że już rano świat ma być biały, a tymczasem - nici z tego, buro i tyle.  Wprawdzie psy wychodziły bez problemu, ale też i szybko wracały.  Najlepiej w domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Pelikanek dziarsko maszerował do momentu , gdy zorientował się, że idzie do wetrynarza - hihihi

W poczekalni okazywał emocje - szczekał i niecierpliwił się , bo był półgodzinny poślizg...

Pelikan dostał kontynuację leku RHEMOCAM na kolejne 8 dni.

Koszt: 33 złote - link do dzisiejszego paragonu: https://www.fotosik.pl/zdjecie/338dc9837f70b81e

HISTORIA WIZYT:

Wizyta PELIKANA 27.12.2019.pdf

Po powrocie nasz ulubieniec zaraz poszedł spać:

26e27e87433b761egen.jpg

b59533e76c731822gen.jpg

Oto grudniowe wpłaty deklaracji stałych, za które naj-naj-naj-najserdeczniej dziękujemy:

10 zł sunia2000

40 zł mimiś (za 2 miesiące- XII, I)

20 zł Pani Marzenna, moja koleżanka z pracy

10 zł milagros19853201 z Mamą

10 zł  agat21

20 zł Pani Anna ze Szczekocin

30 zł  Livka i Nikus

40 zł Pani Agnieszka - znajoma elik

50 zł Monika z Katowic z Mężem

10 zł Jolanta08

Znalezione obrazy dla zapytania róüowe kwiaty - grafiki

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że maszerował. A przecież każdy pies nie lubi wizyt u weterynarza, nieważne z jakiego powodu. I jeszcze każą czekać  w takich zapachach! Nic dziwnego, że był zdenerwowany. A sen po takiej ekscytacji jest najlepszym rozwiązaniem.

Jesteś bardzo dzielny Blondasku.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Juz niech on tam spokojnie dozyje , widać że dla Pelikana to własnie jest dom:)

Moniko - niech Twoja empatia przyniesie Ci oprócz  smutku takze troche radości w Nowym Roku , miedzy innymi uratowałaś tego dziadka i zapewniłas mu dobrą starość , cieszmy się !

Znalezione obrazy dla zapytania emotki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mimiś napisał:

Juz niech on tam spokojnie dozyje , widać że dla Pelikana to własnie jest dom:)

Moniko - niech Twoja empatia przyniesie Ci oprócz  smutku takze troche radości w Nowym Roku , miedzy innymi uratowałaś tego dziadka i zapewniłas mu dobrą starość , cieszmy się !

Znalezione obrazy dla zapytania emotki

Dziękuję, dziękuję serdecznie za te słowa!

Jak już kiedyś pisałam - dom Pani Ewy to Pelikankowy dom.

Najlepszy na świecie, pełny miłości, troski i psiego szczęścia.

Te "dziadeczki" są dla Pani Ewy i Jej Meża całym światem.

Są zadbane, szczęśliwe, a dzięki temu mają prawdziwie godną starość...

Wiem, bo byłam w Krakowie parę razy, widziałam te przeszczęśliwe psie mordeczki.

I jeszcze wiele razy tam będę. Pani Ewa gości zawsze wita nas ze szczerą radością.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...