Jump to content
Dogomania

Niewielka czarnula po wypadku pyta czy jest gdzieś dla niej dom


jashowa

Recommended Posts

Witajcie,

Potrzebna pomoc w szukaniu domu dla niewielkiej, czarnej suczki, która mimo młodego wieku troszkę już przeszła. Czarnulka wraz z bratem przybłąkała się do stadniny koni. Rodzeństwo znalazło tam jako-takie tymczasowe schronienie ale nie na tyle bezpieczne, by mogły zostać tam na zawsze. Pieski mimo tego, że były przeganiane z kąta w kąt, lgnęły do człowieka.Zaczęły się poszukiwania dla nich domu, bez skutku. Pech chciał, że suczka wpadła pod konia i uległa wypadkowi, roztrzaskana łapka. Dotarłam na miejsce po 4 dniach, nie wiedziałam o zdarzeniu. Czarnula przywitała mnie na trzech łapach, tylną trzymała w górze, była potwornie opuchnięta. Pojechałyśmy do weterynarza. Po oględzinach okazało się, że złamanie jest otwarte, ale na miejscu nie było możliwości przeprowadzenia zabiegu. Był wieczór także poszukiwania ortopedy rozpoczęłam rano. Świadomość, że mała męczy się od kilku dni była przygnębiająca. Nazajutrz udało się ustalić zabieg, po paru perypetiach dotarliśmy na miejsce, łapka została zoperowana i uratowana. Mieliśmy trzy dni na znalezienie tymczasu i tu passa nam dopisywała, trafiła do znajomych na rekonwalescencje. Przez dwa tygodnie szukaliśmy domu dla niej wśród znanych nam osób, postawiliśmy na nogi całą rodzinę, ale nie ma chętnych:( Za dwa tygodnie maleńka będzie zdrowa, wysterylizowana, całe koszty bierzemy na siebie. Przynajmniej tyle mogę jej zaoferować. Czy ktoś pomoże w sprawie domu?

Jest to szczenię, które ma pół roku, cudowne spojrzenie, masę energii i nieustającą merdający kuperek. Nie chcę by wróciła w poprzednie miejsce, tam byłaby zdana tylko na siebie, na nieznany los. Mogę jeszcze pomóc w dotarciu jej do nowego domu. Czy ktoś, coś?

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...