Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

Dnia 14.11.2017 o 20:34, Monika z Katowic napisał:

Wielkie podziękowania dla Pani Anny ze Szczekocin, z którą dzisiaj odbyłam przemiłą rozmowę telefoniczną.

Pani Anna wyśle Pelikankowi lek na stawy. To duże wsparcie dla naszego staruszka.

Podobny obraz

znam Panią Annę z wątku innego psiaka _ Aresa bez łapki - i jego Pani Anna wiernie wspiera, wspaniała osoba!

Dostałam nr konta, lecę zrobić przelew :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że dopiero teraz wchodzę na wątek, ale na dogomanię zaglądam okazjonalnie, z uwagi na brak czasu :( środki u mnie niestety przekroczone są ponad możliwości finansowe, więc też nie pomogę, przepraszam, strasznie mi z tym źle :(

staruszki to moja miłość, chciałabym pomóc wszystkim psim seniorom, i odwrócić ich smutny los, oby więcej miało tyle szczęścia co Pelikan i takiego anioła stróża!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, asiuniab napisał:

przepraszam, że dopiero teraz wchodzę na wątek, ale na dogomanię zaglądam okazjonalnie, z uwagi na brak czasu :( środki u mnie niestety przekroczone są ponad możliwości finansowe, więc też nie pomogę, przepraszam, strasznie mi z tym źle :(

staruszki to moja miłość, chciałabym pomóc wszystkim psim seniorom, i odwrócić ich smutny los, oby więcej miało tyle szczęścia co Pelikan i takiego anioła stróża!

Kochana! Proszę - bądź z nami!

Wpisy na wątku Pelikanka są niezmiernie ważne!

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty - grafiki
 
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Hendra napisał:

Wpadam bez zaproszenia,ale zaintrygowało mnie imię,Pelikan jest piękny,chętnie bym go zaadoptował,szkoda że nie mogę,pracuję w rozjazdach

Każdy gość jest jak najmilej widziany u Pelikanka! Wspaniale, że ten skromny pies zwrócił Twoją uwagę.

Serdecznie zapraszam do częstych wizyt na wątku tego ufnego, łagodnego, grzecznego i cichego staruszka.

Znalezione obrazy dla zapytania serce - grafiki

Link to comment
Share on other sites

Moniczko, tak mi wstyd, że dopiero teraz zorientowałam się, że wspierasz biednego Pelikanka, że to psiak, któremu założyłaś watek. Przepraszam. Ostatnio byłam tak bardzo zajęta sprawami domowymi i osobistymi, że niewiele czasu pozostawało na inne sprawy :(

Nie mogę nie wesprzeć "Twojego" protegowanego :) Deklaruję 20,00 zł, a dokąd będę miała wsparcie od wielkodusznej Agnieszki, która przysyła mi co miesiąc pewną, nie małą kwotę dla moich i nie moich psiaków (póki mogę, to ochoczo rozdaję), będę wpłacała po 40,00 zł miesięcznie.  Bardzo proszę nr konta.

Dnia 9.11.2017 o 10:24, bela51 napisał:

. . .

Edit. Znalazłam Pelikana na stronie Przygarnij psiaka i udostepniłam. Wiem, ze to niewiele :(

Moniczko, myślę, że dobrze byłoby, gdyby ten link znalazł się na pierwszej stronie tego wątku, tak, żeby każdy mógł Pelikanka udostępniać. Chętnie bym to zrobiła.

Dnia 16.11.2017 o 21:45, Monika z Katowic napisał:

Pelikanek i przyjaciele - zdjęcia z troskliwego dt:

f1e86db3a853984dgen.jpg

 

Ooooo przyjaźni się z Bubunią   5a1143341d3ef_serce8.gif.5b18f7c0f0415e75de0cf343a7cfde2c.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Moniczko, tak mi wstyd, że dopiero teraz zorientowałam się, że wspierasz biednego Pelikanka, że to psiak, któremu założyłaś watek. Przepraszam. Ostatnio byłam tak bardzo zajęta sprawami domowymi i osobistymi, że niewiele czasu pozostawało na inne sprawy :(

Nie mogę nie wesprzeć "Twojego" protegowanego :) Deklaruję 20,00 zł, a dokąd będę miała wsparcie od wielkodusznej Agnieszki, która przysyła mi co miesiąc pewną, nie małą kwotę dla moich i nie moich psiaków (póki mogę, to ochoczo rozdaję), będę wpłacała po 40,00 zł miesięcznie.  Bardzo proszę nr konta.

Moniczko, myślę, że dobrze byłoby, gdyby ten link znalazł się na pierwszej stronie tego wątku, tak, żeby każdy mógł Pelikanka udostępniać. Chętnie bym to zrobiła.

Ooooo przyjaźni się z Bubunią   5a1143341d3ef_serce8.gif.5b18f7c0f0415e75de0cf343a7cfde2c.gif

To dobro jest właśnie dzięki naszej Bubuni, która "zapoznała" mnie ze swoim przyjacielem-staruszkiem Peliknanem.

A wcześniej toTy, kochana Elik, udzieliłaś szlachetnej pomocy naszej Bubci ratując ją z Radys...

Też jesteś twórczynią dobra dla Pelikana!!!!!!!!

18bff54e09cbd1begen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Monika z Katowic napisał:

To dobro jest właśnie dzięki naszej Bubuni, która "zapoznała" mnie ze swoim przyjacielem-staruszkiem Peliknanem.

A wcześniej toTy, kochana Elik, udzieliłaś szlachetnej pomocy naszej Bubci ratując ją z Radys...

Też jesteś twórczynią dobra dla Pelikana!!!!!!!!

Nie spodziewałam się tego :)  Ale to jest namacalnym dowodem tego, że dobro przyciąga dobro :) 

Nr konta plissss :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, agat21 napisał:

Niedzielne głaski dla Pelikana :)

Dziękuję w imieniu staruszka! Rozmawiałam wczoraj z domkiem tymczasowym i wiem, że codziennie o tej porze Pelikanek niecierpliwie oczekuje obiadku.

On uwielbia leniuchować na swoim posłanku i jeść. Co za szczęście, że po ciężkim życiu i niezmiernie bolesnych doświadczeniach trafił do troskliwego dt...

A szczęście jeszcze większe, że uratowało go Stowarzyszenie Dog Rescue, a teraz znaleźli się szlachetni ludzie tacy, jak Wy, którzy zapewnią Pelikanowi byt...

                             Dziękuję z całego serca!!!
91ec98b3126f6cc5med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2017 o 15:50, Hendra napisał:

Wpadam bez zaproszenia,ale zaintrygowało mnie imię,Pelikan jest piękny,chętnie bym go zaadoptował,szkoda że nie mogę,pracuję w rozjazdach

Ja rozumiem twoje skłonności do ptactwa wodnego ale Pelikan to pies a nie spółka jak iAlbatros i tu się Nikoś nie dorobi oj nie. Kochana.

 

 

 

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, albo-albo napisał:

Ja rozumiem twoje skłonności do ptactwa wodnego ale Pelikan to pies a nie spółka jak iAlbatros i tu się Nikoś nie dorobi oj nie. Kochana.

Ooo! Pojawił się bełkot bezrozumny, więc mamy na wątku wizytę rasowego grafomana.

Biedaku! Postaraj się może wyrazić w innej dziedzinie, bo z pisaniem wyraźnie ci nie idzie :) 

Może taniec? Nie trzeba ani pisać, ani mówić...

Znalezione obrazy dla zapytania minionki - grafiki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Monika z Katowic napisał:

Ooo! Pojawił się bełkot bezrozumny, więc mamy na wątku wizytę rasowego grafomana.

Biedaku! Postaraj się może wyrazić w innej dziedzinie, bo z pisaniem wyraźnie ci nie idzie :) 

Może taniec? Nie trzeba ani pisać, ani mówić...

Znalezione obrazy dla zapytania minionki - grafiki

witaj, miło mi cię poznać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...